امتیاز موضوع:
  • 53 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک ساله شدن ایران شهرساز دات کام برهمه اعضا مبارک-تاپیک هدایا
درود

سورپرایز شدم چه حرکت خوبی و امیدوارم این تاپیک یکی از بهترین تاپیک های سایت بشه چون فایلهای بسیار با ارزشی را بهترین های سایت برای دانلود قرار دادند.

از همه شما ممنونم و امیدوارم سال دوم سایت مسیر موفق تری را در پیش بگیره.

خیلی خیلی خوشحالم چون الان هیچ شهرسازی احساس تنهایی نمیکنه چون همیشه این سایت همراه اونها خواهد بود.و همیشه با شما خواهیم بود.

امیدوارم همایش 9 اسفند که با همکاری ایران شهرساز و جامعه مهندسان شهرساز و نظام مهندسی تهران و گروه شهرسازی جامعه مهندسان مشاور ایران برگزار میشود شروع یک حرکت فوق العاده در سال دوم باشد.

بازم از همه شما ممنونم و از مهندس ارکیده هم بابت ایجاد این تاپیک فوق العاده تشکر میکنم.

بهترین های سایت زیادند ولی اگر بخواهیم چند نفری را بعنوان شاخص معرفی کنیم میتوان از مهندسین ارکیده و نصیری مجد و آرامو و سعیده و پرستو و صادق پور نام برد. البته گفتم بهترین ها زیادند و نمیشه چند نفر را فقط معرفی کرد.

از همه شما ممنونم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، 0RKIDEH ، Elham.A ، .Utopia ، parasto_gh ، aramo ، @uror@ ، saeed nasiri majd ، abcdefghijklm ، m.mohammadzadeh ، sharmin ، shokri ، lofra ، asma ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، FaTyJo0oN ، niloofar mahyari ، atelieahjam

پیام‌های داخل این موضوع
RE: یک ساله شدن ایران شهرساز دات کام برهمه اعضا مبارک - توسط alireza - ۱۳۹۰-۱۲-۴، ۰۲:۰۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  VIP گنبد در معماری ایران Bahmankara 0 1,183 ۱۳۹۳-۸-۲۰، ۰۹:۱۷ عصر
آخرین ارسال: Bahmankara
  پاورپوینت راه و دسترسی (تاریخ شهرسازی ایران) godonly. 1 1,867 ۱۳۹۳-۱-۲۱، ۰۸:۳۲ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  فایل اتوکد یک اتاق خواب(سه بعدی) saeed nasiri majd 1 3,388 ۱۳۹۰-۱۲-۶، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: negar najafi
  نقشه یک مرکز خرید (فوق العاده) saeed nasiri majd 0 1,510 ۱۳۹۰-۱۱-۵، ۰۹:۵۹ عصر
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
  نقشه یک مهمانسرا(اتوکدی) vip saeed nasiri majd 0 1,545 ۱۳۹۰-۱۱-۵، ۰۹:۴۸ عصر
  نقشه توپوگرافیک بخش مرکزی ایران kasrak 0 1,676 ۱۳۹۰-۱۰-۲۵، ۱۰:۳۵ عصر
آخرین ارسال: kasrak
  فایل اتوکدی طرح فاز یک طرح تفصیلی شهر جدید هشتگردvip فوق العاده saeed nasiri majd 0 3,994 ۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۰۷:۳۹ عصر
Exclamation بررسي شرايط کنوني سيما و منظر شهر های ایران kasrak 0 1,841 ۱۳۹۰-۱۰-۱۶، ۱۰:۰۷ عصر
آخرین ارسال: kasrak
  ×××دانلود یک گزارش جداب از مدیریت مشارکتی××× Elham.A 0 1,469 ۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۰۷:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Elham.A

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان