امتیاز موضوع:
  • 100 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجام پروژه معماری و شهرسازی برای رفاه شما
سلام

با چند نفر از مهندسان خبره که پروژه های دانشجویی در رشته معماری و شهرسازی انجام میدهند صحبت شده و قبول نموده اند که کارهای شما را در کمترین زمان انجام دهند.

این کار برای رفاه شما انجام شده است .

مهندسانی که زحمت این کار را میکشند از شما کمترین هزینه بصورت باور نکردنی را دریافت میکنند .

سایت هیچگونه سود مالی نخواهد برد فقط رفاه حال شما برای سایت مهم است.

منتظر اطلاعیه بعدی باشید....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط mah.architect ، Sadeghpour ، JAVAD4050 ، FA.ARDAKANI ، kasrak ، somita ، century21 ، tara s ، dely_sh ، diamond ، روجا ، navid_ ، sahel b
باسلام تقاضاي انجام پروژه برداشت از بناي تاريخي موزه (عمارت)باغ نظري راداشتم اشتباها پروژه معماري وشهرسازي قيد شده لطفا تصحيح بفرماييد خواهشمندم مراباارسال يك پيام مطلع نماييسپاسگذارم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    با سلام و خسته نباشید و تشکر بابت این همه نقشه خوب و مفید. (من سایتی به این مفیدی ندیدم.)
    من یه نقشه میخواستم برای 4 طبقه در یه زمین 180 متری جنوبی (10 در 18) که زیربناش بین 120 تا 150 باشه (زیاد مهم نیست) و سه تا خواب 15 متری و یه آشپزخونه 20 متری داشته باشه.
    (اگر اصول فنگ شویی هم تا حدی درش رعایت شده باشه که چه بهتر.)
    پیشاپیش از راهنمائیتون ممنونم. منتظر کمکتون هستم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۲-۲۹، ۰۸:۱۴ عصر)AliReza نوشته است: سلام

با چند نفر از مهندسان خبره که پروژه های دانشجویی در رشته معماری و شهرسازی انجام میدهند صحبت شده و قبول نموده اند که کارهای شما را در کمترین زمان انجام دهند.

مهندسانی که زحمت این کار را میکشند از شما کمترین هزینه بصورت باور نکردنی را دریافت میکنند .

(۱۳۹۰-۳-۲۳، ۰۷:۴۶ صبح)p_plusplus نوشته است: با سلام و خسته نباشید و تشکر بابت این همه نقشه خوب و مفید. (من سایتی به این مفیدی ندیدم.)
    من یه نقشه میخواستم برای 4 طبقه در یه زمین 180 متری جنوبی (10 در 18) که زیربناش بین 120 تا 150 باشه (زیاد مهم نیست) و سه تا خواب 15 متری و یه آشپزخونه 20 متری داشته باشه.

سلام من امروز عضو شدم و متاسفم از دیدن این موضوع ، این هم یک نوع ارتقای علمی است دیگه !!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا ، somita ، dashjavad
    سلام خسته نباشید من یک نمونه پلان ساختمان با زیر بنای 186 متری میخواهم که دارای هال بزرگ و مدرن باشه و اگر اصول معماری هم رعایت شده باشد که عالیه به امید پیوند هر چه بیشتر مهندسین معماری و شهرسازی :blush:
    آخرین ارسال های من :

زندگی بافتن یک قالی است نه همان نقش و نگاری که دلت میخواهد نقشه را اوست که تعیین کرده تو در این بین فقط می بافی نقشه را خوب ببین نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۵-۲۴، ۰۷:۴۱ صبح)پریوش نوشته است: [quote='AliReza' pid='3487' dateline='1305823484']
    سلام

(۱۳۹۰-۳-۲۳، ۰۷:۴۶ صبح)p_plusplus نوشته است: با سلام و خسته نباشید و تشکر بابت این همه نقشه خوب و مفید. (من سایتی به این مفیدی ندیدم.)

به نظر من هم این کار با اصول اولیه دانشجویی ( دانش + جو !) تناقض داره
    بیقیش که بماند:s
    سلام من امروز عضو شدم و متاسفم از دیدن این موضوع ، این هم یک نوع ارتقای علمی است دیگه !!!
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehdime007 ، somita
    (۱۳۹۰-۸-۱۷، ۰۲:۵۰ صبح)ایلیا نوشته است:
    (۱۳۹۰-۵-۲۴، ۰۷:۴۱ صبح)پریوش نوشته است: [quote='AliReza' pid='3487' dateline='1305823484']
    سلام

به نظر من هم این کار با اصول اولیه دانشجویی ( دانش + جو !) تناقض داره
    بیقیش که بماند:s
    والا با اینکه می دونم آقای مهندس دهقان هدفشون ارتقای سطح علمی سایت هستش، اما با برخی از سیاست های این سایت من جمله همین مورد مخالفم و به نظرم اصلا کاره جالبی نیست و هیچ بار علمی نداره .(البته این نظر شخصیه منه .)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط somita
    من صد در صد مخالفم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehdime007 ، somita ، century21 ، dashjavad
    درود

برای ارج دادن به نظرات شما مهندسین گرامی این طرح لغو شد.

سپاس

پاسخ
     سپاس شده توسط mehdime007 ، ایلیا ، JAVAD4050 ، dely_sh ، somita ، Mohsenurbanism ، century21
    سلام مهندس منم مخالفم اما بچه ها ميتونن كمك بگيرن مثلا موضوع پروژه هاشو بگن وبگن تو كدوم قسمتش مشكل دارن تا بچه ها كمك كنن نه اينكه كل كارو در اختيار بذارن salahe mamlekate khesh ra bozorgan danand
    آخرین ارسال های من :

خودت باش،بقيه نقش ها همه گرفته شده اند.
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، mah.architect ، Mohsenurbanism ، century21

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست کمک برای موضوع پایان نامه قاصدک 5 4,529 ۱۳۹۴-۱۰-۱، ۰۱:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: Mahshid Delnavaz
      درخواااست کمک برای پروپوزال urban designer 2 1,725 ۱۳۹۴-۴-۹، ۰۱:۰۷ صبح
    آخرین ارسال: U.D.SG
      استخدامی های شهرسازی shahrsazia 3 2,011 ۱۳۹۳-۶-۳، ۱۲:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: romisa
      شرکت خدمات شهرسازی farnoosh joon 11 3,805 ۱۳۹۳-۶-۳، ۱۰:۱۹ صبح
    آخرین ارسال: صبااا
      پروانه شهرسازی farnoosh joon 4 3,041 ۱۳۹۳-۶-۳، ۱۰:۱۹ صبح
    آخرین ارسال: صبااا
      درخواست پروژه مکانیابی شهرک مسکونی+هزینه سوره حسینی 2 1,962 ۱۳۹۳-۵-۱۴، ۰۵:۰۹ عصر
    آخرین ارسال: سوره حسینی
      خلاصه کتاب فضا زمان معماری، پروفسور زیگفرید گیدیون hossein2664 1 2,218 ۱۳۹۳-۴-۱۴، ۰۹:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      درخواست چارت دروس مهندسی شهرسازی به صورت ترمیک hamed_moztarzadeh 0 1,643 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۰۹:۱۷ صبح
    آخرین ارسال: hamed_moztarzadeh
      به نظر شمابهترین ایده برای طرح ورودی یک شهر چیست s1s2s3 2 1,834 ۱۳۹۳-۱-۲۵، ۰۲:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: Urbanist
      پروژه cds javad jamshidi 12 5,580 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۰۹:۵۹ صبح
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان