امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دفترچه انتخاب رشته ( شماره 2 ) کارشناسی ارشد
سلام
بالاخره اومد113

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   fasle-2-Jadval-5-HONAR.pdf (اندازه: 130.38 KB / تعداد دفعات دریافت: 291)
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، haydariyan ، alireza ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، shahryar
كجا دانلودش كرديد؟
جالبه والا هر سال ظرفيت دانشگاه ها ميره بالا امسال اومده پايين
دانشگاه تهران پارسال 11 امسال 8
شهيد بهشتي پارسال 18 امسال 10

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    تو سایت سنجش! :D
    یه تحلیل مفصل ایشالا شب در این رابطه میریم و مقایسه بین سال گذشته و امسال که چه تفاوت هایی داشته
    از قبیل کاهش چشمگیر پذیرش در دانشگاه های تهران، اضافه شدن ارومیه و یزد و رشت و ...

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    کجا توی سایت بود ؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۳-۶، ۰۹:۰۱ عصر)baranam_1365 نوشته است: کجا توی سایت بود ؟

اینجا
      http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=355
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
       سپاس شده توسط ایلیا
      Rainbow 
      الان مثلا اینکه دانشگاه بوعلی 1 نفر میگیره یعنی چی !؟طرف تک و تنها افسردگی میگیره که! 22

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۳-۷، ۱۲:۲۹ عصر)arvik نوشته است: الان مثلا اینکه دانشگاه بوعلی 1 نفر میگیره یعنی چی !؟طرف تک و تنها افسردگی میگیره که! 22

آره واقعا خیلی جذابه این ظرفیتا

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      واسه بوعلی یه نفر نیست که 3 نفر (2 آقا و یه خانم) روزانه هست و یه نفر شبانه. که میشن 4 نفر...افسردگی هم نمی گیرن78
      آخرین ارسال های من :

خدایا:
      مرا ببخش ،  
      به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
      و خانه تو نبود....!!!!
      63
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۳-۷، ۰۱:۲۵ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: واسه بوعلی یه نفر نیست که 3 نفر (2 آقا و یه خانم) روزانه هست و یه نفر شبانه. که میشن 4 نفر...افسردگی هم نمی گیرن78

آره دقت کردم دیدم راست میگید اصلا خیلیم خوشحال میشن این همه امکانات آموزشی فقط برای 4نفر16

پاسخ
       سپاس شده توسط **urban designer

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        دانلود دفترچه راهنما کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1391 alireza 10 35,273 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۲:۴۹ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        دانلود دفترچه راهنما کارشناسی دانشگاه آزاد 1390 alireza 4 25,156 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۲:۴۹ عصر
        دانلود دفترچه راهنما کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1390 alireza 8 68,241 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۲:۴۹ عصر
        تاریخ اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد mahan 0 1,534 ۱۳۹۲-۶-۹، ۰۶:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: mahan
        تاریخ تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاههای دولتی mahan 0 1,426 ۱۳۹۲-۶-۹، ۱۱:۰۵ صبح
      آخرین ارسال: mahan
        دريافت دفترچه راهنماي ثبت نام آزمون كارشناسي ارشد سال 1392 MHAKBARI 2 6,234 ۱۳۹۱-۸-۹، ۰۹:۲۰ صبح
      آخرین ارسال: astaheri
        دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1391 MHAKBARI 0 7,956 ۱۳۹۱-۶-۴، ۰۲:۳۷ عصر
      آخرین ارسال: MHAKBARI
        دانلود دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی سال 1390{همه رشته alireza 1 22,649 ۱۳۹۱-۳-۲۷، ۰۲:۴۷ عصر
      آخرین ارسال: chubin2
        دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 1391 سراسری alireza 0 3,296 ۱۳۹۱-۳-۴، ۰۱:۲۸ صبح
        دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام وشرکت درآزمون ورودي دوره هاي كارداني نظام جديد سال 1391 alireza 0 3,810 ۱۳۹۱-۳-۳، ۱۰:۳۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان