امتیاز موضوع:
  • 74 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درباره خودم -alireza
سلام به شهرسازان و معماران گرامی

شاید روز 5 اسفند1389(15 روز پیش)که روز مهندس بود و قصد ساخت این سایت را کردم فکرش را هم نمی کردم که شرمنده شما عزیزان شوم

من از 9 سال پیش تاکنون که تدریس به معماران عزیز را شروع کردم همیشه دوست داشتم که به هموطنانم هرچند کوچک

کمکی کنم.

من علیرضا دهقان متولد 7 آبان 1357 هستم و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی از شهر

زیبای تبریز در مهر 1380 می باشم.

شغل: مهندس ناظر و طراح نقشه های معماری و مدرس رشته معماری

علاقه زیادی به شهرسازی دارم وامسال بعد از 9 سال برای ارشد برنامه ریزی شهری امتحان دادم .

در آخر از همکاری صمیمانه شاگردان عزیزم (که تدریس به آنها برایم لذت بخش است) تشکر می نمایم و

دست همه شما شهرسازان و معماران را برای همکاری باسایت در محیطی کاملا دوستانه و صمیمانه را می فشارم و منتظر

ارسال های شما در سایت وبحث هایی در مورد معماری و شهرسازی هستم.

کوچک همه شما علیرضا دهقان

آمار سایت تا امروز:

برای اطلاع شما عزیزان امروز(ساعت 11 جمعه 20 اسفند) که 15 روز از شروع به کار سایت می گذرد آمارسایت به قرار زیر است:

تعداد اعضا: 133 نفر

تعداد ارسال کاربران عزیز: 856 پست در 812 موضوع

تعداد کل بازدیدها از آغاز تا این لحظه(ساعت 11 جمعه 20 اسفند): 18693 بازدید

میانگین بازدید سایت: 1135 بار در روز
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط mah.architect ، lofra ، @uror@ ، shazde koochooloo ، ماراویا ، narina ، mehman ، Maryam M ، mahsa.d ، mina.mah ، JAVAD4050 ، Sadeghpour ، کمیلی ، haydariyan ، 0RKIDEH ، urbanist 88 ، rayka201019 ، بابایی ، sad78 ، soheilarch ، Brightness ، sharmin ، godonly. ، isatis92 ، kasrak ، shahryar ، century21 ، sajjad21 ، ایلیا ، diamond ، abcdefghijklm ، محروم ، nazanin.gh ، هدیه. ، FaTyJo0oN ، bahar_z ، shahrsaz1390 ، aramo ، URBAN 98 ، hossein.elma ، mina91 ، zjahangiri
واقعا کارتون عالی موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط samane ، somita ، JAVAD4050
خیلی ممنون اقای علیرضا امیدوارم همیشه سلامت و تندرست باشید .

راستی من هم امسال ارشد برنامه ریزی شهری شرکت کردم، شما خبری از ازمون عملیش ندارید که چه طوری سوال میدن؟ممنون میشم ما هم باخبر کنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050
ایشاالله همیشه شادو سر زنده باشید.خدایی دمتون گرم..خیلی محیط مناسبتری نسبت به بقیه سایتای مرتبط با شهرسازی و معماری داری.مرسی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۸۹-۱۲-۲۳، ۰۶:۴۲ عصر)hessam نوشته است: ایشاالله همیشه شادو سر زنده باشید.خدایی دمتون گرم..خیلی محیط مناسبتری نسبت به بقیه سایتای مرتبط با شهرسازی و معماری داری.مرسی
    ممنون از شما وحضور شما
    از اینکه این سایت که فقط 17 روز است شروع بکار کرده را اینطور مورد لطف قرار می دهید تشکر می کنم ان شاالله بزودی با وجود شما عزیزان پربار تر خواهد شد منتظر شما ونظرات شما هستم موفق باشید

پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak
    آقا سلام
    سایتی پر محتواییه؟به نظر من اگه یه بخشی به عنوان گارگاه شهرسازی باشه و نمونه کار از پروژه های اعضا باشه؟بچه ها با روال کارها مرتبط شون بیشتر آشنا می شن؟و شاید به نظر من اینطور برسه که بیشتر مطالب معماریه تا شهرسازی؟و توازن رعایت نشده
    با تشکر از شما(یاشاسین تبریز،یاشاسین تراختور)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط محروم
    (۱۳۸۹-۱۲-۲۴، ۱۲:۱۱ عصر)asghar67 نوشته است: آقا سلام
    سایتی پر محتواییه؟به نظر من اگه یه بخشی به عنوان گارگاه شهرسازی باشه و نمونه کار از پروژه های اعضا باشه؟بچه ها با روال کارها مرتبط شون بیشتر آشنا می شن؟و شاید به نظر من اینطور برسه که بیشتر مطالب معماریه تا شهرسازی؟و توازن رعایت نشده
    با تشکر از شما(یاشاسین تبریز،یاشاسین تراختور)

سلام حتما این بخش را امروز راه اندازی می کنم ان شاالله که شهرسازان عزیز پروژه هاشون را در سایت قرار بدهند تا بقیه استفاده کنند و شهرسازان عزیز بتونند برای ادامه تحصیل فکرشون را متمرکز کنند.
    منتظر پیشنهاد های شما هستم موفق باشید

پاسخ
     سپاس شده توسط محروم
    اميدوارم سايتتون پر محتوا باشه انشاالله. ياشاسين آذربايجان افنديلرميز.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط @uror@
    سلاممممممممممممم_____هميشه از دونستن و خوندن جزئيات خوشم ميومد! اميدوارم هميشه اونقدر کارت برات تازه بمونه که همه چيو با نکته هاش تو ذهنت نگهداري و واسه بقيه هم زود زود تعريف کني! ملاصدرا ميگه خاطره رو بايد تو لحظه نوشت،چون هر بار که به يادش مياريم ناخودآگاه دستي به تغييرش ميبريم
    آخرین ارسال های من :

:heart:انسان با غرور می‌تازد، با دروغ می‌بازد و با عشق می‌میرد:heart:
    پاسخ
    واقعا شاهکار کردین،ای کاش مثل شما زیاد بشه تا شاید ما ها پیشرفت کنیم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان