امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه استفاده از سهمیه ده درصد چطوریه؟
سلام.میخواستم بدونم قضیه این سهمیه ده درصد چیه که بدون کنکور میشه وارد کارشناسی ارشد شد؟من تا ترم قبل(7)بین سه نفر اول کلاس بودم دانشگاه سراسری هم کارشناسی پیوسته معماری میخونم و شهریور سال 91درسم تموم میشه.(هشت ترمه)
معدلم بالای 17 نزدیک 18 هست.میخواستم بدونم میتونم استفاده کنم؟چطوریه؟امکان پذیرفته شدن بدون کنکور هست؟اطلاعیه دفترچه و سازمان سنجش پارسال رو خوندم خوب نفهمیدم یکی میتونه توضیح بده؟دانشگاه خودم ارشدم رو نداره.لطفا با یه مثال روشنم کنین.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90

پیام‌های داخل این موضوع
نحوه استفاده از سهمیه ده درصد چطوریه؟ - توسط soheilarch - ۱۳۹۰-۱۱-۲۵، ۰۹:۴۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره از علاقمندان دعوت می شود در نقد و بررسی این طرح مسکونی شرکت نمایند atelieahjam 2 1,613 ۱۳۹۴-۳-۳۰، ۰۷:۲۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  ادامه تحصیل در رشته معماری داخلی در خارج از کشور (فوق لیسانس)) saeedtkh 0 3,440 ۱۳۹۳-۷-۶، ۰۸:۴۹ عصر
آخرین ارسال: saeedtkh
  اسکیس 95 درصد فقط با خودکار مشکی در کنکور سراسری 91 alireza 7 14,615 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۱۱:۲۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  گرایش معماری:از امروز تا کنکور هر سوال و نکته کنکوری شما 1500 امتیاز دارد=>شروع کنید alireza 3 3,779 ۱۳۹۱-۹-۱۵، ۱۱:۵۲ عصر
  سوال 5 - مساجد قرون اولیه بعد از اسلام با استفاده از چه الگویی ساخته شدند؟ MHAKBARI 0 2,470 ۱۳۹۱-۹-۱۵، ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  طراحی داخلی از طریق ارشد یا موسسات؟ sarshar 2 3,694 ۱۳۹۱-۸-۷، ۱۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: روجا
  رتبه و درصد ارشد معماری سراسری 1390 alireza 10 22,637 ۱۳۹۱-۳-۸، ۰۸:۵۶ صبح
  نیوکپر و سوپرخشت؛ احیای معماری از دست رفته saeiideh 0 1,207 ۱۳۹۰-۱۱-۱، ۰۷:۴۹ عصر
آخرین ارسال: saeiideh
  درد دل یک مهندس معمار بعد از 3 سال داشتن پروانه{حتما بخونید و نظر دهید} alireza 1 2,340 ۱۳۹۰-۹-۲، ۰۸:۱۹ عصر
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
  فیلم کوتاه از آکادمی کالیفرنیا saeed nasiri majd 0 1,258 ۱۳۹۰-۶-۳، ۰۶:۵۴ عصر
آخرین ارسال: saeed nasiri majd

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان