امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 91
'عبدالله سجادی جاغرق' روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می توانند از ساعت 11 روز چهارشنبه پنجم بهمن ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
به گفته وی، ثبت‌ نام آزمون کارشناسی‌ارشد دانشگاه آزاد تا روز شنبه 15 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
سجادی یادآور شد: سال گذشته برای هر رشته گرایش کارشناسی ارشد، یک دفترچه سووال طراحی شد که تنوع زیادی در نتیجه آن بوجود آمد اما امسال بمنظور افزایش امکان قبولی داوطلبان، رشته ها و گرایش های مختلف در داخل مجموعه های امتحانی تجمیع شده و داوطلبان یک مجموعه امتحانی از گرایش انتخابی در آزمون به سووالات یکسان پاسخ خواهند داد.
وی خاطرنشان کرد: آزمون کارشناسی ارشد سال 91 دانشگاه آزاد به صورت تستی چهارگزینه ای طراحی شده و عناوین مجموعه های امتحانی، موارد و ضرایب درس های این آزمون بر روی پایگاه اینترنتی مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.net قرار داده شده است.
سجادی گفت: تعداد رشته محل های امتحانی کارشناسی ارشد سال 91 نسبت به سال قبل، 29 درصد افزایش یافته و با اینکه ظرفیت پذیرش دانشجو در این مقطع تاکنون قطعی نشده است، اما نسبت به سال گذشته افزایش خواهد داشت.
آزمون کارشناسی ارشد سال 1391 دانشگاه آزاد اسلامی روزهای 21 تا 23 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

منبع: ایرنا
در ضمن قیمت دفترچه ها 33 هزار تومان اعلام شده:blush:
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، seywan_kurd ، Elham.A ، aramo ، .Utopia ، saeiideh ، shokri ، elham90 ، mehdime007
جالب اینه قیمت دفترچه دانشگاه آزاد از دفترچه پیام نور کمتره ولی وقتی وارد دانشگاه آزاد میشی!!!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، saeiideh
میخوان ظاهر سازی کنن:D

دوستانی که میخوان دانشگاه آزاد امتحان بدن انتخاب اولشون رو کجا می زنن؟

پاسخ
مگه فقط قیمت دفترچه مهم نیست؟ :D:P

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
(۱۳۹۰-۱۱-۳، ۱۰:۵۴ عصر)saeiideh نوشته است: مگه فقط قیمت دفترچه مهم نیست؟ :D:P

فک کنم همین مهمه;)

پاسخ
(۱۳۹۰-۱۱-۳، ۱۱:۰۱ عصر)fatyjo0on نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۱-۳، ۱۰:۵۴ عصر)saeiideh نوشته است: مگه فقط قیمت دفترچه مهم نیست؟ :D:P

فک کنم همین مهمه;)
آره دیگه بریم بخریم پس :D

پاسخ
خانم مهندس شما میخواین شرکت کنین؟
من احتمالا انتخاب اول قزوین بزنم.

پاسخ
من نه من از کنکور متنفرم :) از رشته و دانشگاهمم راضیم دیگه امتحان نمیدم :)

پاسخ
دوستانی که پارسال آزاد شرکت کرده بودند....
پارسالم واسه امارات (رشته برنامه ریزی شهری) دانشجو میخواستن؟

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
سلام بچه ها یک کمک بکنید طبق گفته های بالا ی مسولین اگر سوالات همش چهار گزینه ای باشه پس سوالات درس تحلیل فضای شهری که قبلا تشریحی می اومد امسال تستی طرح می شه کمک کنید خواهشا

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تأثیر ایران شهرساز در قبولی ارشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ URBAN 98 7 3,738 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۰۴:۰۳ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,265 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  یک پیشنهاد برای بچه های ارشد طراحی شهری سعیده66 3 1,999 ۱۳۹۱-۸-۴، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: elham90
  افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,027 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر
  بچه ها کسی در مورد انتقالی دانشگاه ازاد خبر داره s1s2s3 1 2,848 ۱۳۹۱-۷-۲۲، ۰۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  دوستانی که کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری میخوان شرکت کنند حتما یک سر به این تاپیک s1s2s3 0 1,557 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۰ عصر
  جواب تکمیل ظرفیت ارشد اومد دو برابر ظرفیت هر دانشگاه برداشته s1s2s3 42 14,686 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: mehman
  من اعتراض خودم را طی یک نامه برای رییس دانشگاه ازاد به صورت اینترنتی فرستادم s1s2s3 5 3,037 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۰:۵۲ عصر
  یکشنبه 16/7/91 زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد s1s2s3 5 4,663 ۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۱:۲۲ عصر
  یک خبر مهم در مورد ارشد ازاد و به ضرر شهرستانی به نفع تهرانی s1s2s3 2 2,696 ۱۳۹۱-۷-۳، ۰۳:۵۱ صبح
آخرین ارسال: Blackfield

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان