امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درسته علوم تحقیقات برای ارشد آزاد تکمیل ظرفیت نمی گیرد؟پس تکلیف جای انصرافی چی میشه؟
سلام با خبر شدیم که :

علوم تحقیقات برای ارشد آزاد تکمیل ظرفیت نمی گیرد .

حال سوال:

پس تکلیف جای انصرافی چی میشه؟

و تعداد زیاد ردی های علوم تحقیقات با تراز بالا مطمئنا جای خیلی از شما را در واحدهای دانشگاهی میگیرند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، mardin ، haydariyan
سلام من ارشد برنامه ریزی منطقه ای علوم تحقیقات شرکت کردم.با اخرین نفر قبولی 2نفر اختلاف رتبه دارم.وقتی رفتم مرکز ازمون به من گفتن علوم تحقیقات تکمیل ظرفیت نمیگیره امسال و باید دفترچه تکمیل ظرفیت پر کنید.22در صورتی که من از خود مدیر گروه این رشته تو دانشگاه عاوم تحقیقات سوال کردم درباره این موضوع گفت ما اطلاعی نداریم ما هرسال داشتیم تکمیل ظرفیت.
حالا یه نکته جالب:5شنبه 31 شهریور دفترچه میاد در صورتیکه ثبت نام 1 تا 3 مهر میباشد.چجوریه که میخوان اعلام تکمیل ظرفیت کنن واحد ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظر من چون قراره رشته محل های جدید که همشون به جز تهران جنوب واحد شهرستان هستند تو این دفترچه اعلام بشه اینا میخوان اونارو پر کنن یا اینکه برای مهر تکمیل ظرفیت میخوان اعلام کنن و بعدا برای بهمن ماه اعلام کنن که خیلی عجیبه و نا متعارف.همینجوری کسی بخاطر شهریه ی بالای ازاد نمیره چه برسه شهرستان بره.
به نظر من باید به این قانون جدید اعتراض گسترده کرد که سلیقه ای قانون میزارن .47:@45

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط sanaz.f
    من علوم تحقیقات برنامه ریزی شهری قبول شدم. اما چون سراسری قبول شدم نمی رم. یعنی دانشگاه ازاد از پول من می گذره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عمرا
    آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
    پاسخ
    یه بار میگید 26 تکمیل میاد
    یه بار میگید 31 تکمیل میاد
    با با مردیم به خدا
    یکی خبر درست بگه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۶-۲۶، ۰۴:۲۸ عصر)سعیده66 نوشته است: یه بار میگید 26 تکمیل میاد
    یه بار میگید 31 تکمیل میاد
    با با مردیم به خدا
    یکی خبر درست بگه

26 برای کارشناسیه
    31 برای کارشناسی ارشد

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia
    (۱۳۹۱-۶-۲۶، ۰۳:۱۴ عصر)AliReza نوشته است: سلام با خبر شدیم که :

حال سوال:

و تعداد زیاد ردی های علوم تحقیقات با تراز بالا مطمئنا جای خیلی از شما را در واحدهای دانشگاهی میگیرند.
    دوستان من مطمئنم که اینطوری نیست
    علوم تحقیقات امسال 58 نفر گرفته بود چون یک تعدادی از اینها نمیرن برای ثبت نام(به دلایل مختلف)پس این ظرفیت خالی که ایجاد میشه باید جبران بشه
    من به همه دوستانی که رتبه زیره 100 علوم تحقیقات آوردن تبریک میگم مطمئن باشید برای مهر باید برید برای ثبت نام، پس سعی کنید مطالعتون رو بالا ببرید
    آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehman ، .Utopia ، amirhosein.d ، قاصدک ، sanaz.f
    (۱۳۹۱-۶-۲۶، ۰۶:۰۷ عصر)yaser seraj نوشته است:
    (۱۳۹۱-۶-۲۶، ۰۳:۱۴ عصر)AliReza نوشته است: سلام با خبر شدیم که :

حال سوال:

دوستان من مطمئنم که اینطوری نیست
    علوم تحقیقات امسال 58 نفر گرفته بود چون یک تعدادی از اینها نمیرن برای ثبت نام(به دلایل مختلف)پس این ظرفیت خالی که ایجاد میشه باید جبران بشه
    من به همه دوستانی که رتبه زیره 100 علوم تحقیقات آوردن تبریک میگم مطمئن باشید برای مهر باید برید برای ثبت نام، پس سعی کنید مطالعتون رو بالا ببرید

از اونجایی که ظرفیت نهایی وتراز نفر اخر در علوم تحقیقات و مرکز یکی هست احتمالا تهران کلا باهم اعلام شدن ینی اون 58 نفر تو کل ازاد تهران بوده و از اونجایی که پارسالم یه عده از بچه که انتخاب اولشون علوم تحقیقات بود ولی تهران مرکز قبول شدن در ابتدا و بعد در تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات قبولیشونو اعلام کرد و تونستن جابجا شن احتمالا امسالم همینطوری ..

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      میشه بگید منبع خبر که علوم تحقیقات تکمیل ظرفیت نمیگیره کجاست

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۶-۲۶، ۰۷:۵۲ عصر)s1s2s3 نوشته است: میشه بگید منبع خبر که علوم تحقیقات تکمیل ظرفیت نمیگیره کجاست

کارشناس مرکز ازمون .برید اونجا شماره میدن برای مشاوره و پاسخ گویی به سوالات

پاسخ
      خدا از سر تقصیراتشون نگذره که این جر استرس به ما وارد می کنن بالاخره علوم تحقیقات میگیره یا نمیگیره؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,122 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: milad93
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,007 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,596 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,070 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,677 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 970 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
          دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,128 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
          راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 746 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
          سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 975 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
          دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,070 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان