امتیاز موضوع:
  • 64 رأی - میانگین امتیازات: 3.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر آمار و ریاضیات به آمار وروشهای فنون برنامه ریزی(درست بود یا غلط)(داغ)
سلام
به نظر شما بدون اطلاع و اعلام نکردن سرفصل ها کار درستی بود که برای بعضی ها شانس آورد و برای یعضی ها بدبختی؟
جواب بدهید لطفا..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، lofra
سلام نیما
روز کنکور قبل از شروع شدن یکی از افرادی که نزدیک من بود لیسانسش ریاضی محض بود و امید خیلی زیادی به ریاضی داشت و مطمین بود که 15 سوال ریاضی را می زند و بعد از آزمون شوکه شد چون فقط 2 سوال آمده بود یکی خیلی راحت(ماتریس) و یکی معادله که اصلا جوابش نبود(طبق محاسبه ایشان) منم خوشحال چون ریاضی را گذاشته بودم کنار و فقط ماتریس ها را خوانده بودم و اتفاقا یکی را هم درست زده بودم
آیا این درست است؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
من اين موضوعو ميدونستم ولي با اين حال فقط تونستم 40 درصد بزنم به نظرم سوالا افتضاح بودن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام
پس با این اوضاع ان شاالله خبر قبولیتون را در همین سایت اعلام کنید (شیرینی فراموش نشود)(شوخی) موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
آقا رضا اگه منظورتون منم كه فكر نكنم چون ميانگين درصدهام 30 شد من زبان انگليسي نزدم.دعا كنيد ازاد قبول بشم

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام (شیما )
شما نگران نباشید چون هنوز عملی مونده و ضریب 4 داره اگه اونجا بتونید خوب عمل کنید من مطمعنم که قبول میشید من یه جا خوندم که شخصی رتبه زیر 10 داشت و قبول نشد و شخصی با رتبه 700 قبول شد (در طراحی شهری) در هر صورت اگه قبول شدید خبرش را در سایت درج کنید موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط lofra ، alireza
سلام
من هم دقیقا سرمایه گذاری زیادی روی سوالات ریاضی و آمار کرده بودم اما واقعا با دیدن این سوالات سوپرایز شدم ریاضی که تقریبا حذف شده بود و امار هم همش تمرکز طراح روی یه سری از مطالب بود.اما خوب خیلی ها میدونستند که اینجوری میاد و امادگی کامل هم داشتند،اینکه از کجا فهمیدند نمیدونیم اما ای کاش ما رو هم در جریان قرار میدادن اما متاسفانه حس حسادت بی داد میکنه که اینجوری میشه که رقابت نا عادلانه صورت میگیره
اما اقای رضا راست میگن عملی بسیار مهمه و اگه خوب از عهدش بر بیایم میتونیم امیدوار باشیم اما این وضع تئوریشون بود وای به حال عملی باید بخونیم و منتظر بمونیم ،ببینیم چه آشی برامون پختن:huh:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
lotfan mishe begid k chi khondid vase riazi?va az koja midonestid?

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۰-۲-۲۰، ۱۱:۰۷ صبح)nafise sahabi نوشته است: lotfan mishe begid k chi khondid vase riazi?va az koja midonestid?

سلام
    خانم مهندس ایشون دارند خودشون را برای آزمون آزاد آماده میکنند ان شالله بعد از آزمون جواب شما را خواهند داد.
    موفق باشید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,635 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,437 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,017 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,608 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,074 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,870 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,521 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,137 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 978 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
      عضوگیری کارگروه برنامه ریزی شهری 95 شروع شد alireza 6 1,904 ۱۳۹۵-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۲ صبح
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان