امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکته تامل برانگیز و جالب در اعلام نتایج آزاد
یک سوال جالب و البته تامل برانگیز در اعلام نتایج:
تراز آخرین نفر قبولی در علوم تحقیقات و تهران مرکز 6605 بوده و رتبه آخرین نفر قبولی در این دو دانشگاه هم 55
خوب سوال اینه که چطور ممکنه (با توجه به این همه شرکت کننده)در این دو دانشگاه، دقیقا 55 نفر ترازشون بالای 6605 باشه؟
اگر فرض کنیم برای این دو دانشگاه کف تراز تعریف کردن(که این هم بعید و البته اشتباهه)چطور برای این دو دانشگاه دقیقا 55 نفر بالای این کف تراز هستند؟
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، elham90 ، .Utopia
هنر نزد ایرانیان است و بس . اونم تو دروغ گویی. شما خودتو زیاد ناراحت نکن
آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
یک نکته بسیار جالب تر اینه که چطور ممکنه برای یک دانشگاه(مثلا تهران مرکز یا علوم تحقیقات)نمره کل آخرین فرد قبول فرق کنه؟؟؟، یعنی دو نفر علوم تحقیقات امتحان داده باشند در کارنامه یکیشون نمره کل آخرین فرد قبول 6605 باشه و برای شخص دیگری که در همون دانشگاه امتحان داده نمره کل آخرین فرد قبول 5400 باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن این موضوع برای رتبه هم پیش اومده در کارنامه یکی رتبه آخرین فرد قبول 55 بوده و در کارنامه یکی دیگه 230

پاسخ
 سپاس شده توسط قاصدک ، elham90
مهندس سهمیه رو هم در نظر بگیر شاید اونی ک کمتر بوده سهمیه داشته

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، godonly.
(۱۳۹۱-۶-۲۲، ۰۶:۲۳ عصر)yaser seraj نوشته است: یک نکته بسیار جالب تر اینه که چطور ممکنه برای یک دانشگاه(مثلا تهران مرکز یا علوم تحقیقات)نمره کل آخرین فرد قبول فرق کنه؟؟؟، یعنی دو نفر علوم تحقیقات امتحان داده باشند در کارنامه یکیشون نمره کل آخرین فرد قبول 6605 باشه و برای شخص دیگری که در همون دانشگاه امتحان داده نمره کل آخرین فرد قبول 5400 باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن این موضوع برای رتبه هم پیش اومده در کارنامه یکی رتبه آخرین فرد قبول 55 بوده و در کارنامه یکی دیگه 230

اگه این کارنامه هایی رو که میگید بذارید بهتر میشه در موردش حرف زد.26
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، .Utopia ، godonly.
منم انتخاب اولم طراحی شهری علوم تحقیقات بوده بدون سهمیه یعنی سهمیه عادی
نمره اخرین نفر انتخاب اول 6310
رتبه اخرین نفر انتخاب اول 58
نمره من 5497
رتبه ام 222

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH ، godonly.
    تو کارنامه منم همین اطلاعات کیمیا جان بود
    منم انتخاب اولم علوم تحقیقات بود
    به نظرتون تکمیل ظرفیت کیه؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۶-۲۳، ۰۹:۱۴ عصر)مهساM نوشته است: تو کارنامه منم همین اطلاعات کیمیا جان بود
    منم انتخاب اولم علوم تحقیقات بود
    به نظرتون تکمیل ظرفیت کیه؟؟
    بر اساس گفته رئیس مرکز آزمون اطلاعیه تکمیل ظرفیت روز یکشنبه 26 شهریور از طریق سایت مرکز آزمون منتشر میشه...

پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH ، .Utopia
    سلام دوستان
    من هم نسبت به نتایج شک دارم.حتی برای کارنامه ای که برام از طرف مرکز آزمون ارائه شده اعتراض کتبی نوشتم و فکس کردم.
    من تو درس فنی ضعیف بودم بیشتر از 3 سوال جواب ندادم ولی درصدمو زدن 28
    از طرفی تاریخ و اسکیس که نقطه قوتم بودن و فکر میکردم هردوشونو بالای 60 بزنم شدم 1 و 15 درصد!! در حالی که تو سراسری امسال تاریخو زدم 68 درصد!!!
    حالا جالب اینجاست که پارسال سر امتحان اسکیس فقط حضور داشتم و چیزی نکشیدم شدم 20% و امسال 15% و این درحالیه که آخر جلسه تمام بچه ها دورم جمع شده بودن و تعریف میکردن!!

اینم کارنامم: چالوس امتحان دادم
    زبان: 25
    فنی: 28.4
    تارخ و مبانی نظری: 1.7
    درک عمومی: 20
    اسکیس: 15
    تراز: 5427 (تراز آخرین نفر قبولی: 5891 )
    رتبه: 127 (رتبه ی آخرین نفر قبول شده: 27 )

شک دارم این کارنامه منه.نمیتونم قبولش کنم.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط .Utopia
      (۱۳۹۱-۶-۲۲، ۰۱:۲۳ عصر)yaser seraj نوشته است: یک سوال جالب و البته تامل برانگیز در اعلام نتایج:
      تراز آخرین نفر قبولی در علوم تحقیقات و تهران مرکز 6605 بوده و رتبه آخرین نفر قبولی در این دو دانشگاه هم 55
      خوب سوال اینه که چطور ممکنه (با توجه به این همه شرکت کننده)در این دو دانشگاه، دقیقا 55 نفر ترازشون بالای 6605 باشه؟
      اگر فرض کنیم برای این دو دانشگاه کف تراز تعریف کردن(که این هم بعید و البته اشتباهه)چطور برای این دو دانشگاه دقیقا 55 نفر بالای این کف تراز هستند؟
      سلام یاسرجان...اینجوری که من اطلاع دارم اینجوریه که :
      سیستم قبولیه دانشگاه ازاد چه در لیسانس یا ارشد اینطوریه که بر مثال همین دو دانشگاهی که فرمودین صرفا فقط 55 نفر ترازشون بالای 6605 نشده بلکه ممکنه 100 نفر باشند(توجه داشته باشین که 6605 کف تراز هم نیست) ولی دانشگاه 55 نفری که تراز بالاتری دارند رو بر میداره و بقیه رو برای تکمیل ظرفیت میفرسته.جالب اینجاست که امسال یکی از دوستام طراحی شهریه علوم و تحقیقات امتحان داده ولی تهران مرکز قبول شده(قبل از تکمیل ظرفیت!!!!!البته قبلا شنیده بودم ولی باورم نمیشد)
      آخرین ارسال های من :

معماری رد زمان است بر فضا....
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,818 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,639 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,478 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,383 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,369 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 742 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
        دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,064 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
        اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,011 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
        هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 852 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح
        مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 790 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان