امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4 روز تمدید ثبت نام ارشد آزاد---تهران مرکز یا علوم تحقیقات یا...کدوم را بزنم بهتره؟
این آخرین خبر دانشگاه آزاد:

مهلت ثبت نام دوره کارشناسی ارشد تا پایان روز چهار شنبه 19 بهمن ماه تمدید گردید.

سوال یکی از کاربران ویژه سایت:

4 روز تمدید ثبت نام ارشد آزاد---تهران مرکز یا علوم تحقیقات یا...کدوم را بزنم بهتره؟

ایشون در انتخاب تهران مرکز و علوم تحقیقات مونده بود که خوب به نظر میرسه علوم و تحقیقات تهران بهتر باشه

نظر شما؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام
دوست عزیز بنظرمنم علوم تحقیقات بهتره
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
سلام
در اینکه علوم تحقیقات از لحاظ سطح کیفی بالاتره که خب حرفی نیست
موضوع اما سر اینه که پارسال یه اتفاقی افتاده که تعدای از پذیرفته شدگان علوم تحقیقات به ازاد قزوین منتقل شدند
البته اینقدر پذیرش ها زیاد شده که باید ببینید کلاس های کدوم دانشگاه با تعداد کمتری برگزار میشه که قطعا از لحاظ کیفی و علمی تاثیر بسزایی داره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
کاملاً قبول دارم که سطح علمی علوم تحقیقات از تهران مرکز (به طور کلی) بالاتره، اما چند نکته رو توجه کنید:
1- امسال واحد علوم تحقیقات با تأسیس این همه شعبه در شهرهای مختلف، ابروی چند سالشو برد، مخصوصاً که مدرک واحدهای شهرستان ها هم, علوم تحقیقات تهران می خوره و این فاجعه است.
2- اینو از هرکی دوست دارین بپرسین، که دانشکده هنر تهران مرکز، چه قدر خاصه، و تو تمام دانشگاه آزادها سطح بالاتر و میشه گفت هنری تری داره که خیلی جالبه، هم فاله هم تماشا، آخه علوم تحقیقات خیلی دستی در هنر نداره.
3- واحد علوم تحقیقات، سخت گیری بیش از اندازه ای روی تأخیر، غیبت، امتحان، کلاس و این مسائل داره و برای کسانی که سر کار می رن و یا از شهرستان رفت و آمد می کنند، دردسر میشه.
4- واحد تهران مرکز(دانشکده هنر) میشه گفت آزادی زیادی داره.
5-مکان دانشکده هنر تهران مرکز به لحاظ رفت و آمد بهتر و راحت تره، چرا که مرکز شهره، تاکسی، مترو، brt، هرچی که بخواین پیدا میشه، اما واسه کسایی که ماشین دارن خوب نیست، چون تو طرح ترافیکه و از این لحاظ برای جاپارک ماشین علوم تحقیقات بهتره.
6-کلاس های تهران مرکز اصولاً آخر هفته است، اما علوم تحقیقات اینطور نیست.
و.......، اگر کسی سوال دیگه ای داشت، بپرسه.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط shokri ، alireza ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، iliaa ، elham90 ، mehdime007 ، shahryar ، sharmin
parastoo jan harfe shoma kamelan sahih vali tehran markaz faghat 50 nafar shayadam kamtar paziresh dare ke zarfiatesh paeene vali oloom tahghighat bekhatere hamoon shoab darsade ghaboolish balatar mire vali az lahaze ostadi va sathe elmi mesle olom tahghighate tehrane farghi nemikone faghat zarfiato bordan bala dar shoaab pakhsh mikonan daneshjoaro(hamoon arziro ke khodetoon goftin ) ke az nazare man bad nist chera bayad hamishe daneshjooaee ke dar daneshgahaye motabar tar ya shahrhaye bozorgtar dars khoondan bayad baraye edame tooye baz daneshgahaye khoob bekhoonando shhrestania bekhatere asatidi ke darano male shahre khodeshoone ya shahri ke khoondan estefade nakonan az daneshgahaye motabare shahrhaye bozorg!!!! are ghabool daram khoondan moheme vali ostad kheili tasir dare pas in hagho nabayad az daneshjoohaye por talashe shahrestani gereft

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط shokri ، parasto_gh
تا حدودی حرفتون درسته
ما با استاد شیعه ،زیاری ، رجبی ،صدیقی و ... کلاس داریم که استادی خوبی هستند ولی هر هفته کلاس نمیان مسلما به اندازه دانشگاههای تهران نمی تونند مفید باشن
(اراک درس می خونم )

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
(۱۳۹۰-۱۱-۱۵، ۱۱:۱۲ عصر)parasto_gh نوشته است: کاملاً قبول دارم که سطح علمی علوم تحقیقات از تهران مرکز (به طور کلی) بالاتره، اما چند نکته رو توجه کنید:
1- امسال واحد علوم تحقیقات با تأسیس این همه شعبه در شهرهای مختلف، ابروی چند سالشو برد، مخصوصاً که مدرک واحدهای شهرستان ها هم, علوم تحقیقات تهران می خوره و این فاجعه است.
2- اینو از هرکی دوست دارین بپرسین، که دانشکده هنر تهران مرکز، چه قدر خاصه، و تو تمام دانشگاه آزادها سطح بالاتر و میشه گفت هنری تری داره که خیلی جالبه، هم فاله هم تماشا، آخه علوم تحقیقات خیلی دستی در هنر نداره.
3- واحد علوم تحقیقات، سخت گیری بیش از اندازه ای روی تأخیر، غیبت، امتحان، کلاس و این مسائل داره و برای کسانی که سر کار می رن و یا از شهرستان رفت و آمد می کنند، دردسر میشه.
4- واحد تهران مرکز(دانشکده هنر) میشه گفت آزادی زیادی داره.
5-مکان دانشکده هنر تهران مرکز به لحاظ رفت و آمد بهتر و راحت تره، چرا که مرکز شهره، تاکسی، مترو، brt، هرچی که بخواین پیدا میشه، اما واسه کسایی که ماشین دارن خوب نیست، چون تو طرح ترافیکه و از این لحاظ برای جاپارک ماشین علوم تحقیقات بهتره.
6-کلاس های تهران مرکز اصولاً آخر هفته است، اما علوم تحقیقات اینطور نیست.
و.......، اگر کسی سوال دیگه ای داشت، بپرسه.

خیلی عالی گفتی ممنون
اگه پارسال من ان اطلاعاتو داشتم چقدر خوب بود (البته الانم از شرایطم راضیم)
ولی سال گذشته دغدغه فکری ام برای ایم موضوع زیاد بود و کسی نبود پاسخی به سوالام بده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، parasto_gh
نمیتونیم بعد از ثبت نام دانشگاه تغیی بدیم.بعنی ویرایش اطلا عات نداره؟
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
(۱۳۹۰-۱۱-۱۶، ۱۰:۵۹ صبح)ATUSA نوشته است: نمیتونیم بعد از ثبت نام دانشگاه تغیی بدیم.بعنی ویرایش اطلا عات نداره؟

من علاوه بر سوال مهندس اتوسا سوال دیگه ای هم داشتم...
علوم تحقیقات علاوه بر خود تهران تو کدوم شهرها شعبه داره؟؟؟؟؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
(۱۳۹۰-۱۱-۱۶، ۱۱:۲۳ صبح)fatyjo0on نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۱-۱۶، ۱۰:۵۹ صبح)ATUSA نوشته است: نمیتونیم بعد از ثبت نام دانشگاه تغیی بدیم.بعنی ویرایش اطلا عات نداره؟

من علاوه بر سوال مهندس اتوسا سوال دیگه ای هم داشتم...
علوم تحقیقات علاوه بر خود تهران تو کدوم شهرها شعبه داره؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم تبریز و ساری هم داره(البته نه برای شهرسازی ها، کلی گفتم) بقیه اش رو مطمئن نیستم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,906 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 965 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,366 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,096 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 742 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان