امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوشتن مقاله شروع شد! بشتابید!!
manam mitoonam sherkat konam?

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    امروز رفتم کتابخونه و مقاله ها کتابهای بیشتری پیدا کردم امیدوارم به درد بخوره

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط parasto_gh
    منم 1 مطلب پیدا کردم میذارم امیدوارم به درد بخوره

فایل‌(های) پیوست شده
    .pdf   آلودگی هوا.pdf (اندازه: 183.74 KB / تعداد دفعات دریافت: 43)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH ، abcdefghijklm ، Elham.A
    موضوع اول خوب بود متاسفانه ظرفیت پر شد اما من منابع خوبی در این ضمینه دارم ومیتونم از منابع دانشگاه تهران استفاده کنم بهرحال کمکی بود در جهت پیشبرد مقاله من در خدمتتون هستم.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط 0RKIDEH ، Elham.A ، abcdefghijklm
      (۱۳۹۰-۱۲-۶، ۰۷:۱۷ عصر)negar najafi نوشته است: موضوع اول خوب بود متاسفانه ظرفیت پر شد اما من منابع خوبی در این ضمینه دارم ومیتونم از منابع دانشگاه تهران استفاده کنم بهرحال کمکی بود در جهت پیشبرد مقاله من در خدمتتون هستم.

سلام دوست من این موضوع شرايط و روش هاي فني و مديريتي و برنامي ريزي كاهش آلودگي شهري فقط محور مطرح شده است

می تونیم محور رو باز کنیم و در موردش مقاله بدیم
      دو موضوع پیشنهادی مهندس ارکیده عزیز
      مروری بر انواع آلودگی و روشهای کاهش آن در کلان شهرها
      بررسی ترافیک و ارتباط آن با انواع آلودگی
      اگر دوست دارین می تونیم رو یکی از این موضوعات کار کنیم.

(۱۳۹۰-۱۲-۱، ۰۱:۴۰ عصر)Elii نوشته است: سلام دوستان
      کسانی که در یکی از دو مورد زیر منبع سراغ دارند فورا اعلام آمادگی کنند.
      برای هر کدام از این محورها ، تهیه مقاله با اولین کسانی که اعلام کنند شروع می شه!
      برای هر کدام حداکثر 2 نفر

مهندس چرا 2 نفر؟؟ آخه محدودیتی اعلام نکرده بودن واسه تعداد افراد که:huh:
      به نظر به عهده دوستان بزاریم اگه مهندسین تمایل داشته باشن تعداد گروهشون رو بیشتر کنن.....فک کنم اینجور بهتر باشه:blush:
      آخرین ارسال های من :

خدایا:
      مرا ببخش ،  
      به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
      و خانه تو نبود....!!!!
      63
      پاسخ
       سپاس شده توسط abcdefghijklm

(۱۳۹۰-۱۲-۱، ۰۱:۴۰ عصر)Elii نوشته است: سلام دوستان
      کسانی که در یکی از دو مورد زیر منبع سراغ دارند فورا اعلام آمادگی کنند.
      برای هر کدام از این محورها ، تهیه مقاله با اولین کسانی که اعلام کنند شروع می شه!
      برای هر کدام حداکثر 2 نفر

مهندس چرا 2 نفر؟؟ آخه محدودیتی اعلام نکرده بودن واسه تعداد افراد که:huh:
      به نظر به عهده دوستان بزاریم اگه مهندسین تمایل داشته باشن تعداد گروهشون رو بیشتر کنن.....فک کنم اینجور بهتر باشه:blush:

[/quote]

برای نوشتن مقاله حداکثر اعضا 3 نفر هست ،حداقل برای مقالات دیگری که ما شرکت کردیم اینطور بود ، دوستان دیگر هم می تونن کمک کنن ولی اسمشون در قسمت نویسندگان مقاله نوشته نمیشه متاسفانه و در قسمت تشکر ازشون نام می‌بریم . مگر اینکه مقاله‌ ی دیگری با این موضوع یا موضوعات دیگه بدن.
      برای اطمینان بیشتر با مرکز همایش تماس می‌گیرم و می‌پرسم و نتیجه رو بزودی بهتون میگم.

دوستان عزیز

saeiideh
      وabcdefghijklm ،
      orkideh_04
      و
      لطفا اگر در نوشتن مقاله جدی هستین و برای همایش "تعامل با نظام مهندسی و.." تشریف میارید منابع تون هم همراه داشته باشید تا از این فرصت بهترین استفادرو ببریم و با هم یک برنامه ریزی هدفمند داشته باشیم

(۱۳۹۰-۱۲-۲، ۰۹:۱۹ عصر)ba.ra نوشته است: manam mitoonam sherkat konam?

بله برای محور دوم هنوز فرصت هست لطفا سریعتر اعلام آمادگی کنید
      آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، abcdefghijklm
      دوستان عزیز

saeiideh
      وabcdefghijklm ،
      orkideh_04
      و
      لطفا اگر در نوشتن مقاله جدی هستین و برای همایش "تعامل با نظام مهندسی و.." تشریف میارید منابع تون هم همراه داشته باشید تا از این فرصت بهترین استفادرو ببریم و با هم یک برنامه ریزی هدفمند داشته باشیم

[/quote]

ممنون از یادآوری
      در روز همایش منتظر دوستان هستیم

اتفاقا اگر تعداد مقالات از طرف اعضای سایت بیشتر باشه خیلی بهتره
      پس دوستانی که تمایل دارند لطفا همکاری کنند

پاسخ
       سپاس شده توسط Elham.A ، abcdefghijklm
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
      من به شخصه مصصم هستم برای نوشتن مقاله اما متاسفانه همایش رو نمیتونم بیام چون تهران نیستم....
      در مورد هماهنگی هم
      من نظر خودمو میگم:
      اگه بشه که تو همایش مشخص بشه دقیقا میخوایم چه طوری برنامه ریزی کنیم بعدتو سایت اعلام بشه...
      من یه سری منبع جمع و جور کردم ولی از این هفته به بعد مخصوصا یه هفته قبل عید برای قطعی کردن منابع و توی عید هم برای نوشتن برنامه ریزی می کنم....نمیدونم به برنامه دوستان میخوره یا نه؟
      یه سوال فنی؟
      الان این تقسیم بندی شما به این مفهومه که من و مهندس ارکیده با هم یه مقاله خواهیم داد یا اینکه من جدا و ایشون جدا؟بعد الان نقش سایت اینجا چیه؟من این مقاله دومین مقاله ای که میخوام بنویسم....زیاد آشنا نیستم...اگه بشه یکم واضح تر توضیح بدین منم که مبتدیم بفهم بهتره...
      مممنون....

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط 0RKIDEH
      (۱۳۹۰-۱۲-۸، ۱۱:۴۶ صبح)abcdefghijklm نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
      من به شخصه مصصم هستم برای نوشتن مقاله اما متاسفانه همایش رو نمیتونم بیام چون تهران نیستم....
      در مورد هماهنگی هم
      من نظر خودمو میگم:
      اگه بشه که تو همایش مشخص بشه دقیقا میخوایم چه طوری برنامه ریزی کنیم بعدتو سایت اعلام بشه...
      من یه سری منبع جمع و جور کردم ولی از این هفته به بعد مخصوصا یه هفته قبل عید برای قطعی کردن منابع و توی عید هم برای نوشتن برنامه ریزی می کنم....نمیدونم به برنامه دوستان میخوره یا نه؟
      یه سوال فنی؟
      الان این تقسیم بندی شما به این مفهومه که من و مهندس ارکیده با هم یه مقاله خواهیم داد یا اینکه من جدا و ایشون جدا؟بعد الان نقش سایت اینجا چیه؟من این مقاله دومین مقاله ای که میخوام بنویسم....زیاد آشنا نیستم...اگه بشه یکم واضح تر توضیح بدین منم که مبتدیم بفهم بهتره...
      مممنون....
      سلام دوست عزیز

هیچ ایرادی نداره در هر صورت ما نتیجه رو به هر نحو که شد به اطلاع شماهم می رسونیم و نظرتونو می پرسیم پس جای نگرانی نیست
      وقتی قبول کردیم یک همکاری بین ما صورت بگیره پس همگی توش سهیم هستیم هم در موفقیتش هم در سختی‌هاش و هم در مراحل رسیدن به نتیجه
      در مورد مقاله هم قراره برای هر کدام از این محورها یک مقاله بدیم که در محور اول شما مهندس ارکیده و من هستیم ،‌ و در مورد نقش سایت هم ، در هنگام ثبت نام برای هر مقاله قسمتی هست به نام ارگان/ سازمان/موسسه که معمولا اسم دانشگاه رو می‌نوشتیم حالا هم فکر می‌کنم ما می‌تونیم اسم سایت ایران‌شهرساز رو بنویسیم!!
      فکر کنم دیگه همه چیز رو توضیح داده باشم ولی اگه بازم سوالی بود در خدمتم!:blush:

پاسخ
       سپاس شده توسط abcdefghijklm ، alireza ، 0RKIDEH ، parasto_gh
      مهندس abcdefghijklm عزیز سلام
      در همایش تعامل با نظام مهندسی یکسری منبع به مهندش ارکیده یشنهاد دادم که بعد از مرورشون ، اعلام موافقت کردند
      لطفا ایمیلتون رو هم برام بگذارید تا منابع رو به اشتراک بذاریم و سر فصل ها رو مشخص کنیم.

پاسخ
       سپاس شده توسط abcdefghijklm ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        روش مقاله نویسی ISI haydariyan 0 1,472 ۱۳۹۳-۲-۵، ۱۱:۳۳ صبح
      آخرین ارسال: haydariyan
        مقاله نویسی isi atoosa.marzban 0 1,606 ۱۳۹۱-۱۰-۱۳، ۰۵:۲۴ عصر
      آخرین ارسال: atoosa.marzban
        میخواهیم دوباره با همکاری هم مقاله بنویسیم=== داوطلبان بیایید 0RKIDEH 23 12,106 ۱۳۹۱-۱۰-۱۳، ۰۱:۴۵ عصر
      آخرین ارسال: 9356323087
        دانلود آموزش دریافت مقاله از ساینس دایرکت yaser seraj 1 4,291 ۱۳۹۱-۱۰-۱۰، ۰۶:۴۹ عصر
      آخرین ارسال: dely_sh
        چگونه يك مقاله علمي بنويسيم؟ قسمت اول saeiideh 4 4,623 ۱۳۹۱-۹-۲۵، ۰۷:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: urbanism
        آموزش مقاله نویسی archopedia 5 7,530 ۱۳۹۱-۹-۲۵، ۰۷:۴۲ عصر
      آخرین ارسال: urbanism
        شروع یه مقاله دیگه برای ایران شهرساز، همکار می طلبیم parasto_gh 10 6,621 ۱۳۹۱-۸-۹، ۰۱:۲۱ صبح
      آخرین ارسال: zanko
      Question انتخاب موضوع برای نوشتن مقاله علمی در حیطه برنامه ریزی شهری ANA 0 2,082 ۱۳۹۱-۸-۸، ۰۷:۵۲ عصر
      آخرین ارسال: ANA
        پوستر مقاله kiana7822 2 3,342 ۱۳۹۱-۴-۲۱، ۰۱:۱۷ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        آموزش مقاله نویسی از سایت Elsevier ایلیا 2 6,948 ۱۳۹۱-۲-۶، ۰۷:۱۱ عصر
      آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان