امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزایش قیمت قبر به سال آینده موکول شد
گروه مسکن- سخنگوی شورای شهر از بررسی لایحه بهای تمام شده خدمات در بهشت زهرا در سال آینده خبر داد و گفت: به دلیل بررسی بودجه سال 91 شهرداری تهران، برخی از لوایح از جمله لایحه افزایش قیمت قبور در قطعات قدیمی بهشت زهرا از دستور کار شورا خارج شد.

به گزارش روابط عمومی شورای شهر تهران، خسرو دانشجو عضو شورای شهر تهران اظهار کرد: قیمت قبور در کمیسیون عمران بررسی شده است؛ اما پیشنهاد شهرداری برای قیمت‌های جدید قبور شامل افزایش قابل توجهی است؛ در حالی که نگاه اعضای شورای شهر بسیار با این رقم‌ها تفاوت دارد.

نظارت شورا بر بدهی شهرداری

دانشجو در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به حساسیت شورای شهر بر میزان بدهی شهرداری به پیمانکاران گفت: در حال تدوین ساز و کاری هستیم تا نماینده‌ای از شورا بر نحوه پرداخت بدهی‌ها نظارت کند.دانشجو در خصوص میزان بدهی شهرداری به پیمانکاران خود گفت: برخی بدهی‌های شهرداری عادی است و به دلیل حجم بالای پروژه‌ها روزانه یک پیمانکار چند میلیارد تومان طلبکار می‌شود؛ اما بخش غیرطبیعی بدهکاری‌ها زمانی است که پروژه‌ها تحویل داده شده؛ اما همچنان پیمانکاران به طلب خود نمی‌رسند که ما در تدوین بودجه بر روی این موضوع حساسیت‌های لازم را به خرج دادیم.

منبع : دنیای اقتصاد
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، ایلیا ، .Utopia ، aramo ، shokri
ای بابا
مهندس؟!
قبر؟!؟!
ما تازه اول جوونیامونه ها :s
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، .Utopia
(۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۰۲:۰۷ عصر)محمد مهربون نوشته است: ای بابا
مهندس؟!
قبر؟!؟!
ما تازه اول جوونیامونه ها :s

:Dما که دیگه احساس پیری می کنیم:blush: واسه خودمون نوشتیم:D
شما نترسید:cool:

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
مهندس این چیزا که جون و پیر نمیشناسه:D
از حالا باید به فکرش باشیم وگرنه با این جمعیتی که گروه سنی ما داره به گفته اقای جبیب اله زنجانی شاید قبر گیرمون نیاد:P

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، FaTyJo0oN ، aramo
(۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۰۸:۲۲ عصر)shokri نوشته است: مهندس این چیزا که جون و پیر نمیشناسه:D
از حالا باید به فکرش باشیم وگرنه با این جمعیتی که گروه سنی ما داره به گفته اقای جبیب اله زنجانی شاید قبر گیرمون نیاد:P

پس تا گرون نشده بریم یه جا دنج بخریم:D دو نبش باشه بهتره:)

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، محروم ، shokri ، aramo
(۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۰۸:۲۵ عصر)fatyjo0on نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۰۸:۲۲ عصر)shokri نوشته است: مهندس این چیزا که جون و پیر نمیشناسه:D

پس تا گرون نشده بریم یه جا دنج بخریم:D دو نبش باشه بهتره:)

عمرا بخریم بابا [تصویر:  301.gif]ما که عمری نداریم هنو

اگه گرون شه من تمام سعیمو می کنم تا نمی رم چون پول مف ندارم بدم واسه قبر

این خبر انگیزه منو واسه زنده موندن زیاد کرد
آخرین ارسال های من :

سکوت.................
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، shokri ، aramo
در بین برخی ادیان جنازه رو که قبر نمی کنند جنازه رو می برن بالای کوه چند روز همونجا می گذارند تا خوراک کرکس ها بشه یک دلیل خوب هم دارن اینکه جنازه متعفن خاک رو آلوده نمی کنه

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ساعت‌نظارت مهندسان‌ناظر افزایش می‌یابد. FaTyJo0oN 1 1,943 ۱۳۹۰-۱۲-۲۰، ۰۸:۲۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  چهارمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر به ایستگاه پایانی رسید saeiideh 0 1,670 ۱۳۹۰-۱۲-۱۹، ۰۸:۴۸ عصر
آخرین ارسال: saeiideh
  شیشه‌های رنگین "هفت سین" به نمایش در می‌آیند saeiideh 0 1,810 ۱۳۹۰-۱۲-۱۹، ۰۸:۴۶ عصر
  دست‌اندازی متصرفان به 8هزار هکتار از زمین‌های ملی تهران saeiideh 0 1,048 ۱۳۹۰-۱۲-۱۹، ۰۸:۴۰ عصر
  حمل و نقل عمومی؛ اولویت برنامه‌های سال 91 شهرداری تهران saeiideh 1 1,668 ۱۳۹۰-۱۲-۱۹، ۰۷:۰۷ عصر
آخرین ارسال: aramo
  مرکز ارزشیابی آثار هنری کشور تاسیس شد saeiideh 0 832 ۱۳۹۰-۱۲-۱۹، ۰۶:۰۶ عصر
  ظرفیت پذیرش دانشجوی دکترا دو برابر خواهد شد saeiideh 1 1,106 ۱۳۹۰-۱۲-۱۹، ۰۶:۰۵ عصر
آخرین ارسال: aramo
  قیمت نهایی عمره دانشگاهیان اعلام شد saeiideh 0 851 ۱۳۹۰-۱۲-۱۹، ۰۵:۵۱ عصر
  46 هزار هكتار بافت فرسوده در شهرهای بالای 150 هزار جمعیت شناسایی شد FaTyJo0oN 0 896 ۱۳۹۰-۱۲-۱۹، ۱۲:۲۵ صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  طرح توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاههای غیر رسمی برای50 شهر تهیه شد FaTyJo0oN 0 938 ۱۳۹۰-۱۲-۱۹، ۱۲:۲۳ صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان