امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج اولیه آزمون شهرداری
ظاهرا در سایت شهرداری نتایج اولیه آزمون شهرداری ها در 14 استان اعلام شده است دوستانی که در آزمون شرکت کردند می تونن به این سایت مراجعه کنند فقط بنویسند

سامانه ثبت نام آزمون شهرداریهای کشور

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، haydariyan ، kasrak
(۱۳۹۰-۱۰-۲۷، ۰۶:۰۷ عصر)aramo نوشته است: ظاهرا در سایت شهرداری نتایج اولیه آزمون شهرداری ها در 14 استان اعلام شده است دوستانی که در آزمون شرکت کردند می تونن به این سایت مراجعه کنند فقط بنویسند

درسته اینم لینکش:
نتایج آزمون استخدامی شهرداری ها
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، haydariyan
(۱۳۹۰-۱۰-۲۷، ۰۶:۲۶ عصر)Mahbobe-G نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۰-۲۷، ۰۶:۰۷ عصر)aramo نوشته است: ظاهرا در سایت شهرداری نتایج اولیه آزمون شهرداری ها در 14 استان اعلام شده است دوستانی که در آزمون شرکت کردند می تونن به این سایت مراجعه کنند فقط بنویسند

درسته اینم لینکش:
نتایج آزمون استخدامی شهرداری ها

با تشکر فراوان من تمام موارد را وارد کردم اما در پایین نوشته می شود کدملی و کد رهگیری شما اشتباه می باشد آیا شما و دوستان دیگر به همین صورت است

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، kasrak
کسایی که قبول شدن یا اینکه میدونن قبول میشن(با توجه به نتایج اولیه) اعلام کنن که ما هم خوشحال بشیم. ایشاال... که همتون امتحان عالی بودید و جواب عالیتری هم گرفتید
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، aramo
اولاً این نتایج مربوط به 14 تا استان نیست، این نتایج مربوط به 22 مهر ماه، یعنی مال 4 تا استان خراسان شمالی، آذربایجان شرقی، لرستان و.. است. یعنی نتایج آزمونیه که ماها دادیم. برای همین هم برای شماها می زنه کد رهگیری و ملی تون اشتباهه.
الیته بگم که واسه ما هم هنوز نتایج رو نشون نمی ده، و فقط می‏زنه نتایج استان شما در حال بارگذاری است.
کاملاً تابلو که نتایج الکی و فرمالیته است.
چون قرار بود برای نشون دادن صداقت این آزمون قرار بود از طریق سایت سازمان سنجش اعلام بشه، ولی از طریق پرتال شهرداری اعلام شد که توش خیلی حرفه.
بعد هم از دیروز نتایج خراسان شمالی اعلام نمیشه و می‏گن جلسه گذاشتن تا دوباره نتایج رو بررسی کنن و ان هایی رو که خودشون صلاح می‏دونن اعلام کنن.
واقعاً واسه خودم متأسفم که در همچین آزمونی شرکت کردم.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، .Utopia ، shokri
(۱۳۹۰-۱۰-۲۷، ۰۷:۲۴ عصر)parasto_gh نوشته است: اولاً این نتایج مربوط به 14 تا استان نیست، این نتایج مربوط به 22 مهر ماه، یعنی مال 4 تا استان خراسان شمالی، آذربایجان شرقی، لرستان و.. است. یعنی نتایج آزمونیه که ماها دادیم. برای همین هم برای شماها می زنه کد رهگیری و ملی تون اشتباهه.
الیته بگم که واسه ما هم هنوز نتایج رو نشون نمی ده، و فقط می‏زنه نتایج استان شما در حال بارگذاری است.
کاملاً تابلو که نتایج الکی و فرمالیته است.
چون قرار بود برای نشون دادن صداقت این آزمون قرار بود از طریق سایت سازمان سنجش اعلام بشه، ولی از طریق پرتال شهرداری اعلام شد که توش خیلی حرفه.
بعد هم از دیروز نتایج خراسان شمالی اعلام نمیشه و می‏گن جلسه گذاشتن تا دوباره نتایج رو بررسی کنن و ان هایی رو که خودشون صلاح می‏دونن اعلام کنن.
واقعاً واسه خودم متأسفم که در همچین آزمونی شرکت کردم.

گفتم که نباید دلمونو خوش کنیم ! تازه نتایج 14 استان فکر کنم یه سال دیگه بیاد با این اوصاف !!!:@ بریم همون ارشدمون بخونیم !
اینجا چرا شکلکله گریه و اشک نیست ؟؟!!!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، parasto_gh ، shokri
:huh:واقعا اگه اینطوری باشه که هیچی دیگه:huh::huh: حالا نا امید نشو مهندس پرستو ایشال... که قبول میشی. ایشال... هر کی زحمت کشیده و واقعا حقشه قبول بشه نه اینکه......
آدم این حرفا رو میشنوه به هم میریزه. پس استخدامی کشکه دیگه. اینطور نیست؟؟؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، parasto_gh
(۱۳۹۰-۱۰-۲۷، ۰۷:۲۸ عصر)كسري نوشته است: :huh:واقعا اگه اینطوری باشه که هیچی دیگه:huh::huh: حالا نا امید نشو مهندس پرستو ایشال... که قبول میشی. ایشال... هر کی زحمت کشیده و واقعا حقشه قبول بشه نه اینکه......
آدم این حرفا رو میشنوه به هم میریزه. پس استخدامی کشکه دیگه. اینطور نیست؟؟؟؟

نه ! نمی ذارن که حقه کسایی که شرکت کردن ضایع بشه . حتما کسی که زحمت کشیده قبول میشه. انشالله قبول میشی پرستو جان.نگران نباش . بعدش شیرینی می خوایم ها !!!:D

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، kasrak
درسته دوستان آزمون 4 استان است من اشتباه نوشتم این نوشته به طور سهوی بود از تمام دوستان خودم عذرخواهی می کنم باعث اضطراب و دلهره آنها شدم[تصویر:  heart.gif][تصویر:  heart.gif][تصویر:  heart.gif]

پاسخ
از دلداری همه دوستان ممنونم. ولی اوضاع خرابتر از اونیه که تصورش رو می‏کنید...
من خیلی برای این آزمون زحمت کشیدم. ولی مطمئنم قبول نمیشم.
کلاً شهرداری سازمان مشکل داریه. رو هیچیش نمیشه حساب کرد

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,846 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,719 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
  مهم >>> نتایج ارشد دانشگاه آزاد 1393 godonly. 0 1,635 ۱۳۹۳-۶-۶، ۰۱:۱۲ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  طرح بورسیه رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد سال 94 Brightness 1 2,062 ۱۳۹۳-۵-۱۳، ۰۶:۴۰ عصر
آخرین ارسال: نجران
  HOT>>>عیدی ایران شهرساز به اعضا>>6 آزمون مرحله دوم آنلاین+12 آزمون مرحله اول رایگان alireza 6 3,006 ۱۳۹۳-۲-۴، ۱۲:۱۹ عصر
  ثبت نام آزمون های آنلاین رایگان مرحله اول ایران شهرساز در سال چهارم فعالیت alireza 0 1,059 ۱۳۹۳-۱-۱۹، ۰۲:۴۷ عصر
  کلید آزمون کارشناسی ارشد اووووووووووووووومد E.Y.I 3 1,579 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۴:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mohammadreza ghobadi
  مشاهده کلید اولیه سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال 1393 (سازمان سنجش) MHAKBARI 6 2,296 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: sasanarchm
  دفترچه سوالات تمامی رشته های آزمون‌ ورودي تحصيلات‌ تكميلي‌ ( كارشناسي‌ ارشد 93) MHAKBARI 2 2,010 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۰۵:۰۹ عصر
  کلید تصحیح سوالات آزمون کارشناسی ارشد امروز بر روی سایت سنجش قرار می گیرد MHAKBARI 0 871 ۱۳۹۱-۱۱-۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان