امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر ویژه آغاز به فعالیت کارگروه دکتری شهرسازی مرحله اول 1395
سلام مهندسurban98مرسی از پاسخگوییتون، سوال دیگه ای داشتم: در پذیرش دکتری قسمت مصاحبه اگه ارشد رو از پردیس خودگران گرفته باشی،سختگیری زیادی میکنن؟یا فرقی نداره از کجا فارغ التحصیل شده باشی؟ به نظر شما مدرک پردیس خودگران دانشگاه هنر تهران معتبره؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ببخشید مدرک دانشگاه آزاد اعتباره بیشتری داره یا پردیس خودگران؟ البته تاحدودی که تحقیق کردم گفتن به دلیل اینکه پردیس جز سراسری هست و اساتید معتبری داره و فرقی با روزانه نداره و فقط هزینه میگیره،از اعتباره بیشتری برخورداره،میخواستم به خاطره اطمینان بیشتر نظر شما هم بدونم

پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۱۹، ۱۱:۰۱ صبح)'maryam.s' نوشته است: سلام مهندسurban98مرسی از پاسخگوییتون، سوال دیگه ای داشتم: در پذیرش دکتری قسمت مصاحبه اگه ارشد رو از پردیس خودگران گرفته باشی،سختگیری زیادی میکنن؟یا فرقی نداره از کجا فارغ التحصیل شده باشی؟ به نظر شما مدرک پردیس خودگران دانشگاه هنر تهران معتبره؟

سلام
در مورد مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد هر کدام در مصاحبه آزاد و سراسری 5 امتیاز دارد. اگر در مدرک ذکر شود پردیس خودگردان احتمالا امتیازتان 1 یا 2 امتیاز از خود واحد دانشگاهی پایین تر خواهد بود. ضمن اینکه دعوت شدگان به مصاحبه هر دانشگاه توسط سازمان سنجش اعلام میشوند بحث دانشجوی خودی کمتر مطرح میشود، پس نگران نباشید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۱۹، ۱۱:۲۵ صبح)'maryam.s' نوشته است: ببخشید مدرک دانشگاه آزاد اعتباره بیشتری داره یا پردیس خودگران؟ البته تاحدودی که تحقیق کردم گفتن به دلیل اینکه پردیس جز سراسری هست و اساتید معتبری داره و فرقی با روزانه نداره و فقط هزینه میگیره،از اعتباره بیشتری برخورداره،میخواستم به خاطره اطمینان بیشتر نظر شما هم بدونم

بستگی به اساتید داره که از 5 امتیاز چقدر به شما اختصاص دهند با یک یا دو مقاله بیشتر جبران میشود.

پاسخ
دوستانی که همراه کارگروه هستید گزارش مطالعاتتون را بنویسید.
از چه کتابی شروع کردید؟
چطور میخونید؟

پاسخ
نکته و سوال:
وسعت mental map محدود به چه نوع فعالیت های فرد است؟

پاسخ
سلام من هم توي اين برنامتون شركت ميكنم ولي فكر كنم اين زمان براي اين تعداد كتاب خيلي كم باشه و يك سؤال ديگه كتاب طرح و برنامه دكتر بهزاد فر همان كتاب مشترك دكتر رفييعيان و دكتر اعتماد و....و ترجمه كتاب استانداردهاي برنامه ريزي  و طراحي شهري انجمن شهرسازي آمريكا هستش؟ و اينكه از اين كمك و همكاريتون ممنون.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۲۱، ۰۷:۳۶ عصر)'Sanaz54' نوشته است: سلام من هم توي اين برنامتون شركت ميكنم ولي فكر كنم اين زمان براي اين تعداد كتاب خيلي كم باشه و يك سؤال ديگه كتاب طرح و برنامه دكتر بهزاد فر همان كتاب مشترك دكتر رفييعيان و دكتر اعتماد و....و ترجمه كتاب استانداردهاي برنامه ريزي  و طراحي شهري انجمن شهرسازي آمريكا هستش؟ و اينكه از اين كمك و همكاريتون ممنون.

سلام
در مورد زمان بندی باید بیشترین توان و انرژی را به مطالعه اختصاص دهید و هر چه بیشتر مطالعه داشته باشید به موفقیت نزدیک تر خواهید شد.
خیر. نام کتاب طرح ها و برنامه های شهرسازی نوشته دکتر مصطفی بهزادفر ناشر هم موسسه نشر شهر است.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
ممنون سعي ميكنم كه بتونم همه مطالب رو با شما بخونم در ضمن من در حال خواندن خلاصه برميدارم بد نيست كه دوستان هم اين كار روبكنند البته كمي وقت گذاشته است.

پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، Brightness
ببخشيد منظور وقت گير بودن خلاصه نويسي است

پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جدیدترین منابع کنکور دکتری سراسری شهرسازی 1396 alireza 0 967 ۱۳۹۵-۹-۱۷، ۰۲:۳۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعیه اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص ازمون ورودي دوره هاي دكتري سال 1395 haydariyan 0 1,527 ۱۳۹۴-۵-۱۵، ۰۸:۳۰ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  منابع به روز دکتری شهرسازی kiana7822 3 2,900 ۱۳۹۴-۳-۱۸، ۰۹:۲۸ عصر
آخرین ارسال: kiana7822
  دکتری بدون آزمون با شرط معدل(اطلاعات) saeed nasiri majd 2 2,711 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۰:۵۴ صبح
آخرین ارسال: asal94
  حالا درصد واقعی را بنویس! ابتدا کلید را دانلود کن تا تخمین رتبه شما در دکتری بزنیم! alireza 4 2,679 ۱۳۹۳-۶-۶، ۰۶:۰۲ عصر
آخرین ارسال: mortezar
  سوال اسکیس دکتری طرح موضعی و موضوعی 24time 0 1,788 ۱۳۹۳-۳-۱۲، ۱۱:۲۸ عصر
آخرین ارسال: 24time
  دکتری شهرسازی 87 24time 0 1,379 ۱۳۹۳-۳-۱۲، ۱۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: 24time
  از اعضای سایت دانشجوی دکتری شهرسازی آزاد کسی را میشناسید؟ alireza 0 1,464 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۰۱:۰۷ صبح
  تشکریکی از اعضا تقدیم به همه اعضا از طرف مدیریت سایت alireza 2 1,336 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۲۹ عصر
  ارسال فایل های ویژه دکتری شهرسازی و هدایای ویژه ایران شهرساز alireza 15 5,857 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۲۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان