امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همایش بزرگداشت زنده یاد پرفسور منوچهر مزینی بنیان گذار شهرسازی در ایران
همایش بزرگداشت زنده یاد پرفسور منوچهر مزینی بنیان گذار شهرسازی در ایران همراه با بحث و بررسی در خصوص منشور آتن چهارشنبه(فردا) 19/11/90ساعت 16 در موزه امام علی (ع) آدرس با کروکی(http://www.iaram.ir/sn/staticPages/id/8/lang/fa)

با سخنرانی مهندس عیرضا قهاری - دکتر نوید سعیدی رضوانی و دیگر صاحبنظران...

ورود برای کلیه دانشجویان ،اساتید ،هنرمندان و... آزاد است
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، shahryar ، Sadeghpour ، saeiideh ، alireza ، iliaa ، FaTyJo0oN ، parasto_gh
(۱۳۹۰-۱۱-۱۸، ۰۱:۰۵ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: همایش بزرگداشت زنده یاد پرفسور منوچهر مزینی بنیان گذار شهرسازی در ایران همراه با بحث و بررسی در خصوص منشور آتن چهارشنبه(فردا) 19/11/90ساعت 16 در موزه امام علی (ع) آدرس با کروکی(http://www.iaram.ir/sn/staticPages/id/8/lang/fa)

با سخنرانی مهندس عیرضا قهاری - دکتر نوید سعیدی رضوانی و دیگر صاحبنظران...

ورود برای کلیه دانشجویان ،اساتید ،هنرمندان و... آزاد است

سلام
ممنون از اطلاع رسانیتون من حتما میام-نشست های انجمن مفاخر معماری نشستهای پرباریه.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بسیار کار زیبایی است:heart:

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قديمي‌ترين نقشه‌هاي ديواري در کوه خواجه‌اند saeiideh 0 1,055 ۱۳۹۰-۱۱-۲۲، ۱۲:۱۴ عصر
آخرین ارسال: saeiideh
  کشف يك قلعه‌ي دوهزارساله در انگليس saeiideh 0 918 ۱۳۹۰-۱۱-۲۱، ۰۹:۰۳ عصر
  کارشناس مرمت بناهاي تاريخي کرمانشاه: مکاتبات براي ساخت پل جديد در کنار "پل کهنه" است saeiideh 0 1,154 ۱۳۹۰-۱۱-۲۱، ۰۸:۵۹ عصر
  قديمي‌ترين سينماي تهران در فهرست آثار ملي ثبت مي‌شود saeiideh 0 1,011 ۱۳۹۰-۱۱-۲۱، ۰۸:۵۸ عصر
  دو پروژه‌ي گردشگري در شهريار افتتاح شدند saeiideh 0 992 ۱۳۹۰-۱۱-۲۰، ۱۰:۴۹ صبح
  افتتاح نمايشگاه «34 برگ زرين» در موزه‌ي ملي ايران saeiideh 0 1,047 ۱۳۹۰-۱۱-۲۰، ۱۰:۴۴ صبح
  تخريب بخشي از پل صفوي «كهنه» در كرمانشاه saeiideh 0 947 ۱۳۹۰-۱۱-۲۰، ۱۰:۴۰ صبح
  ثبت نام 12هزار نفر برای جذب در دانشگاهها/ 15اسفند آخرین مهلت ثبت نام saeiideh 0 913 ۱۳۹۰-۱۱-۱۹، ۰۷:۲۰ عصر
  براي پذیرش دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشورآماده‌ايم saeiideh 0 1,036 ۱۳۹۰-۱۱-۱۹، ۰۷:۰۶ عصر
  نیكزاد: فرهنگ جهادی در امر اقتصادی كشور حاكم شود saeiideh 0 767 ۱۳۹۰-۱۱-۱۹، ۰۶:۳۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان