امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه سوم کارگروه طراحی شهری 93....
(۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۹:۲۴ عصر)hadi zarei نوشته است:
(۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۸:۵۸ عصر)URBAN 98 نوشته است: لطفا کتب و مطالبی را که تا کنون مطالعه کردید در قالب گزارش کوتاه عنوان نمایید
ساعات مطالعه در روز و برنامه ریزی زمانی را هم بفرمایید
ارتباط برقرار کردن با کدام درس یا کتاب برایتان سخت تر بود؟
سلام بچه ها خسته نباشین
من چند تا از منابع رو یه دور خوندم
شرح جریان های فکری معماری و شهرسازی در ایران معاصر
بعد پنهان
شار تا شهر
مبانی نظری پاکزاد
اینارو یه بار تموم کردم
الان همزمان دارم کتابای
محیط های پاسخده
سیر اندیشه ها 3
فرایند طراحی شهری
زبان 504 رو میخونم
کتاب اول و دوم رو اگه یه دور خوندین کافیه نمیخواد دوباره بخونید. کتابهای خیلی مهمتری هست مهندس. کتابهای بعدی خیلی مهمه . زبان هم هر روز بخونید حتما و مرور  کنید و متن ترجمه کنید حتما

آخرین ارسال های من :
پاسخ
و کتاب قانون و مقررات . از کتاب های حیاتی هس یا نه؟چون .واقعیتش نمی خوام این کتاب بخونم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۸:۵۸ عصر)URBAN 98 نوشته است: لطفا کتب و مطالبی را که تا کنون مطالعه کردید در قالب گزارش کوتاه عنوان نمایید
    درباره ی کتاب تاریخ شکل شهر اگه میشه راهنمایی کنید
    خیلی مفصله
    2 سه بار شروع کردم بخونم ولی همیشه از یه جایی که کاری پیش اومده نرسیدم بخونم قبلیا هم فراموش شدن.
    چجوری بخونم که همچین که پیش میرم فصل های قبل فراموش نشن؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۹:۳۰ عصر)haleh abedin نوشته است: و کتاب قانون و مقررات . از کتاب های حیاتی هس یا نه؟چون .واقعیتش نمی خوام این کتاب بخونم
      کتاب مقررات شورای عالی منظورته؟سفید سورمه ایه؟اگه اون که 120 درصد مطالعش کنید امسال 6-7 تا سوال ازش اومده بود

پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۹:۲۸ عصر)URBAN 98 نوشته است:
      (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۹:۲۳ عصر)haleh abedin نوشته است: کتاب مشهدی زاده.... واقعا اعداد زیادن توش. لازمه اکثر درصد ها (مثلا درصد های بودجه های اختصاص یافته به بخش های مختلف در برنامه های عمرانی) حفظ بشن؟
      اعداد مهم عبارتند از سال ها و سرانه و تراکم و....
      درصد بودجه مهم نیست اما مثلا کدام بخش بیشترین و کمترین بودجه تخصیص داده شده را بخاطر داشته باشید
      مثلا درصد های مهاجرت . میزان شهرنشینی در شهر های مختلف

پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۹:۳۰ عصر)hadi zarei نوشته است:
      خیلی مفصله
      2 سه بار شروع کردم بخونم ولی همیشه از یه جایی که کاری پیش اومده نرسیدم بخونم قبلیا هم فراموش شدن.
      چجوری بخونم که همچین که پیش میرم فصل های قبل فراموش نشن؟؟؟؟
      من این کتاب را با خلاصه جنگجو و یالپانیان و پاکزاد راحت تر خوندم
      مثلا بخش مربوط به تمدن بین النهرین را اول از یالپانیان خوندم و خلاصه برداری کردم بعد جنگجو را مطالعه کردم و نکات اضافه که مهم بود را اضافه کردم و بعد تاریخ موریس را خوندم.اینطوری خیلی از مطالب را بلد بودم و راحت تر مطالعه میشد از تمدن یونان هم تاریخ پاکزاد را اضافه کردم و مدام مرور میکردم.
      خیلی از مطالب این کتاب اضافه است که اگر با خلاصه ها بخوانید بخوبی متوجه میشوید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۹:۳۰ عصر)hadi zarei نوشته است:
      خیلی مفصله
      چجوری بخونم که همچین که پیش میرم فصل های قبل فراموش نشن؟؟ا
      این کتاب فقط قسمتهای اول و آخرش مهمه قسمتهای وسطی که توی دوران آمرکا و اروپا اینجور چیزاست فقط روخونی کنید.بله یه خورده پراکنده و سنگینه ولی خیلی مهمه مهندس. برای دوره کردن هم هر 4 تا 5 هفته که از خوندنتون میگذره حتما مباحث خونده شده رو توی 2 الی 3 هفته دوره کنید

پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۹:۲۹ عصر)URBAN 98 نوشته است:
      (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۹:۲۴ عصر)hadi zarei نوشته است:
      سلام بچه ها خسته نباشین
      من چند تا از منابع رو یه دور خوندم
      شرح جریان های فکری معماری و شهرسازی در ایران معاصر
      بعد پنهان
      شار تا شهر
      مبانی نظری پاکزاد
      اینارو یه بار تموم کردم
      الان همزمان دارم کتابای
      محیط های پاسخده
      سیر اندیشه ها 3
      فرایند طراحی شهری
      زبان 504 رو میخونم
      خوبه مهندس.برنامه مروریتان چگونه است؟
      مهندس من سعی میکنم 3 الی 4 کتاب رو با هم بخونم
      از یکی که خسته میشم میرم سراغ بعدی
      کنارش هم زبان میخونم
      اینجوری خیلی خسته کننده نمیشه

پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۹:۳۴ عصر)haleh abedin نوشته است:
      (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۹:۲۸ عصر)URBAN 98 نوشته است:
      (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۹:۲۳ عصر)haleh abedin نوشته است: کتاب مشهدی زاده.... واقعا اعداد زیادن توش. لازمه اکثر درصد ها (مثلا درصد های بودجه های اختصاص یافته به بخش های مختلف در برنامه های عمرانی) حفظ بشن؟
      اعداد مهم عبارتند از سال ها و سرانه و تراکم و....
      درصد بودجه مهم نیست اما مثلا کدام بخش بیشترین و کمترین بودجه تخصیص داده شده را بخاطر داشته باشید
      مثلا درصد های مهاجرت . میزان شهرنشینی در شهر های مختلف
      بیشترین و کمترین ها را بدانید و مقایسه ای بخوانید.مثلا در چه سالی میزان سکونت در شهر برابر با روستا شد و در چه سالی بیشتر شد و....یا سالهایی که اوج مهاجرت بود کی بود و به چه دلیل

پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۹:۳۳ عصر)forough.r نوشته است:
      (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۹:۳۰ عصر)haleh abedin نوشته است: و کتاب قانون و مقررات . از کتاب های حیاتی هس یا نه؟چون .واقعیتش نمی خوام این کتاب بخونم
      کتاب مقررات شورای عالی منظورته؟سفید سورمه ایه؟اگه اون که 120 درصد مطالعش کنید امسال 6-7 تا سوال ازش اومده بود
      بله همونه منظورم.پس اگه مهمه کلا چیه محتویاتش؟ همش قانونه؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      Wink سوالات کنکور 93 لو رفت Brightness_mybb_import61176 258 17,214 ۱۳۹۲-۹-۲۴، ۰۸:۲۵ عصر
      آخرین ارسال: Brightness
        برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 0 1,117 ۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۹:۳۷ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        برنامه ریزی شهری دانشگاه یزد rezvan87 43 6,178 ۱۳۹۲-۷-۱۶، ۰۹:۵۰ عصر
      آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
        تاریخ برگزاری اولین جلسه کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 27 4,585 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۰:۱۴ عصر
      آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197
        کنکوری های طراحی شهری و برنامه ریزی شهری URBAN 98_mybb_import61188 12 3,013 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۰۶:۰۲ عصر
      آخرین ارسال: bahareh_mybb_import61175
        تالار ویژه برای اعضای بسیارفعال>کارگروه برنامه ریزی Brightness_mybb_import61176 0 3,063 ۱۳۹۲-۳-۲۳، ۰۸:۲۵ عصر
      آخرین ارسال: Brightness_mybb_import61176

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان