امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود نرم افزار استثنایی برای دانشجوهایی که با لب تاپ کار می کنند

.zip   Battery Doubler v1.2.1 full.zip (اندازه: 1.33 MB / تعداد دفعات دریافت: 441) یکی از مشکلاتی که من و همخه یدانشجوهای با اون مواجه هستیم کم بودن شارژ باتری لب تاپه که وسط کار خاموش میشه.
نرم افزاری که واستونه گذاشتم شارژ باتری همه لب تاپ هارو حداقل به دو برابر افزایش میده.
این نرم افزار به همه لب تاپ میخوره و من خودم تستش کردم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، alireza ، saeed nasiri majd ، behzad_amlash ، godonly. ، shahryar ، JAVAD4050 ، @uror@ ، ehsan_69 ، diamond ، abcdefghijklm ، parasto_gh ، ایلیا ، kiana7822 ، FaTyJo0oN ، sharmin ، naqshe bana ، kasrak ، sahar19 ، parisa67
وای دست گلتون درد نکنه:blush:
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
واقعاً عالیه. منم این مشکلو خیلی دارم.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۱۹، ۰۲:۴۲ عصر)parasto_gh نوشته است: واقعاً عالیه. منم این مشکلو خیلی دارم.
کی این مشکلو نداشت!؟
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
دستتون درد نکنه ولی ی سوال چطور این کارو میکنه روی سرعت ویندوز یا طول عمر باطری اثر منفی داره یا نه ؟؟؟ :huh::huh:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ولی بالا نمیادا!میگه باید بخرید نرم افزارو:blush::dodgy:

پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۱۹، ۰۶:۱۸ عصر)ایلیا نوشته است:
(۱۳۹۰-۹-۱۹، ۰۲:۴۲ عصر)parasto_gh نوشته است: واقعاً عالیه. منم این مشکلو خیلی دارم.
کی این مشکلو نداشت!؟
دشمن:D

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۹-۲۰، ۱۰:۰۱ عصر)parasto_gh نوشته است: دشمن:D
پس کی این مشکلو داشت ؟! :angel:

پاسخ
سلام ببخشید چ جوری میشه دانلودش کرد !؟اینجا ک اصلا لینکی نذاشتید!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۵-۲-۳۰، ۱۱:۲۵ عصر)zahra _1992 نوشته است: سلام ببخشید چ جوری میشه دانلودش کرد !؟اینجا ک اصلا لینکی نذاشتید!

http://www.iranshahrsaz.com/attachment.php?aid=2105
    آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آموزش تکنیک چیدمان فضا و نرم افزار دپس مپ ویژه طراحان و برنامه ریزان شهری mtr6510 0 1,109 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      درخواست رایگان نرم افزار مشابه تدکار یا تکسا فرشته رجبی 0 640 ۱۳۹۵-۴-۳۱، ۰۹:۱۳ عصر
    آخرین ارسال: فرشته رجبی
      توضیحاتی درباره ۳ نرم افزار جدید طراحی شهری تلگرام1 0 819 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۷:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: تلگرام1
      نرم افزارSketch up pro7 faezeh1372 4 2,536 ۱۳۹۴-۶-۲۹، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود مجموعه کامپوننت های گوگل اسکچاپ(دسته بندی شده) urbana.ea 0 3,096 ۱۳۹۴-۴-۲۹، ۰۷:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: urbana.ea
      WebsiteToPDF نرم افزار بافرمت apk faezeh1372 0 1,229 ۱۳۹۳-۱۲-۲۰، ۰۵:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: faezeh1372
      مشکل بزرگ در اتوکد 2015 می شه کمک کنید s1s2s3 4 5,270 ۱۳۹۳-۱۲-۸، ۱۰:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: urbanDesign.h
      رایگان دانلود تبدیل فایل های PDF به عکس با OpooSoft PDF To Image Converter 6.5 atelieahjam 1 1,949 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۴:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: faezeh1372
      دانلود Nitro Pro 9.5.3.8 ورژن32 و 64 بیتی برای واتر مارک قدرتمند و بازکردن pdf alireza 1 2,097 ۱۳۹۳-۸-۳۰، ۱۱:۵۰ صبح
      دانلود 3D PageFlip for PowerPoint 2.0.3-کتاب الکترونیکی بسازید alireza 0 1,558 ۱۳۹۳-۴-۳۰، ۱۰:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان