امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قابل توجه دوستانی که قبلا در ختم قرآن شرکت می کردند
سلام مهندسین و دوستان گرامی
دوستان شرمنده که نتونستم ادامه ختم قرآن رو درخدمت شما باشم من به علت یک بیماری سخت نتونستم ماهها به کارها و وظایفم هم برسم و روپا بشم حال دوستانی که تمایل به ادامه این راه دارند اعلام کنند البته من به یک همکار نیاز دارم چون مثل سابق توانایی کافی را ندارم التماس دعا یا حق
آخرین ارسال های من :

زندگی بافتن یک قالی است نه همان نقش و نگاری که دلت میخواهد نقشه را اوست که تعیین کرده تو در این بین فقط می بافی نقشه را خوب ببین نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، elham90 ، Sadeghpour ، JAVAD4050 ، FaTyJo0oN ، haydariyan
التماس دعا از همگی :blush:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، haydariyan
(۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۹:۳۳ عصر)saeiideh نوشته است: التماس دعا از همگی :blush:
سلام من با اجازه شما ، شما را هم تو ختم قرآن این ماه شرکت دادم التماس دعا در پنا ه حق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، .Utopia ، haydariyan
ااااااااااااااااا خوب شد گفتید ندیدم ممنون از لطفتون

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۹:۴۵ عصر)saeiideh نوشته است: ااااااااااااااااا خوب شد گفتید ندیدم ممنون از لطفتون

خواهش میکنم امیدوارم در این ماه در پناه قرآن موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، JAVAD4050 ، .Utopia ، haydariyan
سلام خدمت مهندسین و دوستان گرامی این بنده حقیر از اینکه نتونستم ادامه ختم قرآن را ادامه بدم اون هم به دلیل بیماری که گرفتارشدم ماهها نتونستم روپا و کاری کنم و وارد سایت شو مدوستان که حاضرندمابقی ختم را با هم ادامه بدهیم اعلام کنند البته من مثل سابق زیاد توانایی ندارم به یک همکار نیاز دارد در پناه قرآن باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، alireza ، .Utopia ، haydariyan
113 من هستم مهندس ( واسه ادامه ختم)

می تونید رو کمک من حساب کنید1
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، haydariyan
سلام
با آرزوی بهبودی برای شما
بنده برای هرگونه همکاری در خدمتم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، haydariyan
    سلام مهندس انشاالله که حالتون خوب شده باشه
    منم هستم و میتونیدرو کمک منم حساب کنید.من تو این مدت همیشه به این فکر میکردم که چرا ختم رو ادامه ندادید.خیلی متاسفم که خبر دار نشدم و جویای حال شما نبودم انشاالله که در پناه حق و قرآن همیشه صحیح وسالم باشید
    آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
    Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      چـــگونـــه در ایــن ســایت جـــستجو کنیم !!!! .Utopia 4 4,061 ۱۳۹۱-۱۰-۲۷، ۰۱:۱۳ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      این چیز زرد که عنوانش جدیدترین های ایران شهرسازه رو بردارید بابا چیه اون بالا 8700113 5 3,156 ۱۳۹۱-۷-۸، ۰۶:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: URBAN 98
      پیشنهاد ساخت حساب کاربری در وب سایت lynda sardarekord 1 3,001 ۱۳۹۱-۷-۶، ۰۱:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: mohseni
      پیشنهاد در مورد طرح سئوال aramo 5 3,342 ۱۳۹۰-۱۱-۱، ۱۲:۰۹ عصر
    آخرین ارسال: lofra
      سلام مهندسین گرامی ببخشید که دیرشد ختم جزء سوم قرآن کریم در بهمن ماه90 FA.ARDAKANI 6 4,092 ۱۳۹۰-۱۰-۳۰، ۱۲:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: JAVAD4050
      پیشنهادی در مورد ارسال مقالات و کتابها و ... 0RKIDEH 0 1,419 ۱۳۹۰-۱۰-۱۵، ۱۱:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: 0RKIDEH
      .:*(پخش شدن آهنگ ملایم در سایت)*:. ALI XxX 8 10,465 ۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۵:۳۲ عصر
    آخرین ارسال: aramo
      سلام دوستان و مهندسین گرامی جهت یادآوری شرکت کنند گان در ختم ماهانه جزء قرآن FA.ARDAKANI 3 2,483 ۱۳۹۰-۹-۲۶، ۰۸:۴۸ صبح
      فرصت ختم قرآن دارد به پایان می رسد FA.ARDAKANI 3 2,774 ۱۳۹۰-۹-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
      ختم قرآن سه ماه یک بار FA.ARDAKANI 18 10,946 ۱۳۹۰-۹-۱۱، ۱۱:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان