امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر داغ=>>آمار کلی نتایج عملی مرحله دوم برنامه ریزی شهری و طراحی شهری سال 1391
سلام

طبق خبری که ساعتی پیش از یک منبع موثق بدستم رسید آمار درصد ها به صورت زیر است:

1 نفر==>>82 درصد
10 نفر==>>بالای 60 درصد
40-50 نفر==>>50 درصد
بقیه به جز 10 نفر که صفر درصد زده اند بین صفر تا 50 درصد

میانگین برنامه ریزی شهری 40 درصد

میانگین طراحی شهری هم 40 درصد است

حال میتوانید با دادن رتبه خود رتبه نهایی را حدودا بدست آورید.

منبع: سایت ایران شهرساز
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، محب الرضا ، ایلیا ، elham90 ، روجا ، javad jamshidi ، Maryam M ، abcdefghijklm ، seywan_kurd ، atoosa.marzban ، URBAN 98 ، nazanin.gh ، FaTyJo0oN ، farza ، ramo69 ، kasrak ، saminta ، haydariyan ، Saeedm ، ayor ، Brightness
سلام
یعنی چی مهندس؟
یعی اعلام رسمی نشده؟
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
(۱۳۹۱-۶-۴، ۱۰:۳۱ صبح)lVlOHAMMAD نوشته است: سلام
یعنی چی مهندس؟
یعی اعلام رسمی نشده؟

اعلام رسمی که نه

این را به بروز بودن سایت ایران شهرساز نسبت دهید.

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
در مورد اینکه رتبه ها چه تغییراتی به طور کلی داشتن چی؟
ایا جابه جایی های بزرگ هم بوده همانند سال قبل؟
راستی میانگین سال گذشته برنامه ریزی و طراحی چند درصد بوده؟

پاسخ
سلام

چه خبر وحشتناکی42

دوستان اطلاع ندارید که نتیجه نهایی کی میاد؟ پارسال کی اومد؟
آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
پاسخ
(۱۳۹۱-۶-۴، ۱۰:۳۹ صبح)lVlOHAMMAD نوشته است: در مورد اینکه رتبه ها چه تغییراتی به طور کلی داشتن چی؟
ایا جابه جایی های بزرگ هم بوده همانند سال قبل؟
راستی میانگین سال گذشته برنامه ریزی و طراحی چند درصد بوده؟

میانگین سال قبل حدود 35 تا 40 بود و امسال هم ظاهرا تغییر اساسی نکرده و من خودم پیش بینی ام بین 40-45 بود که ظاهرا 40 شده است و با زدن 40 در رتبه های یک رقمی افت رتبه و در دو رقمی هم رتبه ثابت و در رتبه های بالای 100 به احتمال زیاد کمی افزایش که شامل شما هم میشود.

و اگر شما حدود 50 زده باشید روزانه را خواهید آورد.و اگر بالای 60 را زده باشید روزانه دانشگاههای تهران

سایت امیدوار است که از 20 نفر روزانه برنامه ریزی و طراحی شهری دانشگاه تهران حداقل 12 نفر از اعضای ایران شهرساز باشد که این برای اولین بار خواهد بود.و تعامل خیلی خوب ایران شهرساز با اساتید دانشگاه تهران

پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam M ، Mohsenurbanism ، Saeedm
(۱۳۹۱-۶-۴، ۱۱:۴۰ صبح)Maryam M نوشته است: mall">سلام

چه خبر وحشتناکی42

دوستان اطلاع ندارید که نتیجه نهایی کی میاد؟ پارسال کی اومد؟

آخرین خبری که داریم دهه دوم شهریور می باشد شنیده ها 13 شهریور است.

پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam M ، atoosa.marzban
پارسال نتایج 8 شهریور آمد لینک خبر

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=4280

پاسخ
واییییی چه خبر شوک آوری بود!!!!... یعنی فقط ۱نفر ۸۲٪؟؟؟؟؟!!!!! بین این همه شرکت کننده؟؟!!!!!!
خدا رحم کنه!!!!!!!1831

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohsenurbanism
یاعلی........................................................

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,183 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,380 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,096 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان