امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 3.26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر روز یک سوال 106 : نظریه ای جوهری ؟
کدامیک از اندیشمندان زیر نظریه های جوهری را در ارتباط با برنامه ریزی شهری مورد مطالعه قرار داد ؟

1- پاتریک گدس
2-لوئیس مامفورد
3-جیکویز
4-میس واندروهه

منبع : ( دیدگاههای نو در جغرافیای شهری فصل 11 ) شکویی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، ایلیا
جین جیکوبز

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط seywan_kurd
(۱۳۹۰-۱۰-۲۶، ۰۱:۲۱ عصر)nori@2029 نوشته است: کدامیک از اندیشمندان زیر نظریه های جوهری را در ارتباط با برنامه ریزی شهری مورد مطالعه قرار داد ؟

1- پاتریک گدس
2-لوئیس مامفورد
3-جیکویز
4-میس واندروهه

منبع : ( دیدگاههای نو در جغرافیای شهری فصل 11 ) شکویی

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007
آقا من دیگه فکر کنم که اگه از این به بعد تو جواب دادن شرکت نکنم سنگین ترم !:exclamation::blush:

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، seywan_kurd ، .Utopia
نظریه های جوهری نظریه های بنیادی هستند که علوم دیگه به برنامه ریزی شهری کمک کردن به احتمال زیاد پاتریک گدس باشه
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی
    پاسخ
     سپاس شده توسط seywan_kurd ، mehdime007 ، .Utopia
    (۱۳۹۰-۱۰-۲۷، ۰۳:۴۲ عصر)mehdime007 نوشته است: آقا من دیگه فکر کنم که اگه از این به بعد تو جواب دادن شرکت نکنم سنگین ترم !:exclamation::blush:
    از من یاد بگیرید
    تا الان فکر کنم جمعا3 بار جواب درست دادم
    اما همچنان همانند سنگ پای قزوین به پیش می رانیم:D
    مامفورد!
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط seywan_kurd ، mehdime007 ، .Utopia

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,678 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: زمردیان
      یک مسابقه در طول روز(مسابقه اول روزانه) URBAN 98 51 9,289 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۹:۵۷ صبح
    آخرین ارسال: sh.j.m
      هر روز یک بحث و یک جایزه به قید قرعه برای شرکت کنندگان-هر ماه 150 هزار تومان جایزه alireza 9 3,613 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۱:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: URBAN 98
      هرروز یک سوال 74: واضح نظریه ساختاری -کارکردی در برنامه ریزی ؟ seywan_kurd 5 3,359 ۱۳۹۱-۹-۱، ۰۳:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: azadeh gh
      هرروز یک سوال:19:پاتریک گدس در امر برنامه ریزی فیزیکی به چه چیز اعتبار بیشتری می دهد؟ meysam rezaei 6 5,513 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۲:۰۷ عصر
    آخرین ارسال: ali.falahatgar
      یک خبر فوق العاده خوب برای شهرسازا، نیای از دست دادی! radan 10 5,658 ۱۳۹۱-۸-۸، ۱۱:۲۲ صبح
    آخرین ارسال: urbanism2012
      بحث روز=>توزیع نظارت و طراحی و نحوه ارجاع در شهر شما ؟ توسط شهرداری یا نظام مهندسی ؟ alireza 1 2,282 ۱۳۹۱-۴-۹، ۱۱:۰۵ صبح
    آخرین ارسال: saeed nasiri majd
      هرروز یک سوال:54:برنامه ریزی برای نواحی حومه ای شهری نخستین بار توسط چه کسی ارایه شد؟ meysam rezaei 4 3,066 ۱۳۹۰-۱۲-۲۳، ۰۷:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: n4rnia
      هر روز یک سوال:4:مارکوس وایترویوس در مکان گزینی شهرها به چه عاملی بیشتر اهمیت می داد؟ meysam rezaei 4 3,749 ۱۳۹۰-۱۲-۱۶، ۰۹:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: poroshot
      هر روز یک سوال:47:اساس تشکیل دهنده و بوجود آورنده ی محله چیست؟ meysam rezaei 3 2,594 ۱۳۹۰-۱۲-۱۲، ۰۹:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: mobin61

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان