امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب جدید با تغییرات -CTRL+F5--را بزنید تا تغییرات را ببینید
سلام دوستان

امیدوارم تغییرات اعمال شده این قالب که همون آشیانه 3 می باشد مورد پسند شما قرار بگیرد.

تغییرات با سلیقه شخصی بوده و بزودی چت آنلاین در صفحه اصلی را هم اضافه میکنیم.

هر تغییر در جهت بهبود قالب انجام میشود و این قالب بدلیل داشتن استاندارد بالاتر و رتبه 2 از نظر شما انتخاب شده است.

در انتخاب کاربران بعنوان قالب مورد استفاده این قالب بیشترین کاربر را داشت.

ممنون از همه شما
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، sharmin ، dely_sh ، FaTyJo0oN ، ایلیا ، .Utopia
امکانات جدیدی هم اضافه شده که نمونه آن اضافه کردن عکس شخصی به پروفایل با اندازه 500 در 500 پیکسل و پست بیت زیبا و تب دار نمودن پروفایل شخصی و 100 بازدید کننده از پروفایل شما که از بالا آخرین نفر می باشد و بزودی چت در صفحه به سبک فیس بوک

منتظر پیشنهادات شما هستیم

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، ایلیا ، .Utopia
سلام مهندس
امکاناتش خوب هست ولی رنگش یه کم تیره هست....البته این نظر من بود ....به نظر من اگه از رنگ های شادتر استفاده شه خیلی بهتره65 ( من از همون اول به این قالب رای ندادم65)
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia
(۱۳۹۱-۱-۲۳، ۱۰:۴۵ صبح)fatyjo0on نوشته است: mall">سلام مهندس
mall">امکاناتش خوب هست ولی رنگش یه کم تیره هست....البته این نظر من بود ....به نظر من اگه از رنگ های شادتر استفاده شه خیلی بهتره65mall"> ( من از همون اول به این قالب رای ندادم65mall">)

قالب ها را نگاه کنید ببینید کدوم رنگ قسمت تیره این قالب در اون شاد هست بزارید تا تغییر بدیم و نظر بگیریم.

شما میتونید از همون قالبی که خوشتون میاد استفاده کنید سعی میکنم امکانات را به 3 قالب دیگه هم اضافه کنم که همه قالبی را که دوست دارند استفاده کنند.

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، ایلیا ، .Utopia
رنگ آبیش خیلی تیره هستن.......اگه از آبی آسمونی استفاده شه بهتره1

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia
نه خانوم
چی جوسازی میکنید!68
خیلی هم خوفه 5
اتفاقا پیش زمینه سنگین بسیار هم مناسبه65
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,868 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 959 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,250 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,365 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,130 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,647 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,443 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر
  خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,695 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
  طرح عضویت ویژه رایگان تا 7 روز alireza 2 1,193 ۱۳۹۳-۶-۴، ۱۱:۱۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان