امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب نماینده فعال برای اخبار شهرهای ایران برای اولین بار در انجمن ایران شهرساز
سلام بر همه اعضای ایران شهرساز

با توجه به درخواست یکی از اعضای فعال انجمن در خصوص انتخاب نماینده برای شهر های کشورمون

مدیریت ایران شهرساز از تمام افراد فعال انجمن تقاضای همکاری می نماید.

مزایای نماینده انجمن ایران شهرساز:

1-دانلود فایلهای انجمن vip

2- داشتن 4 ستاره و قرار گرفتن در گروه نماینده انجمن در کشور

و...

شرایط اعطای نمایندگی:

1- فعال بودن و دادن تمام اخبار استان و یا مرکز استان

اخبار شهرسازی و همایش ها و دانشگاه

2-داشتن حداقل عضویت فعال در انجمن {داشتن 2 ستاره در زیر نام کاربری}

منتظر نظرات شما هستیم.

برای نمایندگی استان خودتان همین الان در همین تاپیک تقاضا دهید و مشخصات خود را در صورت دلخواه بنویسید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، abcdefghijklm ، 0RKIDEH ، haydariyan ، parasto_gh ، JAVAD4050 ، saeed nasiri majd ، FaTyJo0oN ، نادر اوستا ، ایلیا ، .Utopia ، روجا ، Ƒanos ، elham90 ، MHAKBARI ، mojtaba1992 ، ماراویا ، bahareh. ، Brightness
چه پیشنهاد خوبی موافقم
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
سلام مهندس دهقان عزیز اگه موافقت بکنید من میخوام نماینده استان کردستان و مخصوصا سنندج باشم. کسری دانشجوی شهرسازی دانشگاه کردستان
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، 0RKIDEH ، alireza ، JAVAD4050 ، .Utopia
(۱۳۹۰-۱۰-۲۱، ۰۷:۱۶ صبح)كسري نوشته است: سلام مهندس دهقان عزیز اگه موافقت بکنید من میخوام نماینده استان کردستان و مخصوصا سنندج باشم. کسری دانشجوی شهرسازی دانشگاه کردستان

سلام بزودی در یک انجمن کاملا جدا تمام شهرها را با زیر شاخه ها{مثلا 1- همایش ها 2- تصاویر 3- مصاحبه با اساتید دانشگاه 4- مصاحبه با قبولی های ارشد دانشگاه 5- .....} ساخته میشود و نماینده هم مشخص میشود.

لازم هست اینم بگم که هر شهری که نماینده اش مشخص شود زیر شاخه های اون شهر ساخته و شخص شروع به فعالیت میکند

بازم سوالی بود درخدمتم و اگر موردی لازم بود که اضافه شود حتما بنویسید تا عملی شود.

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، 0RKIDEH ، lofra ، parasto_gh ، .Utopia
ممنون از مدیر عزیز به خاطر موضوع بسیار خوبشون تو سایت و مهندسین دیگه ای که پیشنهاد این کار رو ارائه کردن...
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
ممنون از فعالیتهای خوبتون تو ی این سایت .من خیلی دوست دارم که نماینده شهرمون بشم .شهرمون کوچیکه مشکلی ندارم فکر میکنم بتونم از عهده اش بر بیام ان شا الله .اگه موافقت کنید خیلی خوشحال میشم .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، Shahrsaz67 ، .Utopia
(۱۳۹۱-۱-۲۹، ۰۱:۵۶ عصر)فاطمه زهرا نوشته است: ممنون از فعالیتهای خوبتون تو ی این سایت .من خیلی دوست دارم که نماینده شهرمون بشم .شهرمون کوچیکه مشکلی ندارم فکر میکنم بتونم از عهده اش بر بیام ان شا الله .اگه موافقت کنید خیلی خوشحال میشم .

سلام نام شهرتون را بزارید تا براش یک تالار درست کنم و شما نماینده شوید و خبرهای شهرسازی و معماری و تصاویر بناها و ... را بزارید.

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، Shahrsaz67 ، kasrak
سلام .
اگه اجازه بدید نماینده شهر کاشمر باشم .
مرسی

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، kasrak ، .Utopia
خوب این قسمت در کجا ایجاد شده؟

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
(۱۳۹۱-۲-۱، ۱۰:۰۷ صبح)kasra نوشته است: خوب این قسمت در کجا ایجاد شده؟

سلام شما نماینده ایران شهرساز شدید و بعد از فعالیت به گروه بالاتر ارتقا می یابید.

اخبار شهر سنندج

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=995

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، kasrak ، .Utopia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان