امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج دانشگاه آزاد 1391:ورودی 91 دانشگاه علوم و تحقیقات تهران در اینجا{با همکلاسی تون
نتایج دانشگاه آزاد 1391:ورودی 91 دانشگاه علوم و تحقیقات تهران در اینجا{با همکلاسی تون از همین الان}

قبولی علوم و تحقیقات تهران فقط در این تاپیک

بیشتر با هم آشنا شوید...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، atoosa.marzban ، 0RKIDEH
من قبول نشدم
رتبه در انتخاب 170
رتبه آخرين نفر انتخاب اول 55

علوم و تحقيقات برنامه ريزي شهري

نمره كل 5835
نمره آخرين نفر انتخاب اول 6605
من توی تکمیل ظرفیت قبول میشم؟
اگه قبول شم کجا قبول می شم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH
    تبریک به همه قبولی ها41
    از دوستانی که علوم تحقیقات قبول شدن اگه کسی هست که قصد رفتن نداشته باشه لطفا اعلام کنه3 من رتبه ام یکی بیشتر از آخرین رتبه آخرین نفر انتخاب اول شده و هیچ تصوری ندارم که آیا امکان داره توی تکیمیل ظرفیت قبول بشم یا نه! کسی تجربه مشابه در سالهای گذشته نداشته؟ ضمنا دوستانی که قبلا قبول شدن اگه اطلاعات در مورد کل هزینه اش بدن ممنون میشم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام.حقیقتش من که دست گرمی رفته بودم سر جلسه و کلا آزمون عملی یه سازمان فضایی کشیدم اومدم بیرون.موندم چجوری قبول کردن مارو.الانم نمیدونم برم یا نرم.ولی احتمال زیاد نرم علوم تحقیقات.شما برو جای ما3
    آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
    پاسخ
     سپاس شده توسط قاصدک ، 0RKIDEH ، mohseni
    سلام منم زنجان را زده بودم رتبه اخرین نفر 27 بود ولی رتبه من 36 شد به نظر شما من شانس قبولی توامتحان طراحی شسهری دارم یا نهر بدشانسی پارسال تا رتبه 36 برداشت نمی دونم شانس من بدبخت امسال چی شد تازه می گن باید تکمیل طرفیت هم باید خودمون انتخاب شهر کنیم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط elham90
    سلام منم علوم تحقیقات زده بودم
    رتبم شده 297
    نمرم هم شده 5204
    می خواستم ببینم تکمیل ظرفیت جایی قبول میشم یا نه؟کجا؟؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      salam man ghabul shodam ama khodaro shokr sarasari tehran avordam va nemiram
      آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
      پاسخ
       سپاس شده توسط 0RKIDEH
      منم قبول شدم
      برنامه ریزی شهری و منطقه ای تهران
      113113113

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط 0RKIDEH
      (۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۸:۰۲ صبح)s1s2s3 نوشته است: سلام منم زنجان را زده بودم رتبه اخرین نفر 27 بود ولی رتبه من 36 شد به نظر شما من شانس قبولی توامتحان طراحی شسهری دارم یا نهر بدشانسی پارسال تا رتبه 36 برداشت نمی دونم شانس من بدبخت امسال چی شد تازه می گن باید تکمیل طرفیت هم باید خودمون انتخاب شهر کنیم

سلام لطفا در تاپیک مربوط به واحد زنجان قبولی یا عدم قبولی خود را درج کنید

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost

پاسخ
      (۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۷:۵۲ صبح)zolatan نوشته است: سلام.حقیقتش من که دست گرمی رفته بودم سر جلسه و کلا آزمون عملی یه سازمان فضایی کشیدم اومدم بیرون.موندم چجوری قبول کردن مارو.الانم نمیدونم برم یا نرم.ولی احتمال زیاد نرم علوم تحقیقات.شما برو جای ما3

يه چيزي ميفرماييدا!!!!!!!!!!!!!!!!
      منم دانشگاه تهران قبول شده بودم همين صحبت رو ميکردم
      اما واقعا خوش به حالتون انشاالله موفق باشيد

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,379 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,365 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 742 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
        دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,063 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
        اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,011 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
        شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان