امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام شروع شد*انتخاب موضوع همایش شهرسازی با شما شهرساز گرامی:همایش 1 روزه در تهران
(۱۳۹۰-۱۰-۱۴، ۰۸:۴۳ عصر)AliReza نوشته است: اطلاعیه مهم:

نظر به اینکه،یکی از برگزار کنندگان سمینار ها و همایشهای تخصصی کشور با مساعدت چندین نهاد مدیریت شهری کشور و همکاری سایت ایران شهرساز قصد برگزاری همایش یکروزه در تهران را دارد، لذا جهت مشارکت و استفاده از نظرات مهندسین شهرساز در مورد انتخاب موضوع همایش در جهت بهره وری و استفاده هر چه بیشتر شرکت کنندگان از مطالب همایش از دوستان در انجمن دعوت به عمل می آید تا نظرات و پیشنهادات خود را در مورد همایش ارائه فرمایید.بدیهی است این اطلاعیه بنا به نظر تیم مدیریتی سایت در مشورت با مسئولین برگزاری صورت پذیرفته تا موضوع همایش با توجه به نیاز ها و مسائل روز شهرسازی کشور از دید صاحبنظران و متخصصین پیشنهاد شود .

این همایش با حضور بزرگان شهرسازی کشور برگزار می شود.

منتظر انتخاب موضوع روز و اساسی از طرف شما هستیم.

**************************************************************************************************
سایت ایران شهرساز به پاس احترام به نظرات شما مهندسین شهرساز به مهندسی که موضوعش انتخاب شود 1 سال عضو vip هدیه می دهد.

**************************************************************************************************

در انتها تمام موضوعات بررسی میشود و بهترینها برای انتخاب ارسال میشود تا از بین بهترین ها، موضوع همایش انتخاب شود.

1- شهرسازی چیست و شهرساز کیست؟
[highlight=#ffffff]2- آموزش شهرسازی، بیم هاا، امیدها[/highlight]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH
    1- پدافند غیر عامل در شهر
    2- نقش خدمات پیشرفته ارتباطی و اطلاعاتی در پذیرش نقش فراملی شهرها

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH
      (۱۳۹۰-۱۰-۲۱، ۱۰:۰۵ صبح)maryamamanaty نوشته است: 1- پدافند غیر عامل در شهر
      2- نقش خدمات پیشرفته ارتباطی و اطلاعاتی در پذیرش نقش فراملی شهرها

سلام
      به نظر من فضای ما بین در شهر های امروز ایران و اینکه چه نقشی میتونه داشته باشه موضوع جالبیه

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH
        موضوعات پیشنهادی اینجانب به قرار ذیل می باشد:
        1-مدلهای کاربردی در شهرسازی و زمینه های کاربرد آن در مولفه ها و موضوعات مختلف شهرسازی
        2-روشها و تجارب بهره بردن از مشارکت مردمی و مشکلات و ضعفهای نحوه مشارکت در ایران و چاره جویی برای آن
        3- شهر هوشمند و دیجیتالی و شهر مجازی و امکانات و تجهیزات مورد نیاز در دنیای واقعی

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          سلام بر مهندسان عزيز
          :huh:به نظر من موضوع همايش بهتره امنيت باشه،امنيت محلات شهري براي افراد .اينكه چطور با طراحي محيطي ميشه به اين قضيه رسيد.
          :blush:

ايام به كام

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
            با سلام به دوستان شهرساز

موضوع پیشنهادی : شهرهای پیاده و پیاده راه ها

تاریخ پیشنهادی : 8 آبان ماه / روز شهرساز

آخرین ارسال های من :
              پاسخ
              سلام و خسته نباسید با تشکر از انتخاب برای این کار ارزشمند
              به نظر من خوبه موضوع اینگونه باشد:چکار کنیم و چه راهکار های عملی بدهیم و اجرا کنیم ما به عنوان شهرساز تا شهرمان از این بینظمی شهرسازی بیرون آید؟

ویا : راهکارهایی برای شهرسازان که شهر خود را دوباره با همکاری هم بسازند؟؟؟؟؟؟؟
              با تشکر :شهرابی

آخرین ارسال های من :
                پاسخ
                سلام:
                بسیار علاقه مند به مبحث مدیریت پروژه و مدیریت اجرایی در شهرسازی و بهبود کیفیت های ساخت و تنظیم زمان های تحویل پروژه و مسایل تز این دست هستم.
                [highlight=#ffffff]سلام:
                بسیار علاقه مند به مبحث مدیریت پروژه و مدیریت اجرایی در شهرسازی و بهبود کیفیت های ساخت و تنظیم زمان های تحویل پروژه و مسایل تز این دست هستم.
                [/highlight]
                [/size][/font]

آخرین ارسال های من :
                  پاسخ
                   سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، saeed nasiri majd ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH
                  (۱۳۹۰-۱۰-۱۴، ۰۹:۰۳ عصر)fatyjo0on نوشته است: سلام
                  اولین پیشنهاد رو من میدم. با توجه به تلفیق دو وزارتخانه مسکن و شهرسازی و راه و ترابری و نظر به این که در آینده ای نه چندان دور مهندسان جوان و دانشجویان امروز بر منصب این وزارتخانه خواهند نشت (چه ادبی شد:D) به نظر بهتره که در مورد راه ها یا نقش راه ها و تاثیراتش بر شهرها، حمل ونقل درون و برون شهری، حمل و نقل پایدار و توسعه شهرهاو...
                  بالاخره یه موضوع جاده ای و راه ترابری باشه:blush:

با سلام خدمت تمام مهندسین عزیز:
                  به نظر من توجه به برخورد سیستمی از طرف دولت همراه با استفاده از مدل تعییرات در سیستم و توجه به اقتصاد شهرهمچنین
                  توسعه شهرهای میانه و کوچک و توجه به عرضه بهینه خدمات در واحد همسایگی شهرهای جدید.با سپاس

آخرین ارسال های من :
                    پاسخ
                     سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، alireza ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH
                    سلام دوستان و اساتید عزیز.
                    من تصور میکنم مهم ترین نیاز و بحث روز برای شهر و شهرسازی موضوعات مربوط به ارتباط طبیعت در شهر- نقش طبیعت در بهداشت روانی شهروندان - ششهای شهر = فضای سبز شهری و ... است و به همین دلیل موضوع ((طبیعت در شهر)) را پیشنهاد می کنم.
                    با عرض سلام و احترام خدمت دوستان و اساتید عزیز.
                    من تصور می کنم که مهمترین نیاز امروزه شهر ها و بحث روز و شاید پیش درآمد خیلی از مسایل مباحث مربوط به ارتباط طبیعت با شهر و فضای شهری است. مطالبی چون ششهای سبز شهری = فضاهای سبز شهرها - تاثیر فضای سبز شهری بر بهداشت روانی شهروندان و ... و به همین دلیل موضوع همایش را ((طبیعت در شهر)) پیشنهاد می کنم.

آخرین ارسال های من :
                      پاسخ
                       سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، alireza ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
                      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
                        اولین همایش بین المللی در جستجوی شهر فردا-مهر93 Sahab 2 2,750 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۱:۳۷ عصر
                      آخرین ارسال: alireza
                        همایش بین المللی Dynamics of Space; Mobility & Relationality EBRAHIMMILAN2012 0 1,510 ۱۳۹۳-۴-۲۲، ۱۰:۴۴ عصر
                      آخرین ارسال: EBRAHIMMILAN2012
                        سمینار وکارگاه طراحی شهری پایدار با حضور پروفسور مایکل نیومن sharare 0 2,110 ۱۳۹۳-۱-۲۲، ۱۲:۴۵ صبح
                      آخرین ارسال: sharare
                        همایش شهرسازی ایرانی اسلامی چالشها و راهبردها در منطقه 7 alireza 0 2,030 ۱۳۹۳-۱-۱۷، ۰۶:۲۵ عصر
                        نخستین همایش ملی روش تحقیق در شهرسازی و معماری sara0111 2 2,241 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۱۱:۳۳ عصر
                        اولین همایش ملی شهرسازی و نظام مهندسی ساختمان در کشور ماراویا 0 1,556 ۱۳۹۲-۱۰-۸، ۱۱:۱۵ عصر
                      آخرین ارسال: ماراویا
                        همایش شهرسازی با موضوع : مرتفع سازی "فرصت ها و چالش ها" javadrigi 0 1,927 ۱۳۹۲-۹-۱۴، ۰۸:۰۵ عصر
                      آخرین ارسال: javadrigi
                        همایش ملی ساختمان و توسعه sara0111 0 1,649 ۱۳۹۲-۹-۱۰، ۰۶:۳۱ عصر
                      آخرین ارسال: sara0111
                        همایش ملی معماری، فرهنگ و مدیریت شهری کرج، 19 اسفند 1392 sara0111 1 2,639 ۱۳۹۲-۹-۸، ۱۰:۵۹ صبح
                        پنجمین همایش نکوداشت اصفهان، با عنوان «اصفهان برای همیشه، برای همه» sara0111 0 1,847 ۱۳۹۲-۸-۲۹، ۰۸:۴۷ عصر
                      آخرین ارسال: sara0111

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان