امتیاز موضوع:
  • 50 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند درصد مطالب را خوندید؟چقدر آماده کنکور 93 هستید؟درصد قبولی شما!!
من ضعف بسیار شدیدی ر ریاضیات دارم و باید تمرکز کنم روی این مبحث ، درمورد تاریخ و مبانی و زبان هم ، اِی بدک نیستن!!:D شاید 60 درصدی روی این سه بخش تسلط داشته باشم! ولی ریاضیات و آمار 0 % مسلط ام !!!!:D
البته این 60%درصدا هم اگه بخواد سوالای ارشدو خیلی سخت بدن تبدیل میشن به 15 % !!!!!! و کارمون میکشه به کنکور سال دیگه:D:D

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: چند درصد مطالب را خوندید؟چقدر آماده کنکور 91 هستید؟درصد قبولی شما!! - توسط .Utopia - ۱۳۹۰-۱۰-۱۲، ۰۴:۱۲ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,450 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,699 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 978 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,075 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,131 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
  هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 867 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح
  مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 801 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۴ صبح
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 1,003 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  چین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 759 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  بین النهرین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 760 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان