امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زمان ومدارک موردنیاز برای ثبت نام ارشد دانشگاه علامه اعلام شد
دانشگاه علامه طباطبایی زمان ومدارک مورد نیاز برای ثبت نام از دانشجویان ارشد را در سایت خود به نشانی http://www.atu.ac.ir/education/reg911/arshad.htm اعلام کرد.این ثبت نام در دو مرحله انجام خواهد گرفت که مرحله اول آن به صورت اینترنتی ودر تاریخ1391/6/19لغایت21/6/1391خواهدبود.
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
پاسخ
(۱۳۹۱-۶-۱۵، ۱۲:۵۲ عصر)nazanin.gh نوشته است: دانشگاه علامه طباطبایی زمان ومدارک مورد نیاز برای ثبت نام از دانشجویان ارشد را در سایت خود به نشانی http://www.atu.ac.ir/education/reg911/arshad.htm اعلام کرد.این ثبت نام در دو مرحله انجام خواهد گرفت که مرحله اول آن به صورت اینترنتی ودر تاریخ1391/6/19لغایت21/6/1391خواهدبود.

سلام

ی سوالی داشتم آخر معلوم نشده دانشکده ما کجاست من شنیدم توی خیابان دکتر شریعتیه بعدش شنیدم خوابگاه امسال نمیدن ؟خبری ندارید
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی
    پاسخ
    سلام

ی سوالی داشتم آخر معلوم نشده دانشکده ما کجاست من شنیدم توی خیابان دکتر شریعتیه بعدش شنیدم خوابگاه امسال نمیدن ؟خبری ندارید
    [/quote]

عادل جان این پستتو خوندم یاد روزی افتادم که تو دوره کارشناسی برا گرفتن خوابگاه به دانشگاه علامه رفته بودیم که اعلام کردن بهتون خوابگاه نمیدیم، و نهایتا بهمون خوابگاه دادن ولی اشکمونو دراوردن،امیدوارم دیگه برا شما این اتفاق نیفته.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۶-۱۵، ۰۷:۰۸ عصر)adelsharifi1988 نوشته است:
    (۱۳۹۱-۶-۱۵، ۱۲:۵۲ عصر)nazanin.gh نوشته است: دانشگاه علامه طباطبایی زمان ومدارک مورد نیاز برای ثبت نام از دانشجویان ارشد را در سایت خود به نشانی http://www.atu.ac.ir/education/reg911/arshad.htm اعلام کرد.این ثبت نام در دو مرحله انجام خواهد گرفت که مرحله اول آن به صورت اینترنتی ودر تاریخ1391/6/19لغایت21/6/1391خواهدبود.

سلام

سلام.بله دانشکده ما توی خیابون شریعتی واقع شده.خوابگاه هم توی اطلاعیه سازمان سنجش اعلام شده بود که به صورت محدود وبا اولویت واگذار میشه.اگه دوستان اطلاع بیشتری درباره خوابگاه ها دارن لطفا ما رو بی خبر نذارن .مخصوصا بچه های ترم بالایی

پاسخ
     سپاس شده توسط adelsharifi1988
    (۱۳۹۱-۶-۱۵، ۰۹:۳۷ عصر)nazanin.gh نوشته است:
    (۱۳۹۱-۶-۱۵، ۰۷:۰۸ عصر)adelsharifi1988 نوشته است:

سلام

سلام.بله دانشکده ما توی خیابون شریعتی واقع شده.خوابگاه هم توی اطلاعیه سازمان سنجش اعلام شده بود که به صورت محدود وبا اولویت واگذار میشه.اگه دوستان اطلاع بیشتری درباره خوابگاه ها دارن لطفا ما رو بی خبر نذارن .مخصوصا بچه های ترم بالایی
    از لطف شما ممنونم

پاسخ
     سپاس شده توسط nazanin.gh
    خبر دارین به بچه های نیمه حضوری خوابگاه میدن یا نه؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط nazanin.gh
      (۱۳۹۱-۶-۱۸، ۱۲:۴۵ صبح)بفرین نوشته است: خبر دارین به بچه های نیمه حضوری خوابگاه میدن یا نه؟

من طی تماسی که با این دانشگاه داشتم وضعیت خوابگاه بچه های روزانه و شبانه هم مشخص نیست.گویا در این رابطه با کمبود خوابگاه مواجه هستن که البته وضع این دانشگاه و دانشگاه هنر بهتر از بعضی دانشگاه هاست.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,250 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
        شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,825 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
        قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,130 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
        در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,144 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
      آخرین ارسال: sarayhaddadi
        اطلاعیه تشکیل کارگروه دکتری ایران شهرساز 94 برای تبادل نظر در لاین-line alireza 4 2,826 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۹:۴۳ عصر
        اطلاعیه محدودیت تعداد دانلود در 24 ساعت برای گروههای کاربری ایران شهرساز alireza 16 4,551 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۲:۴۵ عصر
        اطلاعیه تغییر در مدیریت ارشد ایران شهرساز-24 آبان 93 alireza 3 2,008 ۱۳۹۳-۸-۲۴، ۱۰:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: haydariyan
        اطلاعیه درج مشخصات مناسب برای فایل های فروشگاهی atelieahjam 0 919 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۱:۱۹ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,695 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان