امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . .
یک سالی میشه که از نوروز نود می گذره!یک سالی میشه که کارای شهرسازی در رکود فرو خفته!
یک سالی میشه که احساس میکنیم در شهر و شهرسازی داره یه اتفاقاتی میفته
یک سالی میشه که کنکور ارشد برنامه ریزی شد دو مرحله ای شده
یک سالی میشه که ظرفیت پذیرش ارشد دوبله که چه عرض کنم، سوبله شده!
یک سالی میشه که کلی رفیق جدید پیدا کردیم ( البته من 5ماه بیشتر نیست:D)
یک سالی میشه که مجبور میشم گیگ اضافه برای اینترنت بخرم!
یک سالی میشه که به یمن اشتراک گذاری فایل ها، کامپیوترمون مرتب تر شده:angel:
یک سالی میشه که هیچکی فکر نمیکرد اینجا، بتونه رشدی داشته باشه و چیز قابل ذکری داشته باشه برای عرضه!
از همه مهتر یک سال و خورده این از تاسیس پاتوقی می گذره که توش پر بود از نمک زندگی! به هر حال دعوا نمک زندگیه دیگه:Dچندروزیم البته میشه که بعضیا میخوان ما پیشرفت نکنیم، ولی ما میگیم چی؟ ( خودتون هرچی میخواید جوابشونو بدید!)
گاهی اوقات ادمی احساس چند خانوادگی بهش دست میده! و یکی دیگه هم به آمار خانواده هایمان اضافه شده ( حالا واقعا شده!؟)
بزرگان خاطره نویسی تاکید دارند که دعواها و اتفاقات هیجانی و غالبا منفی، ماندگاری بیشتری دارند و این قابلیت که به خاطره تبدیل بشوند در آنها بیشتر هست؛ چه سال خاطره انگیزی بود:Dاز این سال خاطره انگیز تنها ساعاتی باقی مونده و چه ساعات خاطره انگیزی خواهد بود این ساعات!
اما
اما قبل از اینکه بگم دیلیلیلیلینگ دیلینگ دینگ! و سال جدید رو شروع کنم
آرزو میکنم . . . . . .
آرزو میکنم سال جدید سالی باشه که خاطره انگیزی اینجوری زیاد توش نباشه:angel:
آرزو میکنم نمک سال پیش امسال به شکر تبدیل بشه!آرزو میکنم کسایی که نمیخوان ما پیشرفت کنیم، اینقدر پیشرفت کنن که دیگه از پیشرفت دیگران ناراحت نشن:rolleyes:
آرزو میکنم . . . . . . .

آرزو میکنم عیدتون مبارک باشه:shy:

:heart:عیدتون مبارک:heart:

امسال شما چی آرزو می کنید؟!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Shahrsaz67 ، alireza ، elham90 ، FaTyJo0oN ، parasto_gh ، aramo ، Vasta ، URBAN 98 ، H.Arzhang ، mehdime007 ، 0RKIDEH ، Sadeghpour ، JAVAD4050 ، lofra ، kasrak ، Saeedm ، shahrsaz1390 ، abcdefghijklm ، kiana7822 ، rrana ، امیررضا ، mahsa.aezzi

پیام‌های داخل این موضوع
آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط ایلیا - ۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۰۳:۴۳ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط .Utopia - ۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۰۳:۴۹ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط alireza - ۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۰۳:۵۴ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۰۳:۵۴ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۰۶:۰۲ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط parasto_gh - ۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۰۶:۱۲ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط .Utopia - ۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۰۶:۵۹ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط Vasta - ۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۰۶:۵۶ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط H.Arzhang - ۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۰۷:۴۰ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط امیررضا - ۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۰۸:۴۳ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۰۸:۴۷ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط zolatan - ۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۰۸:۵۸ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط parasto_gh - ۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۱۰:۱۰ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۱۰:۴۰ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط aramo - ۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۱۰:۵۰ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۰-۱۲-۲۹، ۱۲:۱۴ صبح
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط Sadeghpour - ۱۳۹۰-۱۲-۲۹، ۱۲:۳۲ صبح
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط 0RKIDEH - ۱۳۹۰-۱۲-۲۹، ۰۱:۰۶ صبح
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط ایلیا - ۱۳۹۱-۱-۱، ۰۵:۳۹ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط mahsa.aezzi - ۱۳۹۰-۱۲-۲۹، ۰۹:۳۳ صبح
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط lofra - ۱۳۹۰-۱۲-۲۹، ۰۹:۳۳ صبح
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط kasrak - ۱۳۹۰-۱۲-۲۹، ۰۹:۴۷ صبح
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط mehdime007 - ۱۳۹۰-۱۲-۲۹، ۰۹:۴۹ صبح
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط JAVAD4050 - ۱۳۹۰-۱۲-۲۹، ۰۹:۵۱ صبح
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط shahrsaz1390 - ۱۳۹۰-۱۲-۲۹، ۱۰:۲۵ صبح
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۰-۱۲-۲۹، ۱۱:۵۶ صبح
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط ایلیا - ۱۳۹۰-۱۲-۲۹، ۱۰:۳۳ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۰-۱۲-۲۹، ۱۰:۴۸ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط kiana7822 - ۱۳۹۱-۱-۱، ۱۲:۴۸ صبح
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط محروم - ۱۳۹۱-۱-۱، ۰۹:۳۱ صبح
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط Sepehr - ۱۳۹۱-۱-۱، ۱۱:۰۴ صبح
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط rrana - ۱۳۹۱-۱-۱، ۱۱:۲۷ صبح
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط aramo - ۱۳۹۱-۱-۱، ۰۴:۱۴ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط کریمی - ۱۳۹۱-۱-۱، ۰۶:۴۱ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۴، ۰۵:۳۸ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط shokri - ۱۳۹۱-۱-۷، ۰۲:۱۴ عصر
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط sardarekord - ۱۳۹۱-۱-۱۰، ۱۲:۰۴ صبح
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۱-۱۰، ۰۸:۰۰ صبح
RE: آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . . - توسط ایلیا - ۱۳۹۱-۱-۱۰، ۱۲:۱۷ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیله الرغائب: امشب بزرگی‌ات می‌شود آرزوهایت haydariyan 0 927 ۱۳۹۴-۲-۳، ۰۷:۳۳ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  کیا روز پدر رو تبریک می گن؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-) Sadeghpour 9 5,674 ۱۳۹۱-۳-۱۵، ۱۱:۵۹ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان