امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در باره ی انتخابه رشته
سلام خدمت دوستان؛
از همه ی دوستان تقاضا دارم اگه اطلاعاتی در باره ی دانشگاه های زیر دارن ، برامون تو ضیح بدن؛
1- دانشگاه امام رضا مشهد(غیر انتفاعی)----------کاملا غیر حضوریه یا اینکه کلاسم داره؟
2-دانشگاه بین الملل تهران محل تحصیل کیش----------- شهریش چه قدره؟ همون اعتباره دانشگاهه تهران رو داره؟
3-مؤسسه غيرانتفاعي مجازي نورطوبي - تهران-------کاملا غیره حضوریه؟ مدرکش اعتبار داره.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، elham-a ، .Utopia
من تیک غیر انتفاعی رو نزدم میتونم اینارو برم؟؟یعنی دیگه نمیشه؟
دوستان من و خودم!!!نگران نباشید ما اصلا رشته پیام نور و غیر انتفاعی در دفترچه نداریم
معماریا دارن.ما روزانه و شبانه و مجازی داریم.یکی از دوستان هم سال قبل اینجوری مثل من بوده غیر انتفاعی یا همون مجازی در اصل قبول شده بوده.
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط urbanplanner
برای نور طوبی و امام رضا(ع) باید تیک رو زده باشید وگرنه قادر به انتخابشون نیستید، سال گذشته هم به همین صورت بود.
در باره دانشگاه تهران در کیش هم فکر کنم شهریش تقریبا برای دو سال حدود بیست تومن در بیاد!
اعتبارش که خب مسلما مثل دانشگاه تهران نیست(برای ادامه تحصیل) ولی اینکه تو مدرکش میزنن که کجا بوده یا نه نمیدونم
دانشگاه امام رضا(ع) هم مجازیه هم اموزش محور، یعنی پایان نامه ندارید. تقریبا هفته ای یه جلسه کلاس دارید! هر ترم یک مرتبه یا حداکثر دو مرتبه و هربار حدود سه روز باید برید مشهد(چه خوب!)
اما نکته مهم در رابطه با اعتباره
ببینید مجازی بودن یا نبودن هیچ ارتباطی به اعتبار نداره، ولی آموزش محور بودن چرا، داره چون پایان نامه بحث مهمیه که البته میشه با مقالات علمی پژوهشی تا حدودی جبرانش کرد.
مجازی بودن فقط امکان ارتباط با اساتید رو از شما سلب میکنه که خب کم ضرری نیست. کلا باید تلاشتون بیشتر باشه از بقیه. البته اینرو بگم برای دوستانی که سرکار میرن مجازی قطعا بهترین گزینه است، حتی بهتر از دانشگاه روزانه که سرکوچشون باشه :D
نکته اخرم اینکه این دانشگاه برنامه ریزی شهریه درحالی که نور طوبی مدیریته (از مهندس ارکیده بپرسید).
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، urbanplanner ، arvik
(۱۳۹۱-۳-۶، ۰۸:۰۹ عصر)محمد مهربون نوشته است: برای نور طوبی و امام رضا(ع) باید تیک رو زده باشید وگرنه قادر به انتخابشون نیستید، سال گذشته هم به همین صورت بود.
در باره دانشگاه تهران در کیش هم فکر کنم شهریش تقریبا برای دو سال حدود بیست تومن در بیاد!
اعتبارش که خب مسلما مثل دانشگاه تهران نیست(برای ادامه تحصیل) ولی اینکه تو مدرکش میزنن که کجا بوده یا نه نمیدونم
دانشگاه امام رضا(ع) هم مجازیه هم اموزش محور، یعنی پایان نامه ندارید. تقریبا هفته ای یه جلسه کلاس دارید! هر ترم یک مرتبه یا حداکثر دو مرتبه و هربار حدود سه روز باید برید مشهد(چه خوب!)
اما نکته مهم در رابطه با اعتباره
ببینید مجازی بودن یا نبودن هیچ ارتباطی به اعتبار نداره، ولی آموزش محور بودن چرا، داره چون پایان نامه بحث مهمیه که البته میشه با مقالات علمی پژوهشی تا حدودی جبرانش کرد.
مجازی بودن فقط امکان ارتباط با اساتید رو از شما سلب میکنه که خب کم ضرری نیست. کلا باید تلاشتون بیشتر باشه از بقیه. البته اینرو بگم برای دوستانی که سرکار میرن مجازی قطعا بهترین گزینه است، حتی بهتر از دانشگاه روزانه که سرکوچشون باشه :D
نکته اخرم اینکه این دانشگاه برنامه ریزی شهریه درحالی که نور طوبی مدیریته (از مهندس ارکیده بپرسید).
lمهندس اطمینان شما از این مسأله چقدره؟چون تو دفترچه ی ابتدایی هنگام ثبت نام کد 1350 جزء کدهایی که نیاز به خرید قسمت پیام نور داشتن نبوده!در دفترچه ی الان هم نگاه کنید کنارش نوشته مجازی ولی مثلا رشته هایی که موسسه غیرانتفاعی هستن نوشته موسسه غیر انتفاعی!
به این عکس نگاه کنین از دفترچه ی ارشد 91 گرفتم

پاسخ
 سپاس شده توسط urbanplanner ، ایلیا
مهندس shahrsaz67؛
کاملا حق باشماست رشته ما جزو اون رشته هایی نیست که می بایستی براش کارت اعتباری میخریدم ، نتیجه اینکه تو انتخاب رشته ، در صورت تمایل می تونیم این رشته ها رو بدون محدویت انتخاب کنیم.
ولی نکتش اینه که دو دانشگاه طوبی نور تهران و دانشگاه امام رضا مشهد مجازی هستن و به اون صورت کلاس نداره و نمی تونه برا اونا که می خوان تو این رشته ادامه تحصیل بدن زیاد مناسب باشه.
و بین الملل دانشگاه تهران هم همون طوری که مهندس مهربون گفتنید هزینش سر به فلک میکشه، که البته با این وضعیتش ،نتایجش به صورت چند برابر ظرفیت اعلام میشه و گزینش نهایی از بین اونها صورت میگیره.
مهندس Shahrsaz67؛
اگه اینم پاسخ بدین که عالی میشه اگه یکی مثلا هم روزانه رو بیاره و هم این مجازیا رو ، تو اعلام نتایج نهایی ، اسمش تو هر دو دانشگاه اعلام میشه ؟ یا اینکه نه فقط تو یکی(روزانه)؟
مثلا برا کنکوره سراسر اگه فرد تو رشته های نیمه متمرکز هم شرکت کنه ، نتیجه اون جدای از دانشگاه های دولتی اعلام میشه.

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Shahrsaz67 ، .Utopia
چی بگم، امیدوارم حق با شما باشه تا برای بقیه مشکلی پیش نیاد، سال پیش که اینطوری نبود، چون دوست خود من نتونست دانشگاه امام رضا(ع) رو انتخاب کنه، امسال هم بعید میدونم عوض شده باشه، درضمن این قسمت که شما گذاشتید خیلی گنگه منم الان به دفترچه دسترسی ندارم.
ولی طبق متن صریحش برای غیرانتفاعی و پیام نور باید کارت علاقه مندی بخرید دیگه، نه؟ تیک رو هم باید زده باشید
خب جلوی هم این دانشگاه هم نور طوبی زده غیر انتفاعی، باقیش یه نتیجه گیری ساده است.

پاسخ
میشه از بچه های سال قبل چه رتبه های نهایی کجا قبول شدن یه اطلاعاتی بدین ؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    طبق بررسی هایی که انجام شده نمره آزمون تشریحی که از صد گرفته میشه، اگه 32 باشه میانگینه، یعنی شما با زدن نمره سی و دو در سال گذشته رتبتون تقریبا تغییر نمیکرد. هرچی بیشتر میزدید رتبتون بهتر میشدو هرچیم کمتر ، کمتر(این برسی ها شخصی بوده :D)

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، sharmin ، .Utopia
    (۱۳۹۱-۳-۷، ۰۹:۵۸ صبح)محمد مهربون نوشته است: طبق بررسی هایی که انجام شده نمره آزمون تشریحی که از صد گرفته میشه، اگه 32 باشه میانگینه، یعنی شما با زدن نمره سی و دو در سال گذشته رتبتون تقریبا تغییر نمیکرد. هرچی بیشتر میزدید رتبتون بهتر میشدو هرچیم کمتر ، کمتر(این برسی ها شخصی بوده :D)
    مطمئنید؟
    میانگین 32 چه کسی تعیین میکنه؟
    پارسال من کمتر از 32 زدم ولی رتبم بالا اومد.
    درباره دانشگاههای روزانه ای که اموزش محورند کسی اطلاعی نداره که چه جوریه؟
    آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia
    خب منم گفتم که نتیجه بررسی های شخصیمه :D
    میدونید سال گذشته تعدادی از دوستان که نمراتشون بین 30 تا 35 بودنو دیدیم
    مثلا کسی که نمرش شده بود 31 رتبش فقط سه عدد بدتر شده بود! رو این حساب گفتم
    نمیدونم اگه اشتباه میکنم بگید

پاسخ
     سپاس شده توسط Vasta ، .Utopia

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظریه در برنامه ریزی شهر nazanin mostafavi esfahani 0 1,403 ۱۳۹۲-۱۰-۲، ۱۱:۳۷ صبح
    آخرین ارسال: nazanin mostafavi esfahani
      کمک....پایان نامم در ارتباط با برنامه ریزی شهری در شهر تهران هستش jomakintash 2 2,354 ۱۳۹۲-۸-۱۷، ۱۱:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: jomakintash
      انتخابه رشته های تحصیلی موسسا غیر انتفاعی urbanplanner 7 5,031 ۱۳۹۱-۳-۷، ۱۱:۲۱ صبح
    آخرین ارسال: Shahrsaz67

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان