امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تونل توحید، خوب یا بد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستش یکی از استادای ما شناخت کاملی از پروژه تونل توحید داشت و تو توضیحاتی که به ما میداد گفت میشه گفت یکی از عالیترین پروژه های ایران بعد از انقلاب
چون اگه بدونید دقیقا در ارتباط با مترو و مترو از زیرش رد میشه
ولی مشکلی که به وجود امد و اجازه نداد که که پروژه توحید خود واقعیشو نشون بده تحریم ایران و وارد نشدن موتور هواکش داخل تونل بود :huh::huh::huh:
دیگه جریانات بقیشو و اطلاعات دیگه ای من ندارم :D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour

پیام‌های داخل این موضوع
تونل توحید، خوب یا بد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - توسط Sadeghpour - ۱۳۹۰-۱۱-۱۲، ۰۲:۲۷ عصر
RE: تونل توحید، خوب یا بد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - توسط shokri - ۱۳۹۰-۱۱-۱۲، ۰۴:۲۲ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 879 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,634 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  جابه جایی آزاد قزوین با علوم وتحقیقات یا تهران مرکز alireza 3 1,735 ۱۳۹۴-۶-۱۸، ۰۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: زندی
  غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن alireza 0 898 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر
  نمیدونم سابقه اخراج کارشناسی روی ارشد یک رشته دیگه هم تاثیر داره یا نه؟ alireza 0 926 ۱۳۹۴-۲-۳۱، ۰۹:۴۸ صبح
  با رتبه 470 مرحله دوم رو چقدر باید بزنم تا بتونم شبانه و یا روزانه شهرستان قبول بشم؟ اصلا آیا امیدی هست؟ karimireza 1 1,001 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۸:۰۳ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  من ۵۴۰ برنامه ریزی شدم امیدی هس یا نه؟؟؟ alireza 2 925 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۹:۰۶ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  سلام درخواست مشاوره دارم برای به رای گذاشتن اینکه بارتبه 477-577 کلاسارو برم یا نه؟؟؟؟باتوجه باینکه شاغل هستم. ویسوگ 12 3,426 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۲:۵۷ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  حیف وقتی که گذاشتم... سرجلسه هم خیلی وقت کم آوردم.... اصن واسه من خوب نبود .... خیلی alireza 3 1,592 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۱:۵۴ عصر
آخرین ارسال: فروغ شمس
  رشته ی تحصیلی من مهندسی عمران گرایش نقشه برداری بوده،دو رشته ی طراحی شهری یا برنامه ر alireza 4 2,880 ۱۳۹۳-۶-۳۱، ۰۸:۲۱ عصر
آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان