امتیاز موضوع:
  • 62 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آقای دهقان می شه سریع مراجعه کنید به این تاپیک
اقای دهقان می دونید من رشتم معماریه و برای ارشد طراحی شهری انتخاب کرده ام با توجه به اینکه هنوز مهلت ثبت نام مونده دوستان به من توصیه می کنند اگه می تونی در رشته مهندسی عمران - نقشه برداری گرایش gis را هم انتخاب کنم با توجه به اینکه جزئ رشته های اصلی هم هست و مشکلی برای ثبت نام ندارم نظر شما چیه به عنوان یک مهندس عمران فقط سریع جوابم را بدید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۹-۴، ۰۴:۰۷ عصر)s1s2s3 نوشته است: اقای دهقان می دونید من رشتم معماریه و برای ارشد طراحی شهری انتخاب کرده ام با توجه به اینکه هنوز مهلت ثبت نام مونده دوستان به من توصیه می کنند اگه می تونی در رشته مهندسی عمران - نقشه برداری گرایش gis را هم انتخاب کنم با توجه به اینکه جزئ رشته های اصلی هم هست و مشکلی برای ثبت نام ندارم نظر شما چیه به عنوان یک مهندس عمران فقط سریع جوابم را بدید
جناب مهندس ضمن تشکر از فعالیت های شما تصور نمی کنید که از این دست مطالب رو اگر به صورت پیام خصوصی به اطلاع برسونید کمی بهتر باشه؟
اگر هم اشتباه نکنم آخرین مهلت ثبت نام تا روز سه شنبه اول آذر بود
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۰-۹-۴، ۰۴:۱۳ عصر)ایلیا نوشته است:
(۱۳۹۰-۹-۴، ۰۴:۰۷ عصر)s1s2s3 نوشته است: اقای دهقان می دونید من رشتم معماریه و برای ارشد طراحی شهری انتخاب کرده ام با توجه به اینکه هنوز مهلت ثبت نام مونده دوستان به من توصیه می کنند اگه می تونی در رشته مهندسی عمران - نقشه برداری گرایش gis را هم انتخاب کنم با توجه به اینکه جزئ رشته های اصلی هم هست و مشکلی برای ثبت نام ندارم نظر شما چیه به عنوان یک مهندس عمران فقط سریع جوابم را بدید

جناب مهندس ضمن تشکر از فعالیت های شما تصور نمی کنید که از این دست مطالب رو اگر به صورت پیام خصوصی به اطلاع برسونید کمی بهتر باشه؟

بهشون پیغام دادم اما نمی دونم چرا جواب نمکب دن با توجه به اینکه انلاین هم هستند

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۹-۴، ۰۴:۱۸ عصر)s1s2s3 نوشته است:
(۱۳۹۰-۹-۴، ۰۴:۱۳ عصر)ایلیا نوشته است:

بهشون پیغام دادم اما نمی دونم چرا جواب نمکب دن با توجه به اینکه انلاین هم هستند
حالا شاید بنده خدا دستش بنده یا یه کار کوچیکی براش پیش اومده
فکر می کنم کسی که سایت رو نگاه می کنه اولین چیزی که به چشمش میاد پیام خصوصی باشه تا مطالب انجمن
به همین دلیل مطمئنم ایشون جوابتون رو خواهند داد ایشالا
بازهم میگم مگه ثبت نام تمدید شده!؟!

پاسخ
سلام

حالا اومدیم یه ساعتی استراحت کنیم!

ببینید مهندسی عمران گرایش نقشه برداری خیلی عالیه ولی فکر نمیکنید که شما که فکرتون درگیر طراحی شهری هست بتونید از پس اون بربیاید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
فقط می تونید بگید اقای دهقان به غیر از ریاضی درش محاسباتی دیگه هم داره

پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۴، ۰۷:۲۶ عصر)s1s2s3 نوشته است: فقط می تونید بگید اقای دهقان به غیر از ریاضی درش محاسباتی دیگه هم داره
دروس این گرایش را از داخل دفترچه دربیار بزار بهت بگم

پاسخ
دروس عبارتند از زبان - - ریاضیات- فتوگرامتری - ژئودزی- نقشه برداری ضریب همه انها یک می باشد

پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۴، ۱۱:۴۵ عصر)s1s2s3 نوشته است: دروس عبارتند از زبان - - ریاضیات- فتوگرامتری - ژئودزی- نقشه برداری ضریب همه انها یک می باشد

با توجه به اینکه به جز 15 سوال زبان بقیه دروس را باید در کنار دروس طراحی شهری بخونید باید فکرهاتون را بکنید و حدود 3 ماه فرصت را هم در نظر بگیرید و ثبت نام کنید.

به نظر من اگه ریاضیات و زبانتون خوب باشه تقریبا 3 درس دیگه را میتونید در این 3 ماه تا حدودی مطالعه کنید و موفق شوید.

سپاس

یادتون باشه چون ارشد شما با نقشه برداری غیر مرتبط هست پروانه میدند یا نه را از سازمان سوال کنید.

موفق باشید و خواستن توانستن است

پاسخ
 سپاس شده توسط s1s2s3
یک و دو و سه و ... چهارتا! از دوستام (داشتم میشماردمشون!!) نقشه برداری می خونن
می گن ریاضی داره تا دلت بخواد! یه چی تو مایه های برق البته نه اینقدرما اما حالا :D
بعد ظرفیت پذیرش ارشدم خیلی پایینه اما خب رشته جدیدیه و چون فارغ التحصیلای کمی داره بازار کار و ایضا درآمدش خیلی خوبه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فقط انتقاد کنید alireza 41 25,058 ۱۳۹۳-۳-۹، ۱۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  این چیز زرد که عنوانش جدیدترین های ایران شهرسازه رو بردارید بابا چیه اون بالا 8700113 5 3,156 ۱۳۹۱-۷-۸، ۰۶:۰۴ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  قابل توجه دوستانی که قبلا در ختم قرآن شرکت می کردند FA.ARDAKANI 8 5,170 ۱۳۹۱-۶-۲۵، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  پیشنهاد نمایش محل سکونت کاربران به صورت اختیاری sardarekord 8 4,242 ۱۳۹۱-۱-۶، ۰۷:۱۴ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050
  فرصت ختم قرآن دارد به پایان می رسد FA.ARDAKANI 3 2,774 ۱۳۹۰-۹-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  سلام با توجه به نظر دوستان ختم هر ماه یک جزء قرآن را شروع می کنیم FA.ARDAKANI 12 7,084 ۱۳۹۰-۹-۱، ۰۸:۳۱ صبح
  لطفا به این موارد هم توجه کنید. IranOKB.com 3 3,125 ۱۳۹۰-۷-۲۴، ۰۶:۵۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان