امتیاز موضوع:
  • 85 رأی - میانگین امتیازات: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی هست نصب این تری دی مکس 2012 را بلد باشه
بابا نصب کردم ولی باز نمیشه و پیغام می ده حتی اجازه کرک هم نمیده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۲۰، ۰۱:۴۶ صبح)s1s2s3 نوشته است: بابا نصب کردم ولی باز نمیشه و پیغام می ده حتی اجازه کرک هم نمیده

سلام
اولا که دوست من خاطرت همچنان برای من عزیز (پیام خصوصی)
ببینید نرم افزار های موجود همشون کرک شده اند یا قفل شکسته شده ،برای نصب شما باید از دی وی دی هایی استفاده کنی
که راهنمای کامل نصب رو داشته باشه وگرنه نتیجه نمی گیری در ضمن دی وی دی های
مکس هر کدوم با هم فرق می کنن و بدلیل ماهیتی که دارن باید از رو راهنمای خود دی وی دی نصبش کنی.
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
سلام اقای نصیری نصب کردم الان می خوام باز کنم با این پیغام مواجه میشم ببینید ازش سر در مییارید the program cant start because d3dx9-43.dll is missing from your computer .try reinstalling the program to fix this problem
این سوال هفته پیشمه که جواب ندادید خیلی برام مهمه اقای نصیری یک راهنمایی من تا الان با مکس 2009 کار می کردم در مکس 9 هر وقت یک سه بعدی را از اتوکد وارد مکس می کردی می تونستی بدون اینکه متریال بدی نور پردازی کنی اما الان که مکس 2011 را نصب کردم وقتی یک سه بعدی را از اتوکد وارد مکس می کنم همه اون سه بعدی سیاه رنگ می شه و هر چی نورپردازی هم میکنی روشن نمیشه یعنی به نوعی خاموشه ولی وقتی به اون جسم سیاه متریال می دی این بار نورها را میشناسه در حال که در مکس 2009 اینجوری نیست و کارش راحتره می شه به من بگید ایا تنظیمات به خصوصی داره مکس 2011 یا 12 که این مشکل به وجود نیادد منتظر راهنماییتون هستم به شدت کارم گیر کرده

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا

(۱۳۹۰-۹-۲۰، ۰۲:۰۸ صبح)s1s2s3 نوشته است: سلام اقای نصیری نصب کردم الان می خوام باز کنم با این پیغام مواجه میشم ببینید ازش سر در مییارید the program cant start because d3dx9-43.dll is missing from your computer .try reinstalling the program to fix this problem
این سوال هفته پیشمه که جواب ندادید خیلی برام مهمه اقای نصیری یک راهنمایی من تا الان با مکس 2009 کار می کردم در مکس 9 هر وقت یک سه بعدی را از اتوکد وارد مکس می کردی می تونستی بدون اینکه متریال بدی نور پردازی کنی اما الان که مکس 2011 را نصب کردم وقتی یک سه بعدی را از اتوکد وارد مکس می کنم همه اون سه بعدی سیاه رنگ می شه و هر چی نورپردازی هم میکنی روشن نمیشه یعنی به نوعی خاموشه ولی وقتی به اون جسم سیاه متریال می دی این بار نورها را میشناسه در حال که در مکس 2009 اینجوری نیست و کارش راحتره می شه به من بگید ایا تنظیمات به خصوصی داره مکس 2011 یا 12 که این مشکل به وجود نیادد منتظر راهنماییتون هستم به شدت کارم گیر کرده
این خطایی که فرمودید مربوط میشه به عدم نصب آخرین نسخه direct x
اگه داخل خود نرم افزار به طور پیش فرض نداره ( که بعیده نداشته باشه) جدید ترین ورژنشو دانلود و نصب کنید، مشکل حل میشه( گاهی اوقات نیاز به یک ریستارت پس از نصب دایرکتوری ایکس هست)
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd
(۱۳۹۰-۹-۲۰، ۰۲:۰۸ صبح)s1s2s3 نوشته است: سلام اقای نصیری نصب کردم الان می خوام باز کنم با این پیغام مواجه میشم ببینید ازش سر در مییارید the program cant start because d3dx9-43.dll is missing from your computer .try reinstalling the program to fix this problem

سلام مهندس
در مکس 2011وقتی فایلی رو وارد می کنید متریال بهش ندی اون رو جسمی بی محتوا می شناسه خوب تنظیمات بخصوصی در این مورد هم نداره-بنظرم این موضوع هیچ خللی در کار شما وارد نمی کنه بهتره سراغ نور یا مدلینگ بری تا کیفیت کارت بهتر بشه .
الان کسی رو می شناسم بهترین ساختمون های کرج رو با مکس 6 -7داره مدل و رندر می کنه.
حالا اگر با مکس 2012 کار کنی متوجه می شی که همه منو ها و نوار ابزارهاش تغییر عمده کرده اما شما باید دقت کنی تو پروژه کسی نمیگه با کدوم ورژن یا کدوم موتور رندرر کار می کنی.
کیفیت کار مهمه.
البته شما به عنوان یک مهندس معمار باید با جدید ترین ورژن ها کار کنی و از نحوه کار کردن با اونا سر در بیاری لذا
بهت پیشنهاد می کنم روی نور-متریال-دوربین که سه اصل مکس در کیفیت کار هست وقت بذاری نه روی منو ها و تغییراتی که در هر ورژن جدید رخ می ده.
موفق باشی

پاسخ
سلام حرف شما درست ولی با توجه به اینکه شغل من فعلا اموزش مکس هست به این خاطر مجبورم مگرنه تری دی مکس 2009 بسیار عالیه که مدتها هست باهاش کار می کنم ممنون از راهنماییتون

پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۲۰، ۰۷:۱۷ عصر)s1s2s3 نوشته است: سلام حرف شما درست ولی با توجه به اینکه شغل من فعلا اموزش مکس هست به این خاطر مجبورم مگرنه تری دی مکس 2009 بسیار عالیه که مدتها هست باهاش کار می کنم ممنون از راهنماییتون

نقل قول:بنظرم این موضوع هیچ خللی در کار شما وارد نمی کنه بهتره سراغ نور یا مدلینگ بری تا کیفیت کارت بهتر بشه .

بازم میگم خوب اول باید متریال بدی تا تری دی مکس اون جسمو بشناسه و این موضوع هیچ ایرادی نه تو آموزش نه در کار حرفه ای اثر زیادی نم ذاره:-/

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تـــری دی مکس کارهــــا کــــــــــــــمــــــــــک!!! .Utopia 2 1,987 ۱۳۹۱-۷-۲، ۰۶:۱۷ عصر
آخرین ارسال: .Utopia
  دانلود فایل یک خانه ویلایی (تری دی مکس) saeed nasiri majd 1 6,272 ۱۳۹۱-۲-۲۴، ۰۶:۲۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آبجکت ماشین جیپ در تریدی مکس saeed nasiri majd 0 1,769 ۱۳۹۰-۱۲-۱۹، ۱۰:۵۵ عصر
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
  آبجکت آماده هواپیما در محیط تریدی مکس saeed nasiri majd 0 3,075 ۱۳۹۰-۱۲-۱۹، ۰۹:۴۳ عصر
آخرین ارسال: saeed nasiri majd

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان