امتیاز موضوع:
  • 69 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام با توجه به نظر دوستان ختم هر ماه یک جزء قرآن را شروع می کنیم
سلام ، دوستان ازنظرات شما ممنونم با توجه به نکاتی که مهندسین گفتند ختم هر ماه یک جزء قرآن را شروع می کنیم ، من اسامی شرکت کنندگاه قبلی با صفحاتی که مشخص کردند را دوباره می گذارم ، یا حق

1- fa.ardakani
hadi.ardakani- 2-
3-elham90
4-AliReza
5-asma
6-ilia87
7-m.mohammadzade
8-hossein.sadeghpour
city111-9-
10-
11-
12-
13-
14-
15-
16-
17-
-18
-19
-20
-21
آخرین ارسال های من :

زندگی بافتن یک قالی است نه همان نقش و نگاری که دلت میخواهد نقشه را اوست که تعیین کرده تو در این بین فقط می بافی نقشه را خوب ببین نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، ایلیا ، haydariyan
بسیار ممنون از پیشنهاد و پیگیری شما
میشه کمی توضیح بدید یعنی هر کس بگه چه صفحه ای رو میخونه؟؟؟ یا کدوم حزب رو؟ یا ...؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
مهندس من کجام...
:huh:
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
(۱۳۹۰-۸-۲۹، ۰۲:۴۹ عصر)FA.ARDAKANI نوشته است: سلام ، دوستان ازنظرات شما ممنونم با توجه به نکاتی که مهندسین گفتند ختم هر ماه یک جزء قرآن را شروع می کنیم ، من اسامی شرکت کنندگاه قبلی با صفحاتی که مشخص کردند را دوباره می گذارم ، یا حق

1- fa.ardakani
hadi.ardakani- 2-
3-elham90
4-AliReza
5-asma
6-ilia87
7-m.mohammadzade
8-hossein.sadeghpour
city111-9-
10- afagh haydariyan
11-
12-
13-
14-
15-
16-
17-
-18
-19
-20
-21
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
6-ilia87

سلام به همه دوستان
من یه نمونه اینجا نوشتم یعنی صفحه 6 رو بنده تقبل کردم، به همین سادگی!
لطفا کل صفحات قرآن رو در پاسخ قرار ندید تا بعد از 10 تا پاسخ جیگر آدم خون بشه تا به آخر صفحه برسه!
با تشکر از همه دوستانی که فکر کلید down در صحفه کیبورد ما هستند تا فنرش از جا درنیاد!! :cool:
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
اگه هرکس بخواد یک صفحه از قران رو بخونه که................
من متوجه منظورتون نمیشم!

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۸-۳۰، ۰۹:۰۹ صبح)orkideh_04 نوشته است: اگه هرکس بخواد یک صفحه از قران رو بخونه که................
من متوجه منظورتون نمیشم!
منظور صفحه نبود مهندس
منظور خلاصه نویسی بود
اصلا شما بگید 100 صفحه ، من می نویسم مثلا از صفحه 134 تا 234 برای من
اما نه اینکه اینطوری بنویسم:
صفحه 1 آقای..
صفحه 2 آقای..
صفحه 3 آقای..
صفحه 4 آقای..
صفحه 5 خانم..
صفحه 6 خانم..
صفحه 7 خانم..
.
.
.
.
اینجوزی که سایت و کامپیوتر مخ ما و همه چی هنگ می کنه!

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH
سلام دوستان
آخه اینجوری که نمیشه یه کار رو انجام داد که
بدون برنامه این کار پایدار نمیشه
:s

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۸-۳۰، ۰۵:۵۴ عصر)javad4050 نوشته است: سلام دوستان
آخه اینجوری که نمیشه یه کار رو انجام داد که
بدون برنامه این کار پایدار نمیشه
:s
حرف حق که جواب نداره
با توجه به اینکه این تاپیکو مهندس FA.ARDAKANI شروع کردند، ما هم جسارت نمی کنیم و برنامه ریزی این کار هم به عهده ایشون باشه خیلی بهتره
منتظریم مهندس!

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، FA.ARDAKANI ، 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۸-۲۹، ۰۵:۴۷ عصر)orkideh_04 نوشته است: بسیار ممنون از پیشنهاد و پیگیری شما
میشه کمی توضیح بدید یعنی هر کس بگه چه صفحه ای رو میخونه؟؟؟ یا کدوم حزب رو؟ یا ...؟
سلام ، خدمت شما دوستان عزیز با توجه به این که دوستان پر مشغله هستند برای هر نفر یه صفحه در نظر گرفته شده جزء اول 21 صفحه است و من با توجه به ثبت نام دوستانی که از قبل شرکت کرده و شماره صفحه را در کنار اسمشون گذاشتم ، بعنوان مثال من صفحه اول قرآن را به نیت 21 نفر می خوانم و آقای hadi.ardakani صفحه دوم را به نیت 21 نفر می خواند تا نفر 21 همین طوری صفحه متقبل شده را می خواند ، این ماه جزء یک ختم میشه یعنی دوستان تا آخر ماه وقت دارند که صفحه ای که به آنها متقبل شده را بخوانند چون تعداد صفحات جزء اول 21 است باید به نیت 21 نفر آن صفحه را بخوانند و اینجوری جزء یک ختم و ثواب به همه 21 نفر می رسه و ماه بعد جزء دوم ، تا ببینیم میزان متقاضی چه قدر میشه تا انشاء الله بتونیم تعداد جزء ها را بیشتر کنیم ، امیدورم توانسته باشم خوب بیان کنم با تشکر از همه شما مهربانان یا حق

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، alireza ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  صحبت های یک عضو بعد از دوری از سایت و بازگشت مجدد alireza 0 1,479 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۱۰:۳۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  چـــگونـــه در ایــن ســایت جـــستجو کنیم !!!! .Utopia 4 4,034 ۱۳۹۱-۱۰-۲۷، ۰۱:۱۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  قابل توجه دوستانی که قبلا در ختم قرآن شرکت می کردند FA.ARDAKANI 8 5,141 ۱۳۹۱-۶-۲۵، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  پیشنهاد نمایش محل سکونت کاربران به صورت اختیاری sardarekord 8 4,240 ۱۳۹۱-۱-۶، ۰۷:۱۴ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050
  یک پیشنهاد11 saeiideh 7 2,660 ۱۳۹۰-۱۱-۸، ۰۹:۰۱ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  سلام مهندسین گرامی ببخشید که دیرشد ختم جزء سوم قرآن کریم در بهمن ماه90 FA.ARDAKANI 6 4,091 ۱۳۹۰-۱۰-۳۰، ۱۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050
  سلام فقط یه پیشنهاد است FA.ARDAKANI 12 8,052 ۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۵:۲۹ عصر
آخرین ارسال: aramo
  سلام یک پیشنهاد aramo 0 1,383 ۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۵:۲۱ عصر
آخرین ارسال: aramo
  سلام یه پیشنهاد دیگه دارم ؟ FA.ARDAKANI 6 4,887 ۱۳۹۰-۹-۲۶، ۰۲:۰۱ عصر
آخرین ارسال: kasrak
  سلام دوستان و مهندسین گرامی جهت یادآوری شرکت کنند گان در ختم ماهانه جزء قرآن FA.ARDAKANI 3 2,481 ۱۳۹۰-۹-۲۶، ۰۸:۴۸ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان