امتیاز موضوع:
  • 56 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود سوالات کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری-دانشگاه آزاد 1387
دانلود کنید:

.zip   arshad azad 1389-barnamerizishahri.zip (اندازه: 3.9 MB / تعداد دفعات دریافت: 518)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط nina20 ، urbanist 88 ، hoda.mehraz ، mehdime007 ، khansa ، MouhammadMILAD
(۱۳۹۰-۲-۴، ۰۴:۴۳ عصر)AliReza نوشته است: دانلود سوالات کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری-دانشگاه آزاد 1387
دانلود کنید:

ممنون از سایت مفیدتون. من کلید سوالات کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد سالهای 87 88 89 رو از کجا میتونم پیدا کنم ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، HAMED
    (۱۳۹۰-۲-۱۰، ۰۳:۵۴ عصر)nina20 نوشته است:
    (۱۳۹۰-۲-۴، ۰۴:۴۳ عصر)AliReza نوشته است: دانلود سوالات کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری-دانشگاه آزاد 1387
    دانلود کنید:

ممنون از سایت مفیدتون. من کلید سوالات کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد سالهای 87 88 89 رو از کجا میتونم پیدا کنم ؟

سلام

من عذرخواهی میکنم اگه از دوستان کسی جواب را داره ممنون میشم در سایت قرار بده تا همه با رقابت عادلانه تر در کنکور شرکت کنیم.

احتمالا سال 87 را بتونم براتون گیر بیارم.

ممنونم از حضور سبزتون

پاسخ
     سپاس شده توسط nina20
    (۱۳۹۰-۲-۱۰، ۰۴:۰۲ عصر)AliReza نوشته است:
    (۱۳۹۰-۲-۱۰، ۰۳:۵۴ عصر)nina20 نوشته است: [quote='AliReza' pid='2604' dateline='1303650836']
    دانلود کنید:

سلام

من عذرخواهی میکنم اگه از دوستان کسی جواب را داره ممنون میشم در سایت قرار بده تا همه با رقابت عادلانه تر در کنکور شرکت کنیم.

احتمالا سال 87 را بتونم براتون گیر بیارم.

ممنونم از حضور سبزتون
    [/quo

ممنوم میشم اگه این کارو بکنید.خیلی لازم دارم

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۰-۲-۱۰، ۰۳:۵۴ عصر)nina20 نوشته است:
    دانلود کنید:

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        34 سوال تا الان==>>دانلود سوالات آزمون ارشد آزاد برنامه ریزی شهری 1391 alireza 44 31,682 ۱۳۹۵-۱۱-۲۶، ۱۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: avina7707
        دانلود سوالات با جواب کنکور ارشد طراحی شهری 1391 در این تاپیک alireza 38 35,318 ۱۳۹۵-۱۱-۲۶، ۱۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: avina7707
        دانلود رایگان سوالات آزمون کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) معماری1389 shahrokhp 1 646 ۱۳۹۵-۴-۲۳، ۰۵:۳۹ صبح
      آخرین ارسال: shahrokhp
        غیر رایگان سوالات کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته آزاد معماری 94 MHAKBARI 3 2,260 ۱۳۹۴-۱۱-۹، ۰۲:۱۹ عصر
      آخرین ارسال: Djreza70
        دانلود سوالات ارشد طراحی شهری سال 1389(جدید) alireza 1 2,467 ۱۳۹۴-۷-۲۷، ۰۱:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: shahrsazmg
        خبر ویژه دانلود آزمونهای ارشد (برنامه ریزی شهری و طراحی شهری) خانه شهرسازان سال 90 atelieahjam 4 3,060 ۱۳۹۴-۶-۳، ۰۹:۳۷ صبح
      آخرین ارسال: سیرانا
        سوال تئوری و تشریحی برنامه ریزی شهری ارشد آزاد 93 khansa 3 2,336 ۱۳۹۴-۳-۸، ۰۹:۴۸ عصر
      آخرین ارسال: Atled13
        داغ=>>دانلود دفترچه سوالات ارشد طراحی شهری دانشگاه آزاد 1391 alireza 7 10,093 ۱۳۹۴-۲-۳۰، ۱۱:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: ملیحه م
        دانلود نمونه سوالات شهرسازی atelieahjam 0 1,456 ۱۳۹۳-۱۲-۶، ۰۴:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        دانلود سوالات و کلید اولیه سازمان سنجش رشته برنامه ریزی شهری و طراحی شهری ارشد 94 MHAKBARI 2 2,063 ۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۰۹:۱۶ عصر
      آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان