امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال اسپم و کسر امتیاز از اعضا*اجرا از 14 دی ماه *
این قانون از فردا 14 دی ماه1390 اجرا میشود
سلام مهندسین عزیز

متاسفانه مدتی هست که در سایت اسپم زیاد فرستاده میشه و به جای اینکه رتبه سایت در کشور و دنیا رشد داشته باشه نزول هم کرده

رتبه سایت تا 1200 کشور و 106000 دنیا هم رسیده بود ولی از حدود 1 ماه قبل تا الآن این رتبه به 1800 کشور و 118000 دنیا رسیده و این نگرانی ما را بیشتر کرده است.

من و خیلی از دوستان وقت زیادی را در روز به گشت در سایت و اضافه نمودن اطلاعات و گذاشتن فایلهای مفید میگذاریم ولی چند نفر از دوستان فقط اسپم میفرستند در صورتی که میتونند ارسال مفید بفرستند.

توضیح:

اسپم ها شامل:

ممنون،مررررسی،عالیییی،و شکلکها و کلمات چند حرفی و یا تشکر های بسیار کوتاه{به جای این کلمات شما یک بار دکمه تشکر را بزنید تا با یک گل اهدا شود}

لازم به توضیح است که این ارسالها اصلا به امتیاز شما اضافه نمیکنه و از نظر اعتبار هم شما ارتقا پیدا نمیکنید.

حال به جای 20 ارسال اسپم شما 1 ارسال مفید داشته باشید

20 ارسال اسپم = 0 امتیاز و 0 اعتبار و.... و کسر 20000 امتیاز از شما{کمتر از 150 حرف هیچ امتیازی تعلق نمیگیرد}

1 ارسال مفید= 5000 امتیاز از طرف مدیریت+1500 امتیاز برای ایجاد موضوع+اعتبار از کاربران و هر بازدید هم 1 امتیاز واریز میشود که اگر مانند ارسال @uror@ باشه که 1 ارسال ایشون 12000 بار دیده شده و فقط 12000 امتیاز برای بازدید به ایشان داده شده

از این به بعد هر ارسال اسپم در سایت 1000 امتیاز از شما کسر میشود و در عوض به ارسال های مفید اضافه میشود.

اگر در نوشته هام به شخصی جسارت شد عذرخواهی میکنم

همه ما انجمن فعال را دوست داریم و امیدوارم به همین روند ادامه دهیم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، haydariyan ، .Utopia ، saeed nasiri majd ، پریسیما ، ایلیا ، FaTyJo0oN ، diamond ، kasrak ، parasto_gh ، abcdefghijklm ، Sadeghpour ، elham90 ، asma ، @uror@ ، aramo ، ساها ، shahryar ، Ƒanos
مهندس تشکر، از تذکر به جاتون. من چند بار در پیام های خصوصی به کاربرا گفته بودم. اگه میشه کسر امتیاز رو به 50000 افزایش بدین (اینجوری همه می ترسن و قبل از ورود به سایت کمربند های ایمنی شونم می بندن):D
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، parasto_gh ، Sadeghpour ، ساها
سلام مهندس.من خودم به شخصه واسه ارسال ممنون برای اعضا یه هدف داشتم اونم این بود که کسی که مطلب میفرسته حس کنه واسه ارسالش اهمیت قایل شدم.چون خودمم ازینکه حتی یه ارسال بعد ارسالم داشته باشم خوشحال میشدم و نمیدونستم کارم درست نیست نه هدفم امتیاز بوده نه چیز دیگه فقط هدفم انگیزه واس ارسالای زیادتر برا بقیه بوده
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، parasto_gh ، haydariyan ، Sadeghpour
(۱۳۹۰-۱۰-۱۳، ۰۵:۳۹ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: سلام مهندس.من خودم به شخصه واسه ارسال ممنون برای اعضا یه هدف داشتم اونم این بود که کسی که مطلب میفرسته حس کنه واسه ارسالش اهمیت قایل شدم.چون خودمم ازینکه حتی یه ارسال بعد ارسالم داشته باشم خوشحال میشدم و نمیدونستم کارم درست نیست نه هدفم امتیاز بوده نه چیز دیگه فقط هدفم انگیزه واس ارسالای زیادتر برا بقیه بوده

قبول دارم که خیلی ها اسپم بیش از حد میفرستن
اما تا حد زیادی با حرف شما موافقم، از قدیم میگن یه قاشق شربت تلخو با یه من مربا بده !(فکر کنم تاحالا نشنیده باشیدش!!)
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط diamond ، Sadeghpour
(۱۳۹۰-۱۰-۱۳، ۰۶:۳۳ عصر)ایلیا نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۰-۱۳، ۰۵:۳۹ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: سلام مهندس.من خودم به شخصه واسه ارسال ممنون برای اعضا یه هدف داشتم اونم این بود که کسی که مطلب میفرسته حس کنه واسه ارسالش اهمیت قایل شدم.چون خودمم ازینکه حتی یه ارسال بعد ارسالم داشته باشم خوشحال میشدم و نمیدونستم کارم درست نیست نه هدفم امتیاز بوده نه چیز دیگه فقط هدفم انگیزه واس ارسالای زیادتر برا بقیه بوده

قبول دارم که خیلی ها اسپم بیش از حد میفرستن
اما تا حد زیادی با حرف شما موافقم، از قدیم میگن یه قاشق شربت تلخو با یه من مربا بده !(فکر کنم تاحالا نشنیده باشیدش!!)

نفهمیدم ینی چی:s:s

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour
من خودم به شخصه اصلا هدفم ار ارسال هام کسب امتیاز نبوده فقط خواستم هم تشکری کرده باشم از زحمت کشان این سایت و هم نشون بدم که ایران شهرسازیم. از این به بعد هم چشم مهندس دهقان تو ارسال هام سعی می کنم اونچه که مفیده بفرستم. امیدوارم تمام اعضا این رو رعایت کنند. با تشکر
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط diamond ، parasto_gh ، alireza ، haydariyan
سلام دوستان

ببینید هدف همه ماها یکی هست و منظورم از این تاپیک این بود که بیشتر بحث در سایت انجام بشه و نه اینکه ممنون و مررررسی و .... وگرنه روزی 5 تا ارسال بشه مشکلی نیست ولی در 1 ساعت 50 تا ارسال بشه خیلی بد هست و هیچ کاربری در گوگل ممنون و مرررسی و ... را جستجو نمیکنه و این فقط رنک سایت را در ایزان و دنیا پایین میاره

از همه شما ممنونم و امیدوارم از هیچکدام شما حتی 1 امتیاز کم نشه و امیدوارم این تاپیک فقط تلنگری باشه و بس

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، kasrak ، 0RKIDEH ، saeed nasiri majd ، Sadeghpour
مهندس دهقان من از تذکر بجای شما ممنونم و کاملا با این حرف موافقم که تعداد زیادی ارسالها بخصوص اخیرا واقعا لزومی نداره...
شاید خود منم گاهی چنین ارسالهایی داشتم..
ولی فرستادن کلمات تشکری دوستان در بسیاری موارد باعث بالا اومدن تاپیک ارسالی و جلب توجه کاربران تازه وارد یا میهمان میشه
البته خوب درسته که رتبه سایت پایین میاد..
اما خوب شاید از این جهت بتونه مفید باشه
البته در هر حال صلاح رو شما بهتر میدونید و از شما سپاسگزارم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط diamond
(۱۳۹۰-۱۰-۱۳، ۱۰:۳۲ عصر)orkideh_04 نوشته است: مهندس دهقان من از تذکر بجای شما ممنونم و کاملا با این حرف موافقم که تعداد زیادی ارسالها بخصوص اخیرا واقعا لزومی نداره...
شاید خود منم گاهی چنین ارسالهایی داشتم..
ولی فرستادن کلمات تشکری دوستان در بسیاری موارد باعث بالا اومدن تاپیک ارسالی و جلب توجه کاربران تازه وارد یا میهمان میشه
البته خوب درسته که رتبه سایت پایین میاد..
اما خوب شاید از این جهت بتونه مفید باشه
البته در هر حال صلاح رو شما بهتر میدونید و از شما سپاسگزارم

دوستان اشتباه برداشت نکنید اصلا منظور ما این نیست که تشکر نشه ولی یک نفر همزمان 30 تا ممنون و مرررسی میفرسته و هر شخصی وارد سایت بشه و یا تاپیک ها را باز کنه ببینه که به چه صورت بروز شده همش یک کلمه میبینه

بعضی از ارسال های دوستان اصلا ربطی نداره منظورم اینه که اون فایل را دانلود نکرده و استفاده ای هم نکرده ولی میزنه عالی بود!

امیدوارم تونسته باشم منظورم را برسونم

بازم میگم اصلا ایرادی نداره حدود 5-10 تا در روز تشکر کوتاه بشه ولی دیگه 50 تا نشه چون خودم هم که چک میکنم خسته میشم

خیلی از کاربران به سایت میاند و ارسالهای تازه یا امروز را میزنند و میبینند که همش اسپم هست خودتون را جای اون کاربر قرار بدید

با زحمتهای شما روزانه حدود 1500 نفر بیش از 7000 بار سایت را بازدید میکنند پس بهتره به نظرشون احترام بزاریم.

بازم ممنون از همتون

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، ایلیا ، Sadeghpour ، FaTyJo0oN ، elham90 ، diamond ، kasrak
این توضیحات شما کاملا منطقیه
ایشالا دوستان همه توجه کنند
ممنون

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، FaTyJo0oN ، diamond ، kasrak

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,868 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,283 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 959 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  نحوه ارسال مطلب در سایت(آموزش) alireza 16 14,413 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۹:۴۳ عصر
  خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... alireza 1 1,090 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۱:۳۵ صبح
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,443 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر
  اطلاعیه عذرخواهی از تعدادی از مهندسین سایت در مهر ماه 93 alireza 1 1,877 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  عملکرد مدیران در سال 93 از نگاه اعضا alireza 9 3,976 ۱۳۹۳-۷-۱۷، ۰۱:۳۱ عصر
  هديه وبلاگ برتر در هفته دوم و سوم ارسال شد-25 مرداد 93 alireza 8 2,811 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۱۰:۱۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان