امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5-زمان بندی خوندن کتاب ها و منابع(جلسه اول-20/خرداد/92)
تشكر حميد آقا خودم هم همش تو اين فكرم تا اواسط مهر يه دور رو زده باشم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۲۱، ۱۲:۴۶ عصر)آریودخت نوشته است: ممنون از همه دوستان مخصوصا اقای اسدی
یه نکته که به ذهنم رسید این بود که بنظرتون بهتر نیست منابع حفظ کردنی مثل تاریخ رو اخر بخونیم ، حفظ کردن نیاز به تکرار و مرور مداوم داره واگرنه فراموش میشه در حالی که مطالب مفهومی یا فرمولی اونقد نیاز به تکرار نداره و تو ذهن میمونه :shy:
درمورده تاریخ چون توصیف وقایع رو میکنه و بچه ها به اتفاقات شهرسازی هم واقع نیستند به نظرم صلاح نیست
در عین اینکه دوکتاب شارتاشهر و تاریخ موریس از کتاب های اصلی و مفهومی هیتند و باید اول از همه خونده بشوند.
ولی کتاب تاریخ بنه ولو یا تاریخ سلطان زاده،(که دیگه تعدادی ازوقایع است و مفهوم جدیدی رو ارایه نمیده نسبت به موریس حرف شما کاملا درسته و میشه دوماه اخر اینارو خوند،مشکلی نداره.

(۱۳۹۲-۴-۲۱، ۱۰:۴۳ صبح)YouSef_YAS نوشته است: درود:
آقا رضا نميدونم ولي به نظره من كتاب خوندن اشتباه بايد براساس موضوع بخونيم و جدا كنيم وبريم جلو يكي ديگه هم به نظره من وقت زياد گذاشتين ميشه راحت تا 20مهر همشو جمع كرد
خواهش حمیدجان ، شما خودتن استادی
اولا بگم جواب پیغام خصوصی هاتو اینجا میدم که همه عادت کنن که سوال و پیشنهاد رو عمومی بذارن تا همه استفاده کنیم
اینکه نوشتین کتاب خوندن اشتباست،منطورت اینه کتاب خوندن از اول تا ا خر اشتباست،نه اینکه بریم فقط خلاصه هارو بخونیم و بگیم بلدیم
من یه توضیح باس میدادم در مورده نحوه خلاصه برداری ها که فراموش کردم،توتاپیک اول اضافه میکنم،روش رو
در مورده پیغامت
اقای امینی سرور ماهستن و راه بلد،ایشون فصل و موضوعی خوند،من کتاب،هرکی هرجور که راحته و فک میکنه درسته،ولی همه باید خلاصه برداری بکنن این مساله مهمه توی کنکور.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
آره نظره من اينه كه يه كتاب رو بگيري تو دست و 4 ساعت پشت سر هم بخوني اشتباست وخسته ميكنه آدم رو،منم قبول دارم خلاصه برداري اين كه صد درصد بدون خلاصه نويسي معني نداره درس خوندن، ولي نظره من اينه كه 1 ماه 1ماه با يه برنامه خاصي  بريم جلو و آزمون هم بديم ميشه با مهندس دهقان هم صحبت كرد وآزمون بزارن تا حدود اواسط مهر هم يه دور رو زده باشيم،نميدونم حالا ببينيم نظره بقيه دوستان چيه،سپاس از وقتي كه براي ما ميزاريد

پاسخ
توی کارگزوه،بچه ها با شرایط متفاوت هستن،نمیشه تا اواسط مهر دوره کرد تموم کتاب هارو،یا علم براین مساله که من منابع اصلی رو بیان کردم و میگم کسی این منابع رو بخونه من دورقمی رو قول میدم بهش،شما که وقت ازادتری داری و مسمم برای رتبه بهتر،حتما بیشتر و جلوتر از کارگروه باشید
حتی میتونیم از نکاتی که توی کتاب ها میبینید و قبل از باقی دوستان خوندید استفاده کنیم

پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۲۱، ۰۱:۴۸ عصر)hamidataee نوشته است:
آقا رضا نميدونم ولي به نظره من كتاب خوندن اشتباه بايد براساس موضوع بخونيم و جدا كنيم وبريم جلو يكي ديگه هم به نظره من وقت زياد گذاشتين ميشه راحت تا 20مهر همشو جمع كرد
با اجازه آقای اسدی

یوسف جان اگه کامنتی که من گذاشتمو میخوندی شاید اینو نمینوشتی

من گفتم دوستانی که رشتشون غیر مرتبطه مثل شما باید از بچه های شهرسازی جلوتر باشی
باید بیشتر وقت بذاری
باید زودتر از اونا دور اولتو تموم کنی
باید بیشتر از اونا کتابهارو دوره کنی

منم مثل شماها رشتم شهرسازی نبود
ولی برای اینکه از بچه های شهرسازی عقب نیفتم کتابای خیلی بیشتری خوندم و وقت بیشتری گذاشتم تا توی جریان شهرسازی و مسائل اون قرار بگیرم

شما به نظر من و البته با اجازه آقای اسدی تا اواسط مهر کتابهارو تموم کرده باشی و دور دومتو شروع کنی

با عرض معذرت اگه طولانی شد

تورو خدا یکی بیاد بگه اینجا چه خبره اعصابم خورد شد از کجا باید شروع کنم نه رشته ام شهرسازی بوده هم اینکه شاغلم به خدا میخوام سرمو بکوبونم به دیوار:huh::(:@

(۱۳۹۲-۴-۲۱، ۰۲:۳۶ عصر)YouSef_YAS نوشته است: آره نظره من اينه كه يه كتاب رو بگيري تو دست و 4 ساعت پشت سر هم بخوني اشتباست وخسته ميكنه آدم رو،منم قبول دارم خلاصه برداري اين كه صد درصد بدون خلاصه نويسي معني نداره درس خوندن، ولي نظره من اينه كه 1 ماه 1ماه با يه برنامه خاصي  بريم جلو و آزمون هم بديم ميشه با مهندس دهقان هم صحبت كرد وآزمون بزارن تا حدود اواسط مهر هم يه دور رو زده باشيم،نميدونم حالا ببينيم نظره بقيه دوستان چيه،سپاس از وقتي كه براي ما ميزاريد
:huh: چجوری بخونیم .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
Smile 
سلام واقعا بعضی کتاب ها رو نمیشه همینطوری پشت سر هم خوند بستگی به روحیه ی افراد داره یه چیز نسبیه ..........

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۲۲، ۰۹:۱۵ صبح)khansa نوشته است:
(۱۳۹۲-۴-۲۱، ۰۱:۴۸ عصر)hamidataee نوشته است:
با اجازه آقای اسدی

یوسف جان اگه کامنتی که من گذاشتمو میخوندی شاید اینو نمینوشتی

من گفتم دوستانی که رشتشون غیر مرتبطه مثل شما باید از بچه های شهرسازی جلوتر باشی
باید بیشتر وقت بذاری
باید زودتر از اونا دور اولتو تموم کنی
باید بیشتر از اونا کتابهارو دوره کنی

منم مثل شماها رشتم شهرسازی نبود
ولی برای اینکه از بچه های شهرسازی عقب نیفتم کتابای خیلی بیشتری خوندم و وقت بیشتری گذاشتم تا توی جریان شهرسازی و مسائل اون قرار بگیرم

شما به نظر من و البته با اجازه آقای اسدی تا اواسط مهر کتابهارو تموم کرده باشی و دور دومتو شروع کنی

با عرض معذرت اگه طولانی شد

تورو خدا یکی بیاد بگه اینجا چه خبره اعصابم خورد شد از کجا باید شروع کنم نه رشته ام شهرسازی بوده هم اینکه شاغلم به خدا میخوام سرمو بکوبونم به دیوار:huh::(:@

(۱۳۹۲-۴-۲۱، ۰۲:۳۶ عصر)YouSef_YAS نوشته است: آره نظره من اينه كه يه كتاب رو بگيري تو دست و 4 ساعت پشت سر هم بخوني اشتباست وخسته ميكنه آدم رو،منم قبول دارم خلاصه برداري اين كه صد درصد بدون خلاصه نويسي معني نداره درس خوندن، ولي نظره من اينه كه 1 ماه 1ماه با يه برنامه خاصي  بريم جلو و آزمون هم بديم ميشه با مهندس دهقان هم صحبت كرد وآزمون بزارن تا حدود اواسط مهر هم يه دور رو زده باشيم،نميدونم حالا ببينيم نظره بقيه دوستان چيه،سپاس از وقتي كه براي ما ميزاريد
:huh: چجوری بخونیم .

درود به شما آقا یا خانم khansa

الان مشکلتون چیه دقیقا؟

واضح تر بگید سوالاتتونو تا ما بتونیم کمکت کنیم.

کلا مثل اینکه شما عصبانی هستیااااااااا :)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام آقای اسدی
یه سوال:
این جزوه ی روزشمار (خانه شهرسازان یا کیمیا) چیه دقیقا؟!
از خودشون باید بخریم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۴-۲۵، ۰۸:۲۲ عصر)sabamaryam نوشته است: سلام آقای اسدی
    یه سوال:
    این جزوه ی روزشمار (خانه شهرسازان یا کیمیا) چیه دقیقا؟!
    از خودشون باید بخریم؟
    سلام
    درحقیقت توی این جزوه وقایع شهرسازی ایران از سال حدود 1290 شروع تشریح و توضیح داده میشه،اتفاقات تاریخی،قوانین،علت تغییرات ، برنامه های عمرانی،برنامه های توسعه و .. این مساله باعث میشه شما دید جامعی نسبت به اتفاقات ( ومهم تر،علت اونها)داشته باشین توحفظ کردن بقیه شهرسازی توی کتاب های مختلف کمک میکنه
    این جزوه معمولا دستنویس و از سرکلاسه ، من خودم جزوه دست نویس یکی از دوستان رو استفاده کردم
    خانه شهرسازان میدونم جزوه میفروشه،اینکه این جزوه رو شامل میشه یا نه،نمیدونم
    میتونید باهرکدوم از موسسه ها تماس بگیرید و ازشون بپرسید
    البته واسه راحتی شما ما یکی از این جزوه هارو(که من خودمم ازاین استفاده کردم)رو توقسمت دانلود فایل منابع درجه 1،vip واسه دانلود گذاشتیم، که دیگه مشکلی برای تهیه نداشته باشید.(fatyjoon زحمتش رو کشیدن که ازایشون ممنونم)

پاسخ
    سلام من تا الان درگیر امتحانام بودم.تا شهریوذر باید پایان ناممو تحویل بدم.از فردا یعنی 29 تیر میخوام شروع کنم بخوندن.به نظر شما چیکار کنم؟میدونم خیلی از شما عقب ترم.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان