امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین شهر ایران کجاست
(۱۳۹۰-۱۰-۱۷، ۰۸:۲۶ عصر)كسري نوشته است: به نظرم همدان بهترین شهر ایرانه هم سابقه تاریخی داره هم امیخته ای از فرهنگ های مختلف (ترک فارس کرد) و هم از جنبه محیطی اگه به قضیه نگاه کنیم مشکلات کلان شهرها رو نداره (الودگی هوا) از جنبه شهرسازی اگه نگاه کنیم نسبت به شهرهای ایران بدک نیست هرچند تا رسدین به ایده ال خیلی زمان لازمه(ما که اون موقع نیستیم دیگه:D:D:D:D) در کل عاشق همدانم با وجود اینکه خودم سنندجیم

ممنون از اینکه همدانو انتخاب کردید:D.....ولی چند نکته درباره همدان وجود داره: مشکلات ترافیکی که با احداث چندین زیر گذر و رو گذر در حال بهبود هستند ولی باز هم چون طرح شهر همدان دایره ای هست مشکل ترافیکی مانند موج روی آب ، از رینگ اول به دوم و سوم و ...منتقل میشه!!!
هوای همدان خوب بود کسری جان الان توی وسطای زمستان به دلیل وارونگی دما و تابستون به لطف گرد و غبار های کشور های همسایه!! هوای وحشتناکی داره!!!! ولی توی بهار و پاییز و اوایل تابستون واقعا زیباست ....( تشریف بیاورید فقط در این فصول!!!:D)
البته به نظر من الان داره شایسته اسم یه کلان شهر میشه ، ولی خوب مثل بقیه کلان شهر های مشکلات بسیاری داره.
منم خودم همدانو خیلی دوست دارم ....ولی فکر کنم تا یکی دوسال دیگه از این شهر فرار کنم!!!چون وقتی از مسائل شهری سردربیاری و ببینی که داره بدتر میشه ، باید فرار کنی!!:D البته اگه اینجا استخدام بشم فرار نمیکنم ها !:D
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، aramo

پیام‌های داخل این موضوع
بهترین شهر ایران کجاست - توسط aramo - ۱۳۹۰-۱۰-۱، ۰۱:۱۰ صبح
RE: بهترین شهر ایران کجاست - توسط vida - ۱۳۹۰-۱۰-۱، ۱۰:۰۷ عصر
RE: بهترین شهر ایران کجاست - توسط aramo - ۱۳۹۰-۱۰-۱، ۱۰:۲۴ عصر
RE: بهترین شهر ایران کجاست - توسط Sadeghpour - ۱۳۹۰-۱۰-۱، ۱۰:۳۵ عصر
RE: بهترین شهر ایران کجاست - توسط aramo - ۱۳۹۰-۱۰-۱، ۱۰:۴۳ عصر
RE: بهترین شهر ایران کجاست - توسط ایلیا - ۱۳۹۰-۱۰-۱، ۱۱:۴۸ عصر
RE: بهترین شهر ایران کجاست - توسط diamond - ۱۳۹۰-۱۰-۲، ۱۲:۴۴ صبح
RE: بهترین شهر ایران کجاست - توسط kasrak - ۱۳۹۰-۱۰-۱۷، ۰۸:۲۶ عصر
RE: بهترین شهر ایران کجاست - توسط .Utopia - ۱۳۹۰-۱۰-۱۷، ۰۸:۳۷ عصر
RE: بهترین شهر ایران کجاست - توسط kasrak - ۱۳۹۰-۱۰-۱۷، ۰۹:۵۱ عصر
RE: بهترین شهر ایران کجاست - توسط ایلیا - ۱۳۹۰-۱۰-۱۷، ۰۹:۵۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه اول ایران شهرساز1393 URBAN 98 130 17,640 ۱۳۹۳-۵-۱۲، ۰۸:۰۵ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  تصاویر راه یافته به فینال مسابقه زیبایی در شهر>>تصویر برتر را انتخاب کنید alireza 20 7,006 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۰۹:۳۲ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  رای گیری >>دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زیبایی در شهر)) alireza 13 4,468 ۱۳۹۲-۱۲-۸، ۱۲:۲۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,764 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
  تصاویر ارسالی اعضا>>اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زشتی در شهر)) alireza 26 8,335 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۳:۵۱ عصر
آخرین ارسال: s.t
  اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی ویژه فرصت 1 هفته زمردیان 27 8,358 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۱۶ صبح
Question مسابقه سایت ایرانشهرساز/مسابقه دوم/تاریخ ایران - برنده مهندس zolatan URBAN 98 70 18,147 ۱۳۹۲-۶-۲۴، ۱۰:۴۲ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  بدلیل انتقال سایت امشب مسابقه ویژه ایران شهرساز در ساعت 10 برگزار نمی شود alireza 1 1,444 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۱۱:۵۴ عصر
  مسابقه سایت ایرانشهرساز /مسابقه اول/شهر های جدید-برنده مهندس sas.mmt URBAN 98 114 16,768 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۰۷:۱۶ عصر
آخرین ارسال: armangostar
  برداشت کالبدی شهر sahar1370 1 1,980 ۱۳۹۱-۷-۱۸، ۱۱:۳۰ عصر
آخرین ارسال: rezvan87

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان