امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بر و بچه های شهرسازی **گیلان و خونه ابریشمی**خونه ابریشمی مجازیتون!!
***سلام خدمت دوستای گل شهرسازی بخصوص بر و بچه های گل شهرسازی گیلان.برو بچه های قدیمی خونه ابریشمی و جدید درمونگاه و آینده دانشکده جدید و باکلاس;)این تاپیک رو گذاشتم تا هر چی مهندس شهرسازی دانشگاه گیلانی داریم(که فکر میکنم کم باشن ولی ایشالا جمعمون جمع میشه) اعلام حضور کنن و دور هم جمعی رو که نزاشتن زیاد دووم بیاره اینجا بیاریم و ایشالا با اشتراک خبر و درس و جزوه و خاطره و ... جمعی صمیمی در راستای کسب علم و تعالی دانشمون داشته باشیم.منم اگه بشناسین یه ۸۶ ای اونجا بودم که وبلاگ upf رو بعد از آقا مهدی گل میگردوند.منتظر دیدنتون هستم***:)
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، FaTyJo0oN ، century21
[font=tahoma]دوستان شهرساز ایران شهرساز.به عنوان اولین ارسال مشخص گروه شهرسازی دانشگاه گیلان کاری از سوی بچه های شهرسازی گیلان به عنوان نمونه در سایت در بخش vip قرار گرفته که ایشالا شروع خوبی باشه.همچنان منتظر حضور خوب بچه های شهرسازی گیلان و درخششون هستم.[/font]

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، century21
دومین ارسال این گروه که همچنان منتظر شما دوستان خوب دانشگاه گیلانی هستیم.
عکس و انواع آن و استفاده ی آن در شهرسازی و معماری-پروژه-تحقیق
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=9103

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
salaam dooste man

agha masire ma be khune abrishami ziad mikhoord darmungah ke raft dige az tarse suzan nazdik nashodim

i love you khune abrishami

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Shahrsaz67
    (۱۳۹۱-۴-۲، ۱۱:۴۷ صبح)moein2003glx نوشته است: salaam dooste man

agha masire ma be khune abrishami ziad mikhoord darmungah ke raft dige az tarse suzan nazdik nashodim

i love you khune abrishami
    آقا شما که نشمرده حسابی:) افتخار دادی قربون:) دیگه امسال که همه دانشکده جدید دارن نه ابریشمی مونده نه درمونگاه،مشکل من و تو بودیم منتظر بودن بریم تا افتتاح شه321

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان