امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ:اعلام نتيجه نهايي مرحله دوم آزمون ارشد آزاد 92گروه آزمايشي هنر-8مهر
وای من خیلی هیجان زده م!
الآنم میخوام برم عکس 3در4 بگیرم!
خدا کنه فردا خوشحال باشیم هممون.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بابا چقدر خوشید شماها!!!
    حالا مگه قبول شدید که اینقدر برا ثبت نام استرس دارید!!!
    بذارید قبول بشید بعد در مورد ثبت نام صحبت کنید!!!

درضمن وقت ثبت نام وقت یک روز نیست بلکه شاید تا یک هفته هم بطول بیانجامد...... و همون فراغت از تحصیل رو ببرید ثبت نام میشد بعد از ثبت نام نامه مشمولین و هرچیز دیگه ای که خواستن رو میبرید براشون. فقط ازتون تعهد میگیرن که اگه غیبت سربازی داشته باشید ثبت نامتون باطل میشه.!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۷، ۰۴:۵۹ عصر)Sahab نوشته است: اگه دانشگاه کارشناسی آزاد بوده باشه.....راحت تر پیش میرین.....نکته : موقع فارغ التحصیلی یک برگه معرفی به نظام وظیفه بهتون دادن.....باهمون ثبت نام میکنن...برای خیال راحت شدن....زنگ بزنید نظام وظیفه دانشگاتون......
    sahab جان عرض کردم که من تازه اون هفته برای فارغ التحصیلی اقدام کردم و نرمال دو هفته طول میکشه تا مدرک موقت به همراه برگه لغو معافیت رو صادر کنند .
    الان به جز یک نامه ی فراغت التحصیل که اون رو هم به زور گرفتم ، چیزی ندارم. اتفاقا دانشگاه قبلی بنده هم آزاد هست.
    دانشگاه سراسری موقع ثبت نام فرم هایی که باید توسط دانشگاه امضا بشه رو مشخص میکنه اما دانشگاه آزاد کلآ روی هواست!

(۱۳۹۲-۷-۷، ۰۵:۰۷ عصر)sajad ojaghi نوشته است: بابا چقدر خوشید شماها!!!
    حالا مگه قبول شدید که اینقدر برا ثبت نام استرس دارید!!!
    بذارید قبول بشید بعد در مورد ثبت نام صحبت کنید!!!

درضمن وقت ثبت نام وقت یک روز نیست بلکه شاید تا یک هفته هم بطول بیانجامد...... و همون فراغت از تحصیل رو ببرید ثبت نام میشد بعد از ثبت نام نامه مشمولین و هرچیز دیگه ای که خواستن رو میبرید براشون. فقط ازتون تعهد میگیرن که اگه غیبت سربازی داشته باشید ثبت نامتون باطل میشه.!!!
    بده داریم همه ی جوانب و احتمالات رو در نظر میگیریم! بهتره این هست که اینهمه بکوبیم تا تهران بریم و بعدش گیر الکی بدن!3
    البته حرف شما هم منطقیه، باید اول قبول شد بعد دغدغه های بعدی ...! با این حال دانشگاه آزاد امسال کاری با داوطلبین گروه هنر کرد که همه به اینجاشون رسیده!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط sajad ojaghi ، mh3
      حالا شما قبول بشین!!!قولتون میدم دانشگاه آزاد واستون وقت بذاره!!!!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط sajad ojaghi
      دوستان برگه فراغت از تحصیل چیه؟من مدرکمو گرفتم کافیه یا باید برم دانشگاه حتما برگه فراغت از تحصیلو بگیرم؟
      چقدر هیجان زده ام.امیدوارم قبول شده باشم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۲-۷-۷، ۰۵:۳۹ عصر)parmisa نوشته است: دوستان برگه فراغت از تحصیل چیه؟من مدرکمو گرفتم کافیه یا باید برم دانشگاه حتما برگه فراغت از تحصیلو بگیرم؟
        چقدر هیجان زده ام.امیدوارم قبول شده باشم

همون مدرک رو گرفتید کافیه، با همون ثبت نام میشید.

پاسخ
        حالا ساعت چند اعلام میشه؟؟؟؟
        خوب بود ساعتش رو هم میگفتن که از ساعت 7 صبح پانشیم بشینیم پای اینترنت تا موقعی که جواب میاد!
        دعا کنید ماهم قبول بشیم....

پاسخ
        از 12 شب بشینیم پای نت خووبه :دی

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۲-۷-۷، ۰۵:۵۵ عصر)sajad ojaghi نوشته است: حالا ساعت چند اعلام میشه؟؟؟؟
        خوب بود ساعتش رو هم میگفتن که از ساعت 7 صبح پانشیم بشینیم پای اینترنت تا موقعی که جواب میاد!
        دعا کنید ماهم قبول بشیم....

مخصوصا نگفتن چه ساعتی که تا آخرین لحظه از حرص دادن ما لذت ببرن!

پاسخ
        کسی نمیدونه امسال قزوین چند نفر می گیره؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,353 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
          آخرین ارسال: Sahab
            جزییات و تغییرات آزمون دکتری 94 Sahab 0 1,238 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۳:۳۴ عصر
            انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,392 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
            آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,493 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
            نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,503 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
            نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,325 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
            اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,236 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
            اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,405 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
            hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 7 3,533 ۱۳۹۳-۲-۲، ۰۶:۳۷ صبح
          آخرین ارسال: alireza
            نتایج آزمون دکتری اعلام شد haydariyan 0 1,149 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۵ عصر
          آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان