امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست برای درس سوانح طبیعی
سلام دوستان عزیزم برای درس سوانح طبیعی و سکونتگاه های انسانی یه تحقیق و پاور پوینت میخواستم اگه لطف کنید بهم کمک کنید ممنون میشم.
مرسی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۳-۲۲، ۱۰:۳۲ عصر)SHAHRSAZE NEMUNE نوشته است: سلام دوستان عزیزم برای درس سوانح طبیعی و سکونتگاه های انسانی یه تحقیق و پاور پوینت میخواستم اگه لطف کنید بهم کمک کنید ممنون میشم.
مرسی
در چه موردی باشه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
عزیزم اصلا فرقه ی نداره هرچی که به سوانح طبیعی و سکونتگاه های انسانی ربط داشته باشه
شرمنده شما همین فرنوش فعال خودمون نیستی؟؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست همکاری جهت سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت آپارتمان مسکونی در شهرستان بابلسر atelieahjam 0 2,193 ۱۳۹۴-۸-۲۲، ۰۶:۴۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  درخواست کادر واسه نقشه FaTyJo0oN 4 5,326 ۱۳۹۳-۱۲-۲۳، ۱۰:۲۳ عصر
آخرین ارسال: Mohammad 95
  یک بنای شاخص معماری با پلان و مقاطع و نما برای ماکت سازی تقریبا ساده که ماکتی که قرار alireza 2 5,542 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  درس سمینار برای رشته معماری شاخه بافت های فرسوده alireza 1 4,025 ۱۳۹۳-۱۲-۱۷، ۱۰:۲۶ صبح
آخرین ارسال: mahdisi60
  میخواستم ببینم من نرم افزار ARC map را از کجا میتونم پیدا کنم برای نصب روی ویندوز 8 ؟ atelieahjam 1 1,632 ۱۳۹۳-۱۱-۸، ۱۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  کسی یه طرح سنگ فرش برای ورودی جلو حرم امام زاده داره؟ alireza 1 2,558 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۷:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست .. لطفا کمک کنید godonly. 1 1,336 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۶:۴۳ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  درس روش تحقیق باید پروپوزال تحویل بدم و موضوعم تاثیر رنگ و نور در روانشناسی محیطی هست alireza 0 1,694 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۸:۲۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست راهنمایی در مورد AHP فازی؟؟؟؟ sajad ojaghi 5 2,784 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۰۵:۴۸ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  کسی پروپوزال درس روش تحقیق شو داره؟در رابطه با موضوعات مبلمان شهری یا هویت شهری alireza 0 2,000 ۱۳۹۳-۱۰-۱۵، ۰۱:۰۷ صبح
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان