امتیاز موضوع:
  • 119 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام برای ارشد91-برنامه ریزی وآزمون تا کنکور -موفقیت بالا-رایگان
(۱۳۹۰-۴-۲۵، ۰۷:۴۶ عصر)elena نوشته است: سلام مهندس علیرضا
یک دنیا از شما ممنون به خاطر زحماتتان
من الان سرفصلها را نگاه کردم و متاسفانه متوجه نشدم که واژه ی پودمان که نوشته شده یعنی چه ؟ ممنون میشم اگر سوالم را پاسخ دهید.

درود

هر درس به چند سر فصل تقسیم شده است و اگر مثلا مباحث شهرسازی 10 سرفصل اصلی داشته باشد برای هر 30 درصد چند سرفصل گذاشته شده است. که خود این پودمان ها بزودی تقسیم بندی خواهند شد.

از دوستان تقاضا دارم که سوالات خود را سریعتر اعلام نمایند تا در آزمون 30 و 31 تیرماه به مشکلی بر نخوریم.

و تقاضای بعدی در مورد پیشنهاد نحوه آزمون بود که در 2 هفته برگزار شود تا بیشتر مطالعه شود که منتظر جواب شما هستیم.

با سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۰-۴-۲۵، ۰۷:۴۶ عصر)elena نوشته است: سوال بعدیم هم اینه که اگر در یک ازمون مثلا ازمون 30 و 31 تیر شرکت نکنیم امکان شرکت در مابقی ازمونها وجود دارد؟

سلام

این سوال شما بعد از پاسخ من اضافه شد که جوابش اینه:

بله شما در هر آزمونی که خواستید میتونید شرکت کنید چون با مهندس ایزدی رتبه 7 کشور و مهندس امیری نژاد رتبه 9 کشور صحبت کردم و قول همکاری داده اند بهتره که همه آزمونها را مرتب شرکت کنید تا بتونیم امسال نتیجه خوبی بگیریم.

دوستان به نظرتون بهتر نیست که 3 درس در 30 و 31 تیرماه و 2 درس در 6 و 7 مرداد برگزار بشه!

پاسخ
سلام مهندس
اگه میشه منابع رو با عنوان فصلاش کانل بزارید ممنونتون میشم
آخرین ارسال های من :

خودت باش،بقيه نقش ها همه گرفته شده اند.
پاسخ
(۱۳۹۰-۴-۲۵، ۰۸:۳۰ عصر)somita نوشته است: سلام مهندس
اگه میشه منابع رو با عنوان فصلاش کانل بزارید ممنونتون میشم

سلام

حتما همین کار را خواهم کرد امیدوارم بتونم برای طراحی شهری برای 6 و 7 مرداد آزمون تعیین سطح را بزارم چون در این مورد خیلی درخواست شده است.

با سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط somita
مهندس چی میشه 2درس تو30 31 برگزار بشه 3درس بمونه برا6 7 مرداد؟
بچه ها نظر بدید؟رای گیری کنیم؟
میشه مهندس علیرضا؟

پاسخ
(۱۳۹۰-۴-۲۵، ۰۸:۵۲ عصر)somita نوشته است: مهندس چی میشه 2درس تو30 31 برگزار بشه 3درس بمونه برا6 7 مرداد؟
بچه ها نظر بدید؟رای گیری کنیم؟
میشه مهندس علیرضا؟

من خودم با طرح شما موافقم به دلایل زیر:

1- خوب زمان تقسیم میشه و در 60 دقیقه آنلاین بودن میتونیم جواب بدیم و خسته نمیشیم چون برای تعیین سطحه و خیلی ها هم تازه شروع کردند. و هفته بعد هم 3 درس و 90 دقیقه که فرصت کافی برای مطالعه داشته باشیم.

2- احتمال قطعی اینترنت هست و همه که adsl یا wimax ندارند و تعدادی با dial up میخواهند جواب بدند و این براشون راحتتره.

پس تا الان 1 رای مثبت به طرح مهندس سومیتا البته با رای خودش 2 رای مثبت به این طرح(موافق)

دوستان رای خودتون را سریعتر دهید.

پاسخ
من هم با این نظر شما کاملا موافقم.
مهندس علیرضا جوابی که شما به سوال بنده داده بودید به این معنا هم هست که شما الان منابع رو بر اساس موضوع نوشتید یعنی هیچ کتابی برای هر 30 درصد معرفی نمیکنید ؟
فقط من الان خودم یه مشکل دارم اونم اینکه توی یه شهرستان کوچیک زندگی میکنم که امکان دسترسی به همه ی منابع برام وجود نداره , دوستان اگه لطف کنید و بگید که من از کجا میتونم این منابع رو سفارش بدم ( تلفنی _ اینترنتی ) ممنون میشم.
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
(۱۳۹۰-۴-۲۶، ۰۸:۱۵ صبح)elena نوشته است: من هم با این نظر شما کاملا موافقم.
مهندس علیرضا جوابی که شما به سوال بنده داده بودید به این معنا هم هست که شما الان منابع رو بر اساس موضوع نوشتید یعنی هیچ کتابی برای هر 30 درصد معرفی نمیکنید ؟
فقط من الان خودم یه مشکل دارم اونم اینکه توی یه شهرستان کوچیک زندگی میکنم که امکان دسترسی به همه ی منابع برام وجود نداره , دوستان اگه لطف کنید و بگید که من از کجا میتونم این منابع رو سفارش بدم ( تلفنی _ اینترنتی ) ممنون میشم.

سلام
حتما دوستان دیگه هم نظر خواهند داد.

ببینید موضوع ها ممکنه در چند کتاب باشه و نمیشه برای یک موضوع یک کتاب را معرفی کرد من همین جا از مهندس امیری نژاد رتبه 9 کشور میخوام که اگه این مطلب را خوندند یه نظری بدند. و به سایت مرکز آزمون http://iranshahrsaz.ir یه سر بزنند چون هدف سایت موفقیت این آزمونهاست.

بروی چشم برای خرید سعی میشه قیمت های کتاب ها در سایت مرکز آزمون گذاشته بشه که هر کدوم را خواستید براتون بصورت پستی بفرستیم.

موفق باشید.

بازم سوالی بود بپرسید تا موضوع ها باز شوند و بهتر بشه نتیجه گرفت.

پاسخ
 سپاس شده توسط n_salehi
با توجه به نظر سنجی این آزمون به این صورت انجام خواهد شد:

لطفا به یکی از این آدرس ها بروید:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...04#pid5304

http://iranshahrsaz.ir/showthread.php?ti...d=21#pid21

پاسخ
سلام . من رشتم علوم اجتماعیه گرایش برنامه ریزی . بشدت عاشق شهرسازیم و تقریبا شروع کردم . یه کم زبان و آمار خوندم . تاریخ شکل شهرو دو فصل ، از شار تا شهرم یک فصل . کمکم کنید یه برنامه ی خوب بریزم . چون واقعا آمادم و حتما میخوام سراسری قبول شم . مرسی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 18,055 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 18,766 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,464 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,107 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,683 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,093 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,956 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,760 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 990 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,604 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان