امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود کلید کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری 1391
سلام

با توجه به اطلاعیه های قبلی سازمان سنجش امروز 7 اسفند کلید منتشر میشود.

به محض قرار گرفتن بر روی سایت سازمان سنجش آن را برای دانلود در این تاپیک قرار میدهم.

سپاس

دانلود کلید طراحی شهری 1391-سراسری

.rar   کلید طراحی شهری 1391-کنکور سراسری-سایت ایران شهرساز.rar (اندازه: 127.06 KB / تعداد دفعات دریافت: 156)

دانلود کلید برنامه ریزی شهری 1391-سراسری

.rar   کلید برنامه ریزی شهری 1391-کنکور سراسری-سایت ایران شهرساز.rar (اندازه: 129.46 KB / تعداد دفعات دریافت: 182)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، elham90 ، shima ، haydariyan ، atoosa.marzban ، URBAN 98 ، .Utopia ، abcdefghijklm ، FaTyJo0oN ، asma
متاسفانه تا این لحظه کلید اولیه بر روی سایت سازمان سنجش قرار نگرفته

پاسخ
 سپاس شده توسط atoosa.marzban
انگار اصلا خبری از کلید سوالا نیست... تو سایت سنجش هیچ اطلاعیه ای هم وجود نداره!!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کلید سؤالات کنکور کارشناسی ارشد تا بعدازظهر امروز خبر داد.

حسین توکلی با بیان اینکه کلید اولیه سؤالات کنکور کارشناسی ارشد 91 تا بعدازظهر امروز برروی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود، گفت: داوطلبان تا 15 اسفندماه فرصت دارند تا براساس پاسخنامه‌های منتشر شده به صورت اینترنتی سؤالات خود را مطرح کنند.

به گفته وی کارنامه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال 91 در روز چهارم خرداد 91 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

پاسخ
 سپاس شده توسط atoosa.marzban ، mehdime007 ، .Utopia
کلید اومد!!!!!!
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، abcdefghijklm
لطفا درصد های خود را در این تاپیک بزارید تا با این درصد هایی که دوستان با جواب خودشون گرفتند تداخل نداشته باشه

اینم لینک کلید اولیه سازمان سنجش و درصد های شما و تخمین رتبه

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...1#pid19901

پاسخ
 سپاس شده توسط mona323
(۱۳۹۰-۱۲-۷، ۰۹:۲۶ عصر)AliReza نوشته است: لطفا درصد های خود را در این تاپیک بزارید تا با این درصد هایی که دوستان با جواب خودشون گرفتند تداخل نداشته باشه

اینم لینک کلید اولیه سازمان سنجش و درصد های شما و تخمین رتبه

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...1#pid19901

سلام با تشکر از قرار دادن دفترچه سوالات و زحماتتون
من فکر میکنم که کلید سوالات رشته
طراحی شهری
اشتباهات زیادی داره

و دلیلش هم اینه که 5 6 نمونه از سوالاش که خیلی جواب اسون و مشخصی را داره مثه قانون گشالت یا تعداد شهرهای ایران(سوال 38) و مرکز واحد همسایگی کلارنس پری سوال 50 طراح برج آزادی تمام این سولات که جوابشون کاملا مشخصه را اشتباه پاسخ داده و چندین مورد دیگر ....
به نظر من که این پاسخ نامه اصلا قابل اعتماد نیست .....
و نمیشه باهاش درصد حساب کرد

باز هم از زحماتتون ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست رایگان درخواست مطلب، مقاله و یا پایان نامه درباره ی طراحی فضای شهری مناسب برای کودکان Zohreh javadi 0 937 ۱۳۹۴-۱۱-۱۴، ۰۵:۴۷ صبح
    آخرین ارسال: Zohreh javadi
      ملاقات حضوری در روز کنکور 1393 عکسی یادگاری زمردیان 0 964 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۱۲:۰۵ صبح
    آخرین ارسال: زمردیان
      ملاقات حضوری در روز کنکور مرحله دوم 1392 alireza 25 8,656 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: mehdime007
      فرهنگ لغت شهرسازی و معماری==> حرف س ش FaTyJo0oN 149 46,250 ۱۳۹۱-۹-۲۷، ۰۷:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: FaTyJo0oN
      طراحی شهری هااااااا کمکم کنید mohseni 12 6,663 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۱:۴۰ صبح
    آخرین ارسال: فولدینگ
      معماری و رابطه آن با برنامه ریزی شهری ماراویا 0 1,533 ۱۳۹۱-۹-۸، ۱۱:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      برنامه ریزی راهبردی و مشارکتی ماراویا 0 1,402 ۱۳۹۱-۹-۵، ۰۴:۰۲ عصر
      به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,737 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      ترافیک شهری ماراویا 0 1,816 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۱۰ عصر
      یک پیشنهاد برای بچه های ارشد طراحی شهری سعیده66 3 1,998 ۱۳۹۱-۸-۴، ۱۱:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: elham90

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان