امتیاز موضوع:
  • 59 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک خبر غافلگیر کننده و البته نگران کننده که ایران شهرساز هم پیش بینی کرده بود
سلام دوستان

فقط دوستانی که میخواهند در آزمون برنامه ریزی شهری شرکت کنند دانلود کنند البته بقیه دوستان هم برای اطلاع

امروز به خبری رسیدم که من را به ماههای قبل برد و پیش بینی هایی که درست از آب در اومد.

این فایل را دانلود کنید و ببینید قبل از دیدن حتما آمادگی لازم را داشته باشید:

.zip   iranshahrsaz.zip (اندازه: 50.53 KB / تعداد دفعات دریافت: 162)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، 0RKIDEH
خب مگه چیز جدید و عجیبی بود؟!!:exclamation:
پارسال و امسال توی دفترچه همین بود دیگه!
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۹، ۰۶:۴۴ عصر)ATUSA نوشته است: خب مگه چیز جدید و عجیبی بود؟!!:exclamation:
پارسال و امسال توی دفترچه همین بود دیگه!

بیشتر دقت کنید و با اون فایلی که در نظر دارید یه مقایسه کنید!

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
با سلام
مهندس دهقان اگه امکان داره میشه بیشتر توضیحش بدین که تفاوتش با آزمون پارسال چی هست ؟ خیلی نگران شدم[تصویر:  huh.gif]متشکرم.
آخرین ارسال های من :

براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است...
کسی که چنین می پندارد، به گام های خود نیز ایمان ندارد...
پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۹، ۰۶:۵۰ عصر)sharmin نوشته است: با سلام
مهندس دهقان اگه امکان داره میشه بیشتر توضیحش بدین که تفاوتش با آزمون پارسال چی هست ؟ خیلی نگران شدم[تصویر:  huh.gif]متشکرم.

خیلی فرق داره و ربطی به سراسری نداره

پاسخ
 سپاس شده توسط sharmin
مربوط به دانشگاه ازاده نه؟

پاسخ
دانشگاه ازاد ک هنوز ثبت نامشو شروع نکرده ببینیم چ خواب جدیدی برامون دیدن!:-/

آخرین ارسال های من :
پاسخ
چون احساس میکنم شاید تعدادی از دوستان انتهای خبر براشون حالت تبلیغاتی باشه یکی از نوشته های اینجانب را ببنید که در روز اعلام نتایج اومده بود را ببینید:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...09#pid6909

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,069 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,853 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,508 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,411 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,012 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
  پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 798 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح
  سبک های شهرسازی ایران alireza 0 750 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۸ صبح
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 alireza 1 1,128 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۵۴ عصر
آخرین ارسال: f.e
  برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,014 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
آخرین ارسال: yalda118
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 14 کشور در گرایش طراحی شهری 95 alireza 2 1,197 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۶:۱۹ صبح
آخرین ارسال: sohrab koochak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان