امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان جزوه کامل سازه های بتنی خانم دکتر کتایون تقی زاده از دانشگاه تهران
عذرخواهی می کنم ، جزوه مذکور از خانم دکتر تقی زاده از دانشگاه تهران می باشد.

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، alireza ، aramo ، shalvar ، dely_sh ، atelieahjam
(۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۱۰:۲۶ عصر)نرگس بیگی نوشته است: عذرخواهی می کنم ، جزوه مذکور از خانم مهندس تقی زاده از دانشگاه تهران می باشد.

مهندس تشکر از فایل های با ارزشی که می فرستید
شما می تونید با انتخاب ویرایش کامل عنوان مطلب ارسالی رو تصحیح کنید....موفق باشید
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، aramo
ممنون عزیزم از راهنماییتون

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، aramo
سلام خانم بیگی من چندین بار تلاش کردم
جزوه کامل سازه های بتنی خانم دکتر کتایون تقی زاده از دانشگاه تهران را دانلود کنم اما سایت ایرانشهرساز اجازه ی دانلود ان را به من نمیدهد بنده نیز به این جزوه احتیاج مبرم دارم
با تشکر فراوان

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان دانلود جزوه با ارزش معماری اسلام دکتر متدین maspory 2 7,815 ۱۳۹۴-۷-۶، ۰۱:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      غیر رایگان خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت اولvip shamim 3 17,294 ۱۳۹۴-۳-۹، ۰۲:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      غیر رایگان از زمان و معماری-منوچهر مزینی mahan 2 4,810 ۱۳۹۳-۱۱-۲۴، ۰۴:۰۸ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      جزوه سیر تاریخی باغسازی در دنیا MHAKBARI 0 1,315 ۱۳۹۳-۱۱-۱۲، ۰۵:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      غیر رایگان دانلود جزوه درس آشنایی با معماری جهان MHAKBARI 10 15,423 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۱۰:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان جزوه خلاصه مطالب مهم درک عمومی معماری (8 فصل) MHAKBARI 2 2,801 ۱۳۹۳-۸-۲۲، ۰۸:۵۹ عصر
      غیر رایگان جزوه ساختمان 1و2 ساعد سميعي- دانشگاه تهران MHAKBARI 9 12,971 ۱۳۹۳-۷-۴، ۰۹:۲۵ عصر
      غیر رایگان دانلود جزوه با ارزش مبانی نظری معماری{part-1-2-3-4} @uror@ 13 7,534 ۱۳۹۳-۵-۱۹، ۱۲:۴۹ صبح
      غیر رایگان جزوه پاورپوینت مدیریت و کنترل پروژه mohsen madadi 0 1,576 ۱۳۹۳-۳-۷، ۰۴:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: mohsen madadi
      غیر رایگان دانلود ضوابط و مقررات ساخت ایستگاه های آتش نشانی - PDF atelieahjam 0 2,639 ۱۳۹۳-۲-۶، ۱۲:۰۲ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان