امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی برای آزمون سراسری ارشد 92
سلام . من لیسانس معماری هستم. در آزمون 90 رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری شرکت کردم و دو ماه بطور پیوسته و محکم خوندم و پیام نور تهران قبول شدم.
اما در آزمون 91 طراحی شهری خوندم و فقط 20 روز پیوسته و تمام وقت خوندم و رتبه م 161 شد. برای زبان که پارسال فقط 504 رو خونده بودم و امسال مطلقا چیزی نرسیدم بخونم و 10 درصد زدم.
برای دروس تخصصی هم فقط جزوات کامل خانه شهرسازان رو 2 ، 3 ، 4 دور خوندم. اما خب فکر می کنم مباحثم که 44 تا زدم ، کتاب هایی که سال قبل برای جغرافیا برنامه ریزی شهری خونده بودم تا حدی کمکم کرد. چون بین دوستانم بیشترین درصد مباحث رو زده بودم. اسکیس هم که کلاس رفتم و خودم هم خیلی کار کردم. تا ببینیم.
درصدهام رو هم تو تاپیک مربوطه گفتم :
زبان 10
مباحث 44
تاریخ 40
مبانی 39
تحلیل 49
معدل 14.25
رتبه 161

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط arvik ، sardarekord

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: درخواست راهنمایی برای آزمون سراسری ارشد 92 - توسط hadishahr - ۱۳۹۱-۵-۱، ۰۹:۱۴ صبح

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,351 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,298 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,167 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 alireza 0 1,041 ۱۳۹۶-۲-۱۶، ۰۹:۲۷ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 alireza 1 1,285 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد alireza 0 653 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۹:۵۴ عصر
      کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری ehsan_de 7 14,624 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۶:۳۳ عصر
      همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس alireza 0 856 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۲ صبح
      همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر alireza 0 836 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۱ صبح
      ۲۵ تست شبیه سازی شده درس مباحث شهرسازی کنکور ارشد 1396 alireza 0 937 ۱۳۹۵-۷-۱۸، ۰۱:۰۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان