امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تذکر جدی به دوستان در انجمن برای ارسال های مخفی
(۱۳۹۰-۱۰-۱۵، ۰۷:۱۹ عصر)parasto_gh نوشته است: سلام مهندس، من اعتراف می‏کنم سه بار تا به حال این کارو کردم، اینجا از همه اعضای انجمن عذرخواهی می‏کنم، در واقع چون اشخاص اصرار کردن من این کارو کردم، ولی حالا متوجه شدم که خیلی بد بوده. اگر قراره که پستم هم تنزل پیدا کنه با کمال میل می‏پذیرم، چون کارم بد بوده باید نتیجشو هم ببینم. بازهم عذر خواهی می‏کنم. مطمئن باشید دیگه هیچ وقت این کار از سمت من تکرار نخواهد شد.

مهندس به خاطر این عزت نفس تون بهتون تبریک میگم
کار تون فوق العاده است
(کار اولی رو نمیگمادومی رو میگم)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، kasrak ، parasto_gh ، aramo ، haydariyan ، kiana7822

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تذکر جدی به دوستان در انجمن برای ارسال های مخفی - توسط JAVAD4050 - ۱۳۹۰-۱۰-۱۵، ۰۷:۲۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,314 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 655 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 974 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,262 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,870 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,370 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,375 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,238 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,940 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,923 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان