امتیاز موضوع:
  • 62 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
spaces of consumption ??
(۱۳۹۰-۹-۱۷، ۰۷:۱۵ عصر)yasamin7822 نوشته است: ممنونم ولی عضو ویژه نیستم نمی تونم دانلود کنم:s

ممنون میشم لطف کنید ی جای دیگه بذارید

بازم مرسی
شما با توجه به اینکه از قدیمیای سایت هستید قطعا طریقه vip شدن رو از همه بهتر بلدید
می دونید چیه ما یه مرام نامه نانوشته تو سایت داریم که بین تمامی دوستان فعال سایت مشترکه و اعضای فعال سایت مثل Alireza , orkide , javad , elham , shamim , shadeghpour , parastoo, fatyjoon , meysamrezayi , nasirimajd , uror , ....... (دوستان اگه اسامیشون کمی اشتباه ببخشن دیگه) و خیلی از کسایی که هستند و اسمشون رو نیاوردیم و اون اینه که فایل هایی که احساس می کنیم باارزش هستند رو به اشتراک vip بذاریم و این یعنی اینکه این فایل نه متعلق به من نوعی که متعلق به جمع باشه و قاعدتا تصمیم گیریشم به جمع برمیگرده
به همین خاطر هم احساس می کنیم اگه کسی از این موضوع بی تفاوت رد بشه یه جور بی معرفتی به سایر اعضای فعاله و الحمدلله همه هم پای حرفشون تا الان بودن و ایشالا که از این به بعد هم باشن، مخصوصا اینکه کمکم شاهد این هستیم بانک اطلاعاتی سایت داره روز به روز بزرگ تر میشه به همین دلیل اگه شما رضایت تک تک اعضای فعال vip رو بگیرید بنده هم حرفی ندارم!
یه مطلب دیگه ای هم به سایر عزیزانی که هنوز عضو ویژه نشدن عرض کنم باتوجه به بزرگ شدن حجم بانک اطلاعاتی سایت و هم اعضای فعال اون، پیشنهاد میشه هرچه سریعتر به اعضای ویژه بپیوندید چون احتمال داره به زودی شاهد تغییرات در پذیرش اون باشیم و شاید شرایط هم سخت تر بشه ( شاید هم آسون تر! )
زیاده عرضی نیست!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza

پیام‌های داخل این موضوع
spaces of consumption ?? - توسط kiana7822 - ۱۳۹۰-۹-۷، ۱۱:۳۵ عصر
RE: spaces of consumption ?? - توسط kiana7822 - ۱۳۹۰-۹-۱۲، ۰۱:۴۸ عصر
RE: spaces of consumption ?? - توسط ایلیا - ۱۳۹۰-۹-۱۲، ۰۲:۴۳ عصر
RE: spaces of consumption ?? - توسط kiana7822 - ۱۳۹۰-۹-۱۲، ۱۰:۰۸ عصر
RE: spaces of consumption ?? - توسط ایلیا - ۱۳۹۰-۹-۱۷، ۰۱:۲۷ عصر
RE: spaces of consumption ?? - توسط kiana7822 - ۱۳۹۰-۹-۱۷، ۰۷:۱۵ عصر
RE: spaces of consumption ?? - توسط ایلیا - ۱۳۹۰-۹-۱۷، ۰۸:۴۴ عصر
RE: spaces of consumption ?? - توسط alireza - ۱۳۹۰-۹-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر