امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دومین میتینگ گروهی اعضای ایران شهرساز در کدام شهر باشد نظر دهید
سلام
مشهد
آخرین ارسال های من :

شکل شهر همواره و در طول تاریخ شاخص بی رحم درجه تمدن بشر بوده است.

بیایید به شکل شهرهایمان نگاهی دوباره بیاندازیم.
پاسخ
به نظر من همدان باشه
آخرین ارسال های من :

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها صحبت‌ می‌کنند.

و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران...
پاسخ
بازم سلام.با اجازه ی مهندس دهقان. اگه تهران باشه من احتمالا بتونم مکان مناسبی واسه این میتینگ پیدا کنم. یعنی ان شاالله بتونم تو خانه ی شهرساز واقع در سید خندان جا مناسب بگیرم برای همه ی مهندسین عزیز. اگه تبلیغات یا تهیه ی بروشور هم لازم بود, میتونید رو کمک من حساب کنید.3
آخرین ارسال های من :

زندگی دقیقا به ما آنچه را میدهد , که ما میخواهیم.3
پاسخ
 سپاس شده توسط baradaran ، alireza ، ایلیا ، 0RKIDEH
(۱۳۹۱-۵-۳، ۰۲:۵۵ عصر)saba h نوشته است: بازم سلام.با اجازه ی مهندس دهقان. اگه تهران باشه من احتمالا بتونم مکان مناسبی واسه این میتینگ پیدا کنم. یعنی ان شاالله بتونم تو خانه ی شهرساز واقع در سید خندان جا مناسب بگیرم برای همه ی مهندسین عزیز. اگه تبلیغات یا تهیه ی بروشور هم لازم بود, میتونید رو کمک من حساب کنید.3

سلام

اگر در تهران باشد با شما تماس خواهم گرفت
آخرین ارسال های من :

پاسخ
mashhad khoobe

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    با تشکر از دوستان

تا پایان مرداد ماه برای انتخاب شهر میتوانید نظر دهید و سپس نظر سنجی برگزار و نام نویسی برای گردهمایی انجام خواهد شد.

پاسخ
    سلام . شیراز

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Ƒanos
      سلام

تا امروز و با نظر اعضا:
      1- تهران
      2- مشهد
      3- شیراز
      4-اصفهان

منتظر نظرات شما هستیم

پاسخ
       سپاس شده توسط ایلیا
      تهران
      دوستانی که نظر میدن مراعات حال همه رو بکنن.به نظر من تهران خوبه.چون هم عضو تهرانی زیاد داریم و هم به همه فکر کنم نزدیکتر باشه.
      آخرین ارسال های من :

به امید یه هوای تازه تر
      پاسخ
      سلام تهران
      آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,899 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,338 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
        عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 16,006 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
        تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 667 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
        اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 990 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
        شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,956 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
        ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,621 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
        جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,393 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
        قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,156 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
        در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,404 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
      آخرین ارسال: sarayhaddadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان