امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان شناخت فضای شهری میدان merdeka
سلام

این پروژه کلاسی شناخت فضای شهری خودم هستش که مربوط میشه به میدان آزادی در مالزی

قسمت دومش رو هم به زودی میذارم انشاالله

امیدوارم مفید باشه

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، Shahrsaz67 ، JAVAD4050 ، .Utopia ، kiana7822 ، abcdefghijklm ، haydariyan ، 0RKIDEH ، ahmad lotfi ، elham90 ، Brightness ، atelieahjam
مرسی
لازم دیدم نوشتاری هم تشکر بکنم
کار بسیار خوبه
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، JAVAD4050 ، .Utopia ، alireza ، kiana7822 ، Maryam M ، haydariyan ، atelieahjam
مجددا سلام

(۱۳۹۱-۱-۶، ۰۶:۴۴ عصر)محمد مهربون نوشته است: مرسی
لازم دیدم نوشتاری هم تشکر بکنم
کار بسیار خوبه

خواهش می کنم ، خوشحالم که مورد استفاده قرار گرفته :shy:

اینم پارت دوم کار

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، kiana7822 ، Shahrsaz67 ، alireza ، JAVAD4050 ، haydariyan ، 0RKIDEH ، elham90 ، adibnia ، Brightness ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نیازمند طرح پروژه کارگاه برنامه ریزی شهری j.sevda66 0 909 ۱۳۹۵-۲-۲۰، ۰۱:۳۶ صبح
آخرین ارسال: j.sevda66
  غیر رایگان پاور پوینت هویت شهری amirreza17 2 2,546 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۱:۴۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  درخواست رایگان تحلیل فضای شهری و منطقه ای کلان شهر استکهلم sara.k 0 1,702 ۱۳۹۳-۱۰-۶، ۱۰:۳۳ عصر
آخرین ارسال: sara.k
  درخواست رایگان پاورپوینت جامعه شناسی شهری sara.k 5 3,383 ۱۳۹۳-۱۰-۲، ۱۰:۳۶ صبح
آخرین ارسال: sara.k
  غیر رایگان پاورپوینت خوانایی(مبانی طراحی شهری)ا E.Y.I 0 3,093 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۰:۰۸ عصر
آخرین ارسال: E.Y.I
  پاورپوینت با موضوع:امنیت در طراحی شهری E.Y.I 0 1,718 ۱۳۹۳-۸-۱۵، ۱۲:۱۲ عصر
آخرین ارسال: E.Y.I
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت جداسازی سامانه های آبیاری فضای سبز از آب شرب atelieahjam 1 1,989 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۹:۵۵ صبح
آخرین ارسال: khansa
  غیر رایگان توسعه شهری مبتنی برحمل و نقل عمومی محور) TOD ( در قالب رویکرد نواحی بهبود کسب و کار) Brightness 0 1,656 ۱۳۹۳-۴-۲۲، ۱۱:۴۵ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  غیر رایگان جایگاه مطالعات اقتصادی در طرحهای توسعه شهری matinHZ 0 1,581 ۱۳۹۳-۴-۲۱، ۰۲:۱۰ عصر
آخرین ارسال: matinHZ
  غیر رایگان [split] نقشه کد میدان نقش جهان با کاربری های اطرافش yaser seraj 6 7,153 ۱۳۹۱-۱۰-۱۵، ۰۷:۰۴ عصر
آخرین ارسال: yaser seraj

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان