امتیاز موضوع:
  • 63 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان فایل ویلا سه بعدی
سلام دوستان
در اینجا من براتون سه فایل سه بعدی  ( اتوکد ) ویلا برای دانلود  قرار دادم که  امیدوارم  مورد استفادتون قرار بگیرند.

قیمت: 1,500تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، ایلیا ، ghazalvare ، atelieahjam
سلام یکی از فایلها را دانلود کردم خوب بود

کار خودتون هست؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط sajjad21 ، atelieahjam
(۱۳۹۰-۹-۱۶، ۰۲:۳۶ عصر)AliReza نوشته است: سلام یکی از فایلها را دانلود کردم خوب بود

کار خودتون هست؟

سلام . ممنون.
نه اینها کارای خودم نیست .

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، atelieahjam
سلام
خیلی ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل meysam rezaei 1 3,473 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  غیر رایگان دانلود فایل کدی شیراز و فایل ضمیمه با فرمت dwg sevda-mor 4 12,165 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: maz.
  پروژه اتوکد ویلا دوبلکس urbana.ea 0 1,051 ۱۳۹۴-۵-۱۵، ۱۲:۰۶ عصر
آخرین ارسال: urbana.ea
  پروژه آماده طراحی ویلا مسکونی و محوطه سازی(کد+رندر) urbana.ea 0 1,266 ۱۳۹۴-۵-۱۵، ۱۲:۰۴ عصر
آخرین ارسال: urbana.ea
  فروش ویژه مطالعات کامل در مورد فرهنگسرا فایل word پورشاهی 0 1,078 ۱۳۹۴-۴-۱۸، ۰۱:۵۲ عصر
آخرین ارسال: پورشاهی
  غیر رایگان دانلود کل مطالعات جامع استان همدان+کل نقشه ها+فایل جی آی اس yaser seraj 12 13,756 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۲:۵۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  GIS درخواست فایل جی آی اس شهر اصفهان و حومه azadeh_1090 2 2,591 ۱۳۹۳-۱۱-۹، ۰۴:۴۶ عصر
آخرین ارسال: azadeh_1090
  غیر رایگان دانلود فایل با ارزش طرح تفصیلی همدان(vip) nazanin.gh 18 18,104 ۱۳۹۳-۱۰-۱۵، ۱۲:۳۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  غیر رایگان دانلودنقشه GIS کل ایران که از سه لایه تشکیل شده ، که یکی کل ایران واستان ها و شهرستان Maryam M 3 9,288 ۱۳۹۱-۱۰-۲۳، ۱۰:۲۰ صبح
آخرین ارسال: sharifi.mah
  غیر رایگان طرح تفصیلی منطقه 1و 3 اصفهان ،نقشه کد منطقه1 اصفهان فایل pdf محله صائب galiver2007 0 2,121 ۱۳۹۱-۱۰-۱۲، ۰۳:۴۰ عصر
آخرین ارسال: galiver2007

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان