امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع اشکال روزانه - برنامه ریزی شهری
سلام و درود اتفاقاً مهندس منم دارم همین کتاب رو میخونم اتفاقا خیلی به شدت گیج ام نمیدونم دارم میرم یا دارم میام منم موافقم فکر کردم خودم خسته شدم پس کتابه مبهمه من که کلاً بی تقصیرم...:):blush:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۸-۲۷، ۰۸:۰۷ صبح)undefined نوشته است: درود مهندسین محترم
خدمتتون قبلاً گفته بودم که کتاب حکمت نیا توسط انتشارات پرهام چاپ داره میشه و تاالان حتما تموم شده من خودم 14 آبان سفارش داده بودم و دستم رسیده شماهم با پرهام تماس بگیرین:

02166468235 کتابفروشی پرهام....من خودم از شهرستانم خیلی از کتابامو از این کتابفروشی سفارش دادم خیلی زود دستم رسیدند ایشالله مشکل شماهم حل میشه...من سفارش دادم اما اینقدر کتاب نخونده دارم که.....:s
دوستان عزیز!!!
مهندس Khansa درست میگن کتاب کاربرد مدل رو کتابفروشی پرهام داره و من زنگ زدم و برام از طریق پست فرستادن،تا تمام نشده دست بجنبونین!!!!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام به همه ی مهندسین عزیز.
2تا سوال!
اولی اینکه کتاب تکنیکهای برنامه ریزی شهری زیاری نایاب شده و گیر نمیاد.خواستم ببینم چقدر کتابش مهمه.آیا خلاصه یا جزوه ای ازش هست برا خوندن.

2 اینکه برای برنامه ریزی راهبردی مهدیزاده،خوندن خلاصه مطالبی که توی سایت از این کتاب هستش،کفایت میکنه؟ چون من کتابشو دیدم،به نظرم اومد که مطالب غیرضروری زیاد داره.نظرتون چیه؟

مرسی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بچه ها ممنون میشم سوال منم جواب بدین.

پاسخ
    (۱۳۹۲-۹-۷، ۰۱:۰۷ عصر)Mehran نوشته است: سلام به همه ی مهندسین عزیز.
    2تا سوال!
    اولی اینکه کتاب تکنیکهای برنامه ریزی شهری زیاری نایاب شده و گیر نمیاد.خواستم ببینم چقدر کتابش مهمه.آیا خلاصه یا جزوه ای ازش هست برا خوندن.

2 اینکه برای برنامه ریزی راهبردی مهدیزاده،خوندن خلاصه مطالبی که توی سایت از این کتاب هستش،کفایت میکنه؟ چون من کتابشو دیدم،به نظرم اومد که مطالب غیرضروری زیاد داره.نظرتون چیه؟

مرسی

سلام دوست عزیز
    کتاب دکتر زیاری مهمه برا خوندن یه جوری بالاخره گیرش بیار . من خلاصه ای هم ازش ندیدم
    در مورد کتاب برنامه ریزی راهبردی من خلاصه های سایتو نگاه نکردم ولی به نظرم کتابو حتما بخونید چون نکات مهمی توش هست البته نه همه کتابو بلکه فقط فصلای 1 تا 5 و 10 تا 12 خوانده شود

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۹-۱۰، ۰۷:۵۱ عصر)hamidata نوشته است: سلام دوست عزیز
    کتاب دکتر زیاری مهمه برا خوندن یه جوری بالاخره گیرش بیار . من خلاصه ای هم ازش ندیدم
    در مورد کتاب برنامه ریزی راهبردی من خلاصه های سایتو نگاه نکردم ولی به نظرم کتابو حتما بخونید چون نکات مهمی توش هست البته نه همه کتابو بلکه فقط فصلای 1 تا 5 و 10 تا 12 خوانده شود
    مرسی مهندس.خیلی لطف کردین.

پاسخ
    منبعي در مورد GIS و بافت فرسوده وسكونتگاه هاي غير رسمي ميشه بگيد

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      جناب مهندس!میشه شاخصهای اصلی آمار سال 90 رو که مهمتر از همه هست رو بنویسید!!!!

پاسخ
      (۱۳۹۲-۹-۱۲، ۰۱:۴۸ عصر)9304052 نوشته است: منبعي در مورد GIS و بافت فرسوده وسكونتگاه هاي غير رسمي ميشه بگيد

برای کنکور؟
      من که چیزی در مورد این موضوعات نخوندم و سراغ هم ندارم
      البته اگه برا مرحله دوم میخواید که بحثش جداس

پاسخ
      (۱۳۹۲-۹-۱۳، ۱۱:۳۷ صبح)mahan نوشته است: جناب مهندس!میشه شاخصهای اصلی آمار سال 90 رو که مهمتر از همه هست رو بنویسید!!!!

منظورتونو متوجه نمیشم
      در ضمن سوالات کنکورو در اختیار ندارم
      ولی کلا کنکور سال 90 چیز باور نکردنی بود
      خیلی سخت و مفهومی بود
      به نظر من اگه کنکور شهرسازی مثل کنکور سال 90 برگزار بشه دیگه نیازی به مرحله دوم نیس:D

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        1-چجوری درس خوندن برای کنکور(مربوط به جلسه اول برنامه ریزی-20/خرداد/92) reza2asadi 1 1,666 ۱۳۹۲-۴-۲۰، ۰۴:۴۲ عصر
      آخرین ارسال: HAMED_mybb_import61208

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان